Let na Bali

Let na Bali

Česky

Let na Bali - délka letu

Délka letu na Bali trvá příbližně 20 hod (s jedním přestupem). Cestu si můžete zpříjemnit zastávkou v některé s asijských metropolí - Soul, Singapur, Dubai, Taipei nebo Kuala Lumpur během přeletu do Indonésie.

Časový posun s Českou republikou je s Jakartou + 5 hod. a s Bali + 6 hod. od SEČ.

Letecké společnosti létající na Bali a Indonésie

Z naší dlouhodobé zkušenosti doporučujeme využít nabídky leteckých společnosti Emirates, Korean Air a China Airlines, které nabízejí letenky na Bali, Jakartu a Surabaya.
S těmito leteckými společnostmi máme speciální tour-operátorské ceny a jsme schopni zajistit nejnižší ceny letenky na Bali nebo jinde v Indonésii a také úpravy itineráře v
souvislosti s plánovanou dovolenou.
Navíc s letenkami od Emirates, Korean Air a China Airlines můžete kombinovat poznávací zájezd na Jávě (lety přímo do Jakarty) s pobytem na Bali. Ušetříte si tak dva přelety a o to víc času strávíte poznáváním Indonésie.

Emirates

Společnost Emirates Airlines má od června 2015 novou linku Praha - Dubaj - Denpasar. Každý cestující má možnost během přestupu navštívit město s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa, Dubaj nebo si zalyžovat na uměle zasněžené hoře uprostřed pouště. Pokračovat ve své cestě můžete další den v ranních hodinách.

Korean Air

Se společností Korean Air můžete letět do Jakarty nebo na Bali pouze s jedním přestupem v jihokorejském Soulu za dostupné ceny letenek a s profesionální posádkou na palubě. Navíc cestující s Korean Air mají možnost prohlídky města Soul ZDARMA v rámci letenky zakoupené s Go2Indonesia a navýšení váhy zavazadlového limitu na 25 kg (místo 20 kg) a příručního zavazadla na 12 kg.

China Airlines

China Airlines lítá z Prahy a Vídně na Bali a Jakartu. Sídlo společnosti je v Taipei - Taiwan, kde většina cestujících přestupuje na spoje na indonéské ostrovy.

Letový řád

Letový řád
Letecká společnost Destinace v Indonésii Odlet Přílet
Emirates Jakarta 15:50 19:50
Korean Air Jakarta
Denpasar
19:50
19:50
20:40
00:40
China Airlines Jakarta
Denpasar
Surabaya
7:10
7:10
7:10
13:25
14:35
23:00

Mezipřistání (stop-over) v Asii nebo Dubaji

V případě, že se chcete zdržet během přeletu na Bali v některých z asijských měst, doporučujeme vybírat leteckou společnost podle místa přeletu.
Emirates nabízí zastávku v Dubaji (nutnost víza pro vstup do Spojených Arabských Emirátů - Dubaj) nebo Singaporu, s Korean Air se můžete podívat do Soulu a s China Airlines v Taipei, Taiwan.