Cvičení u moře | Bali a Indonésie, Cestování Bali

Cvičení u moře

Česky

Cvičení u moře, Bali 2016/2017

Cvičení u moře Bali 2017
Cesta za sebepoznáním 13 dní, podzim 2017 od 39 500,-Kč

Cesta k rovnováze a spokojenosti

Pojďme se společně vydat na ‚‚Ostrov Bohů", na Bali, který je svou velkou spiritualitou a krásnou přírodou k tomu přímo stvořen. Zažijme spolu vzestup své energie za ranního slunce pomocí Poweryogy, která nám skrze  prodlužující dech, plynulost ásan, které kombinují sílu a ohebnost, bude prostředníkem k vykořenění ze starých vzorců chování a nalezení klidu v sobě. Při západu slunce si zacvičíme Prána Flow Jogu, která spočívá v proudění energií, čakrách, pranájámě a meditaci, vše v plynutí rytmu dechu. Je to o energii, která přichází zvenčí,koluje naším tělem,léčí a regeneruje. Osvětluje stezky, jogová praxe a meditace se uskuteční 2x denně na plážích nebo mezi rýžovými políčky s českou cvičitelkou Lindou Michnnovou.
Kromě jogování, meditací a zdravého životního stylu v podobě organické stravy, je připraven rozmanitý program, který nám umožní poznat krásná místa, kulturu a život místních lidí. Navštívíme i jogové centrum, kde si jogu vyzkoušíme pod vedením balijského cvičitele.
„Cesta jogy spočívá v rozpletení vrozených lidských selhání, která lze jednoduše popsat jako neschopnost připustit si spokojenost".
Cesta k rovnováze a spokojenosti II.