O nás | Bali a Indonésie, Cestování Bali

O nás

Česky

Ada Tzoneva — realizace individuálních a skupinových zakázek v Indonésii, průvodkyně

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování se jí stalo osudovým již během studií na Karlově Univerzitě, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Svou zatím poslední velkou cestu podnikla po dokončení studií, kdy strávila několik měsíců v Indonésii, která jí naprosto očarovala. Miluje vše, co nezná, má ráda netradiční věci a dobré jídlo.

Veronika Šmejkalová – příprava a realizace zakázek v Indonésii

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Bali a v celé Indonésii. Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování a poznávání cizích zemí stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Ve volném čase se věnuje sportu jako je snowboarding, in-line bruslení, pole dance nebo jóga. Bali a Indonésie ji jednoznačně očarovaly svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody, úchvatných pláží, nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani vřelý přístup a přátelskou povahu domorodých lidí.
Ráda pro vás připraví individuální dovolenou podle vašich představ, plnou nezapomenutelných zážitků.
Selamat jalan!

Filip Žitník - příprava a realizace zájezdů na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Cestování má nejraději na vlastní pěst - kromě českých hor mu učarovala skotská vysočina a ostrovy, kam podnikl několik cest. Miluje oceán a velkou inspirací mu byla i cesta po Austrálii. Jeho snahou je připravit Vám dovolenou, která bude skutečně na míru a budete se z ní vracet nabytí a plní skvělých dojmů.
Kromě Go2 se s ním můžete setkat jako s tlumočníkem na akcích věnovaných osobnímu rozvoji, terapiím zaměřeným na tělo a péči o duševní zdraví. Ve volném čase se věnuje africkému bubnování, současnému tanci a prozkoumávání krás přírody, ať už kdekoliv.

Michaela Hanušová - příprava a realizace zakázek na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Procestovala řadu zemí od Dánska přes Ukrajinu až po Thajsko. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací a věnuje se i průvodcování. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země.
Volné chvíle tráví v přírodě se svým psem Žerykem, fotografováním velryb a delfínů na oceánu a pronikáním do tajů sinhálštiny.

Věra Kusá - příprava a realizace zakázek na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Sri Lanku a Maledivy. Střídavě žije v Čechách a na Sri Lance,kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. Od té doby se sem stále vrací, žije mezi místními a má zde druhou velkou rodinu. Nejvíce jí ohromila místní rozmanitá příroda a proměnlivé klima, díky kterému si na Sri Lance připadá jako doma.

Na Sri Lance funguje jako průvodce pro klienty Go2 a připravuje dovolené plné zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti.
Ve volném čase cestuje, poslouchá hudbu, jezdí na lyžích a mezi její velké vášně patří ZUMBA.

Veronika Hájková - příprava a realizace zájezdů do Mexika

Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Mexika. Má procestované jak Mexiko, tak jižní Ameriku a studovala španělštinu a portugalštinu na FFMU. Spolupracuje na kulturních akcích španělsky mluvících zemí a filmových festivalech. Je vášnivá cestovatelka a dělá nejlepší guacamole.

Veronika Cerhová — vedoucí kanceláře v Praze

Nadšení a zájem o cestování v ní probudila dlouhodobá cesta a pobyt na Novém Zélandu, v Austrálii a v Tichomoří, kterou uskutečnila po absolvování vysoké školy v Liberci, obor ekonomie a marketing. Tyto země jí přirostly k srdci nejen svou exotičností, ale i díky lidem, které tam potkala. Již několikrát navštívila Indonésii a neustále se tam vrací pro nové zážitky. V Čechách má několikaletou zkušenost s působením v české cestovní kanceláři se zaměřením na aktivní pobyt a exotiku. Nabité znalosti uplatnila také při přípravě zájezdů jako produktový manažer s jejich následným průvodcováním.
Svůj volný čas tráví nejčastěji na lezecké stěně nebo na skále, v horách nebo prostě všude tak, kde může někam vylézt, a poté zpět na zemi na kávě s přáteli.

Marcel Žitník — průvodcování a realizace skupinových zájezdů

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal prací v australských cestovních kanceláří. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti, které vychází z požadavků klienta.

Aneta Maříková - prodej letenek a příprava zájezdů

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje prodej letenek, zpracovávání víz a administrativy, připravuje podklady pro klienty a podílí se na tvorbě webových stránek.
Volný čas nejraději tráví cestováním po světě a poznáváním nových kultur, učením se cizích jazyků a sportováním.

Petr Musílek — realizace individuálních a skupinových zakázek v Austrálii

Cestovnímu ruchu, který se mu stal životní náplní se naplno věnuje od roku 2004. Specializované vzdělání získal nejen na univerzitách v České republice, ale také studiem cestovního ruchu a rezervačních systémů v Austrálii. Ve volném čase se nejraději věnuje horské cyklistice, plavání, historii rockové hudby, cestování po českých krajinách i nejrůznějších koutech Asie a Severní Ameriky, studiu pilotáže ultralehkých letadel a nově také fenoménu astrálního cestování.

Gabriela Charvátová — průvodkyně

Gabriela se po dlouholetém putování „po světě" usadila na Bali, které ji uchvátilo hned od první minuty. Žije tady už druhým rokem a volný čas tráví cestováním po Indonésii, charitativním akcím, organizováním svateb a zdokonalovánim se v indonéštině. V současné době je plná energie a entusiasmu z projektu, který je zaměřen na výstavbu dětského domova pro opuštěné děti z vesnice Kintamani na severu Bali. Miluje přírodu, plavání, sjíždění řek, yógu, snowboard, zvířata a ze všeho nejvíc svého Bali psa MR. Rogera.

Andrea Starková - průvodce na Lomboku

Indonéský ostrov Lombok pro ni byla láska na první pohled. Už pět let tam vždy s vlaštovkami odlétá strávit zimu.  Na Lomboku se věnuje hlavně dobrovolnické práci ve škole a realizuje charitativní projekty na pomoc místním dětem. Miluje místní kuchyni a zevlování s domorodci. V letní sezoně pracuje v Českém ráji, kde připravuje a realizuje ekologické výchovné programy pro české děti. K tomu se stará o haldu různých zvířat, občas se snaží vychovávat svoje dvě děti, a když náhodou zbude trocha času, věnuje se s přáteli plkání nad moravským vínem.

Ivana Hrbková

Ivana má v GO2 na starosti chod kanceláře, pomáhá i s realizací zakázek do Mexika a rezervacemi letenek. Je vášnivou cestovatelkou,nejvíce jí okouzlila Latinská Amerika a Blízký východ, kam se neustále vrací. Nějakou dobu žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata.

Renata Rina - rezervační manažer

Narodila se v Jakartě ale už jako dítě žila v zahraničí se svým otcem, který pracoval v mezinárodní počítačové společnosti.
Později se přestěhovala zpět do Indonésie a pokračovala ve studiu. Rina začala pracovat pro módní značku. Cestování a móda je její vášeň dodnes. V roce 2006 se přestěhovala na krásné Bali a dnes pokračuje ve své vášni - navrhuje a vyrábí kožené kabelky a cestuje po celé Indonésii. I přesto, že je původně z Indonésie, tato země ji neustále fascinuje a překvapuje.

Jan Páleníček - průvodce

Pro Go2 pracuje jako průvodce zájezdů po Indonésii. Cestování ho uchvátilo už od mládí, kdy procestoval Holandsko stopem, po gymnáziu pak pobýval v Anglii, na Tenerife a v Alpách, kde za vydělané peníze jezdil na snowboardu. Od svých 23 let létá pravidelně do Indonésie a cestuje po světě. Ve volném čase se kromě cestování nejraději věnuje rodině a sportu, hlavně surfingu, snowboardingu, józe a skateboardingu.

Ketut  Sukrawan

Ketut Sukrawan — zajištění dopravy a průvodcování

Ketut Sukrawan se narodil v měste Singaraga na severu Bali. Je řidičem už 12 let, pracoval několik let pro holandskou cestovní agenturu, zná každé zákouti Bali a rád jezdi zkratkami a odbočuje z vyznačených cest a ukazuje cetujicím to pravé Bali. Je vlastníkem několika kohoutů a tudíž se aktivně účastni kohoutích zápasů.