Bali recenze | Bali a Indonésie, Cestování Bali

Bali recenze

Tuto sekci průběžně doplňujeme o naše zkušenosti a zážitky našich klientů.
Reference Srí Lanka a Maledivy | Reference Austrálie

Česky

To nejkrásnější z Bali a Jelení ostrov Květen 2017

Dobré odpoledne :-)

Od návratu domů si říkám, že Vám musím napsat, ale nějak jsem nestíhala.... tak teď to napravím.
Musím Vám poděkovat jak za perfektní program/organizaci zájezdu, tak za šnorchlovací výlet - ten jsme si užili moc. Pro mě to tedy bylo trošku o překonání sebe sama, ale podařilo se ( i když jsem musela mít při ruce plavací kruh:-))) ale stálo to zato. Tisíce barevných rybiček různých tvarů i velikostí, korály, želva... Nádhera. Když nepočítám akvárium, tak jsem tohle ještě na vlastní oči neviděla.
A co se týká pobytu celkově, tak to bylo taky moc fajn. Ubytování super, jídlo taky, místní obyvatelé milí a kamarádští, o krásné přírodě, rýžových polích a chrámech asi ani nemusím mluvit.. Všichni tři řidiči, kteří nás vezli (nejčastěji ale Nyoman - to byl dobrý šoumen :-), absolutně dochvilní a spolehliví. Co jsme chtěli vědět, to nám řekli, když jsme chtěli zastavit, zastavili... Někdy i sami od sebe, aby nám ukázali třeba dobrý výhled na něco nebo abychom se podívali, jak zrovna jeden manželský pár sází na políčku vedle silnice rýži. Dokonce jsme měli i to štěstí zastavit se na chvilku v rodině jednoho z nich. No, popravdě řečeno, asi bych tak bydlet nechtěla - opravdu žili docela skromě.
Taky jsme v Ubudu navštívili představení Kecak dance - to tedy musím říct (a na tom se s manželem shodujeme), že to bylo "fakt hustý", když tam naklusalo asi 50 chlapů a začali sborově zpívat.
A ještě jeden můj soukromý zážitek na závěr. 1. května jsem měla narozeniny. Po snídani jsme šli do pokoje, než nám trochu slehne (to jsou ty snídaně formou bufetu :-)), když za chvíli někdo zaklepal. Šla jsem otevřít v domnění, že je to úklid. A za dveřmi stála dvě děvčata z personálu, v rukách dort se zapálenou svíčkou a zpívaly "Happy birthday". To bylo něco na mě.... slzy jak hrachy, nezmohla jsem se na slovo. Nic takového jsem nečekala a mile mě to potěšilo. A po návratu z odpoledního výletu jsem ještě měla na pokoji krásnou kytku s blahopřáním od hotelu.
Zkrátka a dobře, viděli a zažili jsme toho spoustu, byli to perfektně využité dva týdny.

Mějte se krásně, přeju Vám krásný víkend a hlavně spoustu spokojených klientů alespoň tak, jako jsme byli my dva s manželem.

S pozdravem,

Simona Weiserová

P.S.: i na těch letištích jsme to zvládli, i když Frankfurt a Amsterodam nám daly trochu zabrat....

Bali, duben 2017

Dobrý den, můžu hned na úvod říct, že jsme si vybrali dobrou destinaci. Let z Vídně zpět byl klidný, v Dubaji se dlouho nečeká. Zajištění odvozů z letiště a převozy mezi hotely vč. výletů byly bez problémů. V Melia Bali to bylo výborné, je to luxusní rekreační zóna. Na severu byl hotel také pěkný v hezké zahradě. Trochu jsme postrádali ještě alespoň 1 den v Ubudu protože je tam toho docela dost k vidění, hotel u rýžového pole byl také pěkný. V hotelích jsme neměli žádné problémy, využívali jsem doporučené restaurace. Děkujeme za zajištění pobytu na Bali a možná se někdy zase vypravíme do destinací kde pořádáte zájezdy. SK+KK.

Pobytová dovolená na Bali, březen 2017

Dobrý den paní Šmejkalová,
Na Bali se nám líbilo moc. Bylo to úžasné.
Bali popisuji přátelům jako úžasnou magickou, pozitivní, usměvavou a voňavou zemi. Lidé jsou velmi příjemní a vstřícní. Jsou ochotní pro Vás cokoliv udělat - předpoklad ovšem je, že za vše dostanou zaplaceno - ale proti tomu nikdo nic nenamítá, protože nic není zadarmo. Ceny nejsou nijak zvlášť vysoké. K cestování jsme využívali místní nabízené služby a byli jsme velmi spokojeni, jak s cenou. Tak i s autem, řidičem, jeho informacemi, na všechno nás upozorňoval a vždy se ptal, jestli chceme zastavit a prohlížet . Viděli jsme toho hodně, vlastně vše, co se doporučuje v průvodcích, kromě sopek, tam jsme nechtěli. Jedli jsme jak v pěkných restauracích, tak i jsme navštěvovali warungy. Snídani jsme měli v hotelu A dále přes den jsme jedli jak byla příležitost. Jídlo nám někdy chutnalo, někdy ne, ale dobrý. Hotel naplnil naše nejvyšší očekávání - to byla absolutní pohoda až hejčkání - spokojenost. Takže se dá říct, že dovolená byla super. Určitě bych doporučila každému vidět Bali. Jediná negativní věc na této dovolené je délka cesty, ale stojí to za to.

Takže poděkování GO2 a zvláště Vám, paní Veroniko, vše bylo naprosto skvělé. Děkujeme.

Irena Klinková

Bali, Komodo a Gili Air, únor 2017

Dobrý den,
Děkujeme za skvěle připravenou dovolenou na Bali. Máme za sebou tour po Bali a výlet na Gilli ostrovy a Komodo, celkem 16 dní pobytu, 7 hotelů a noc na lodi, to vše společně s našimi dětmi ve věku 5 a 6 let. Ideálně naplánované dny poznání prokládané odpočinkem. Po celou dobu pobytu jsme cítili, že je o nás výborně postaráno, že máme oporu v průvodcích a řidičích. Byli jsme s CK Go2 loni na Srí Lance, letos v Indonésii a příští rok opět s Go2.
S pozdravem
Leona Krýslová

To nejkrásnější z Bali a Lomboku, leden 2017

Dobrý den Veroniko,
Omlouváme se, že se ozýváme až po týdnu, ale návrat do reality byl náročný :-) Už jen ty mrazy nás zaskočili :-)
Musíme Vám poděkovat za úžasně připravenou cestovatelskou dovolenou, vše klaplo na jedničku a nikde s ničím jsme neměli žádný problém.
Bali i Lombok jsme procestovali a užili naplno. Prohlídka Dubaje byla taky na jedničku. Přelet Bali - Lombok naprosto bez problémů jen zpoždění, což Vy samozřejmě neovlivníte. Máme spoustu krásných zážitků, fotek a hustě popsaný cestovatelský deník. Víme kde se dobře a levně najíst, kam jít nakoupit a co Vás kde čeká.
Chceme pro známe udělat promítání s výkladem. Nebude to hned, ale počítejte s tím, že pár z nich se na Vás obrátí :-)
Příště máme v plánu Mexiko, pak Vietnam, ale i naší velmi oblíbenou Jemčinu tady u nás v Čechách :-)
Moc děkujeme, všude o Vás mluvíme a pokud Vám můžeme někam napsat recenzi velmi rádi to uděláme.
Pozdravujte od nás Paldu (Honzu Páleníčka) a Neuma (Ňouma) - nevíme, jak se jeho jméno píše, byl naším řidičem.
Děkujeme, krásný den
Michaela Černá a Jiří Houdek

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Zdravím paní Ado,
na Bali bylo opět úžasně. Určitě je to vyplatí jet tam znovu, protože se díváte jinýma očima. Už víte na co se soustředit a co vám minule uteklo. Poprvé se snažíte pochytat co nejvíce vjemů a zážitků. Podruhé už vite co a jak a berete jen to dobré. A dobré je na Bali vlastně všechno. Bali vonělo zase úžasně, vyzařovala z něho stejná pohoda a jenom turisté od minule přibyli. Malinko se tam zdražilo a už se tolik nesmlouvá. Hlavně mladí prodávající už nemají tu smlouvací energii. Ale Bali je pro mě srdeční záležitost a asi bych mu odpustila i mnohem víc. Oproti minule jsem tam zažila tropické deště, protože nás tam liznulo počasí které sebou přinesl tajfun nad Hongkongem. Opět všechno klapalo na jedničku, parta byla v pohodě.
Pokud budete mít destinace, které hodlám navštívit, v nabídce, pojedu určitě s vámi.

Přejí Vám klidné svátky a skvělý příští rok.

Cesta za sebepoznáním, listopad 2016

Dobrý den paní Ado,
Chci Vaší agentuře poděkovat za krásný zájezd. Podle mě to bylo velmi dobře nastavené - výlety prolínané dny relaxace, krásná ubytování až po luxus hotelu. Moc jsem ocenila klimatizaci v každé ubykaci.
Bali je nádherné, příroda úžasná. Byla jsem nadšená i z lidí ve většině hotelů, na kterých bylo vidět, že svoji práci pro turisty dělají rádi a váží si jí i nás. Ještě jednou děkuji za možnost takto poznat Bali a přeji Vám příjemný den
Jarmila Greplová

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Dobrý den paní Ado,
chci Vám a celé Vaší cestovní kanceláři Go2 poděkovat za krásné zážitky na dovolené na ostrově bohů - Bali a Jelením ostrově. Vše bylo tak, jak bylo naplánováno v itineráři a vše bylo skvělé. Organizace, volba hotelů a výlety, které se prolínaly s naším volnem, které jsme mohli trávit u moře. Průvodce Gábi s Jirkou byli také skvělí, jejich výklad o životě na Bali nám pomohl podpořit postřehy ze života na tomto překrásném ostrově. Všude příjemní, usměvaví lidé. Všude na nás dýchala přívětivá atmosféra klidu a pohody. Dovolená neměla chybu, hlavně díky Go2 a škoda jen, že nebyla delší. Ještě jednou díky za něco tak překrásného, a už teď vím, že s Vaší cestovkou pojedu znovu.

S pozdravem, Lenka Hofmanová

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem a prodloužení na Jávě, říjen 2016

Vážená paní Šmejkalová,

dnes je to právě týden , co jsme se vrátili z vašeho zájezdu, a protože jsme museli hned do práce, trochu déle se adaptujeme na návrat s časovým posunem- a k tomu máme hlavu plnou zážitků a dojmů a především absolutního nadšení z této dovolené. Program i naplánování bylo perfektní, stejně jako ostatní oceňujeme vyváženost odpočinku a poznávání a zážitků, pobyt daleko předčil naše očekávání, Bali nás prostě nadchlo a okouzlilo, chrámy na Jávě byly úžasné.Výsledkem toho všeho je, že jsme začali přemýšlet, kam s Vaší cestovkou příště. A už jsme se téměř rozhodli,-, asi bychom chtěli na zájezd Exotické Bali,komodští draci a původní Flores ... v podzimním termínu a ve třech lidech se synem.Určitě zavolám a naplánujeme, zatím ještě necháme pomalu doznít všechny vjemy , utřídíme fotky a necháme působit blahodárný klid odpočinku, slunce, hinduistických chrámů i moře na naše tělo i duši. Ještě jednou děkuji za přípravu i organisaci zájezdu, bylo to moc fajn. Votavovi

--
MUDr. ILONA VOTAVOVA

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Dobrý den,
dovolená na ostrově Bali naprosto splnila všechna moje očekávání a moc se mi líbila.
Musím konstatovat, že celý itinerář cesty byl velmi dobře naplánován a velice oceňuji především vyváženost výletů a doby odpočinku. Průvodci byli opravdu skvělí. Podle mého názoru bylo skvělé i to, že naše skupina nebyla nijak početná, takže jsme se snadno dohodli a zkoordinovali. Chtěla bych Vaší CK poděkovat za skvělé zážitky. Určitě s Vámi budu ještě nějakou další dovolenou absolvovat.

S pozdravem
Magda Češková

Pobytová dovolená v Sanuru, Bali, září 2016

Dobrý den paní Šmejkalová,
zhruba před týdnem jsme se vrátili z Bali.
Chtěla jsem Vám poděkovat za výbornou organizaci a spolupráci s Vámi. Oceňuji i operativní a vstřícný přístup, vč. mých následných dotazů.
Místnímu řidiči patří také velké poděkování, vozil nás bezpečně a velmi trpělivě odpovídal na naše dotazy.
Vždy dodržel časovou domluvu a vše klapalo opravdu k velké spokojenosti na všech výletech.

Takže velké poděkování, dovolenou jsme si všichni opravdu užili.

Přeji Vám hezký den.
Dana Koníčková

Bali a Komodo, srpen 2016

Dobrý den paní Ado,
ještě jednou děkujeme za dokonale zorganizovanou dovolenou na Bali a Komodu. Měl jsem trochu obavy, přeci je to trochu daleko a jiná kultura. Ale s Vaší dokonalou organisací, načasováním, výběrem hotelů a aktivit, které jsme podnikli bych s Vámi jel kdykoliv znovu. Všem určitě doporučte, stejně jako nám, výlet na Komodo Islands. Asi jeden z nejkrásnějších zážitků, co jsme zatím zažili. Varani, nádherné potápění, korály, podmořský život a hlavně báječný pobyt na domorodé lodi "all inclusive". Prostě super. Všude milí a usměvaví lidé.
Nevěřil, jsem, že všechno může takhle dokonale klapnout, bez jakékoliv improvizace, vše bylo tak, jak jsme naplánovali. Užasné, děkuji, a jestli někdy pojedeme do destinací, na které se specialisujete, pojedeme určite už jen s Vámi. Ať se Vám daří, byla to radost.

J.F.

Bali a Jáva, srpen 2016

Dobrý den Veroniko,
dovolená byla úžasná,vše prohěhlo bez problému a podle plánu, na surf s Honzou taky došlo (super zážitek, asi se budeme učit dál). Dubaj byla zajímavá, jen možná škoda, že to bylo pozdě v noci a byly jsme hodně unavené, takže jsme si to moc neužily. Ketut je velice sympatický, příjemný řidič a společník...pokud s námi jezdil. Za mě jediné, co bych klidně vynechala bylo Nusa Dua, bylo tam 4x víc draho, moře špinavé a hotel sice „luxusní", ale bez atmosféry (něco jako resorty v Egyptě), narozdíl od Ubudu (kde bychom vydržely i o den víc) nebo hotelu Kirana na Ganggu...jediné,co stálo v Nusa Dua za to byla návštěva restaurace Pirate bay...ale to je asi i otázka vkusu...jinak Jáva byla nádherná a láva tour na Merapi zajímavá...takže celkově se nám to moc líbílo,teď mě nic dalšího nenapadá...Tomková

Bali a Gili Air, srpen 2016

Dobrý den paní Šmejkalová,
ráda bych Vám tímto poděkovala za zajištění krásné exotické dovolené. Na Bali i Na Gili Air vše klaplo bezvadně, Vaši spolupracovníci na Bali byli strašně milí, vstřícní a navíc dochvilní :-)
Nenastala žádná komplikace a vše se povedlo. I výběr míst byl perfektní! Jediné, co nás mrzelo byl návrat do Prahy a to, že jsme dovolenou nenaplánovali o několik dnů delší :-) snad bude ještě příležitost se do Indonésie podívat.
Na příští rok plánujeme Mexico, akorát nám komplikuje situaci virus zika. Pokud by se to zlepšilo, určitě se opět obrátím na Vaši cestovní kancelář s dotazem a poptávkou.
Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za krásnou dovolenou a za perfektní spolupráci!

S přátelským pozdravem
Alessandra Bucciová

Bali a Jelení ostrov, srpen 2016

Dobrý den, paní Šmejkalová,
všechno bylo naprosto v pořádku. Na palubě nás opravdu překvapili s tím dortíkem, naprosto bodl :) Bali je nádherný ostrov, nebylo nic co bychom měnili. Bylo opravdu zajímavé přesouvat se z turistického Nusa Dua, kde nás hotel Novotel opravdu překvapil, byl krásný a ten servis! Sever v Adi Assri to už bylo trochu chudší, tomu odpovídala i strava. Tak jsme chodili na obědy a večeři na Vámi doporučené místo kousek od hotelu. Ale to šnorchlováni stálo za to! A nakonec krásný Ubudu. V centru to opravdu žilo, plno restauraci, plno chutí. Super. Pro nás to byla nezapomenutelná dovolená.
Řidiči byli taky naprosto skvělý, nebyl problém něco měnit ba naopak, sami nám i nabídli k vidění různé oblasti, například jak místní vyrábí sůl u pláže, kde jsme si taky plno nakoupili. Nezapomenutelný zážitek :)

Děkujeme za všechno
S pozdravem a přáním krásného dne,
Zuzana Štanclová

Bali, Jelení ostrov a Nusa Lembongan, srpen 2016

Dobrý den paní Šmejkalová,
Rád bych Vám napsal zpětnou vazbu na zájezd na Bali od Vaší kanceláře. Byli jsme oba s manželkou velmi spokojeni - jak s ostrovem samotným, tak s programem, tak i s Vašimi službami. Občas bylo i příjemné přesouvání z místa na místo s jinými klienty Vaší CK, jako např. s manželi Trnkovými. Vše bylo dokonale zorganizováno a s výjimkou malého nedorozumění na Lembonganu (kdy jsme nebyli informováni o tom, že náš přesun zpět na Bali má na starosti hotel, a hotel se k organizaci přesunu nijak sám neměl) vše běželo naprosto dokonale.
Vámi najatá taxislužba byla moc fajn a ve všem se nám vždy snažila vyjít vstříc. Jediná drobná výtka (ale to je opravdu prkotina) je možná v tom, že na kávu Kopi Luwak jsme byli přivezeni na farmu, která je turistická ve smyslu hodně předražená a s mizernou kávou. Sami jsme si na ostrově našli daleko zajímavější plantáže s výrazně lepší a zároveň o polovinu levnější kávou.
Byli jsme moc spokojeni v hotelu Parigata v Sanuru i v hotelu v Amedu. V Pemuteranu i Ubudu se možná daly najít lepší hotely, ale i tak jsme byli spokojeni.
S Vaší CK budeme počítat i pro naše budoucí cesty. Moc doufáme, že podobně kvalitní zájezdy umíte i do ostatních destinací.

Moc děkujeme a zdravíme,

S.J.

Bali a Gili Air, srpen 2016

Dobrý den, paní Ado,
před několika dny jsme se vrátili z naší báječné dovolené a budeme mít opravdu na co vzpomínat.
Vše proběhlo v naprostém pořádku až na drobnosti, které se podařilo včas řešit. Jinak ubytování v rezortech bylo perfektní, nejvíce nám vyhovoval rezort Parigata v Sanuru. Snídaně tady byly prostě fenomenální, veliký výběr všeho možného. Nasadili opravdu vysokou laťku a proto se nám již snídaně jinde zdály o poznání chudší. Přesuny mezi letovisky byly bez problémů a Gili ostrovy byly opravdu třešničkou na závěr pobytu. Nemáme žádné zásadní výtky, vše fungovalo jak má. Děkujeme celému kolektivu za příkladnou organizaci pobytu a snad někdy příště!

Za celou rodinu Marcela Plitzová

Bali, Komodo a Jáva, srpen 2016

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za perfektně zorganizovanou dovolenou na Báli, Jávu a Komodo.....Je milým překvapením, když vše funguje..... Jsem nadšená, jednalo se o dovolenou s mnoha nádhernými cíli.
Nestihli bychom sami vše takto absolvovat.
Přeji mnoho takto spokojených klientů.

Novotná Olga

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červenec 2016

Dobrý den Ado,
chtěla bych Vám moc moc poděkovat za organizaci překrásné dovolené, z které jsme se před týdnem v pořádku vrátili.
Všechno klapalo podle plánu, vybrané hotely byly super a z výletů jsme byli nadšení. Celou dobu se nám věnoval Ketut, kterého jsme si moc oblíbili. Byl fajn. Velmi nám vyhovovalo rovnoměrné rozložení zájezdu na cestování a odpočinek. Všeho bylo tak akorát. Máme spoustu krásných fotek a načerpali jsme síly doufám že na celý rok dopředu. Cesta tedy byla zdlouhavá a únavná, ale za tu spoustu zážitků rozhodně stála.
Ještě jednou moc díky a jestli mohu, příští jaro se na Vás při výběru dovolené opět s důvěrou obrátím.
Zdraví a krásný zbytek léta přeje Petra Boková a spol.

To nejhezčí z Bali s českým průovdcem + výlet na Komodo a Sumatra, červenec 2016

Dobrý den, paní Tzoneva.

  Nejdříve bychom Vám velice rádi poděkovali za naplánování, zajistění a dokonalou organizaci naší cesty po Indonésii.

Jsme doma teprve dva dny a myšlenkama se stále vracíme na Bali, Komodo, Sumatru... Dovolená to byla nádherná, pestrá, bohatá na zážitky a určitě patřila k jedné z nejkrásnější, kterou jsme kdy s manželem zažili. Indonésie je nádherná země, plná velmi milých lidí, krásné přírody, s úžasným podmořským světem...Ale jistě by naše cestování nebylo tak úžasné, nebýt Vámi perfektně sestaveného itineráře cesty, doplněného o dokonalou organizaci, včetně přejezdů, přeletů, volbou hotelů atp.
Pobyt na Bali byl navíc ještě ozdoben naší průvodkyní Gábi, jejíž výklad, informace a postřehy z života na Bali a ostatních ostrovů nám ještě více pomohl seznámit se se zemí a zvyklostmi.
Naše obavy z další cesty na Flores, Komodo a pak na Sumatru bez českého průvodce se velmi záhy rozplynuly, když jsme si opakovaně ověřili, že fakt všechno funguje :-).
Na cestě na Komodo za draky nás doprovázel ,,José", který byl bezvadný, zavezl nás m.j. i na místo, kde jsme šnorchlovali s desítkama mant, což byl dechberoucí zážitek!!!
Sumatra nás vzala za srdce, naším průvodcem byl Ali, o kterém Gábi říkala, že je nejlepší a asi měla pravdu. Orangutany jsme viděli, máme stovky fotek, opět jeden ze zážitků na celý život. Jen mediálně známá Mina se nám nechtěla ukázat :-).
Nedá se v pár řádcích vypsat a vyjádřit vše , co jsme viděli, to se musí zažít na vlastní kůži.
Tudíž ještě jednou velké díky cestovní kanceláři, Vám, Gábince a všem, kteří se o nás starali a umožnili nám fantastickou dovolenou.
Přejeme mnoho spokojených klientů, hezké nejen letní dny, s vřelými pozdravy Petr a Zora Jičínští.

Valet za komodskými draky, červen 2016

Dobrý den, paní Šmejkalová,
v prvé řadě bych Vám za nás všechny chtěl moc poděkovat, za skutečně vydařený zážitek. V Indonnésii jsme byli všichni poprvé, a tak jsme ji znali pouze z televize, ale to co jsme viděli během našeho výletu na Komodo s Vaší společností předčilo všechna naše očekávání. Vše co bylo domluvené ve smlouvě bylo do posledníh detailu dodrženo a toho si je tedy v dnešní době nutno cenit. Jak vyzvednutí z letiště, kde na nás čekal řidič, který na tamnější poměry mluvil anglicky na vskutku dobré úrovni, tak náš hotel, který měl úžasný výhled a personál byl také opravdu vstřícný a nápomocný ve všem, o co jsme si řekli (můj otec dostal střevní potíže, tak mu paní, která resort provozuje hned dala nějakou údajně "čínskou" medicínu a bylo po problémech).
Vrcholem všeho byla plavba lodí po ostrovech. Celá loď byla krásná a dostatečně vybavena se vším, co na tento výlet bylo potřeba. Posádka byla jedním slovem skvělá. Rovněž nás průvodce byl opravdu znalý v mnoha věcech a já bych ho mohl jenom doporučit všem ostatním. Komodo, Rinča a přilehlé ostrůvky jsou úžasné a my jsme moc rádi, že se nám poštěstilo tuhle krásu všechnu vidět. Vrcholem všeho byly rejnoci Manta, kterých jsme viděli asi 20, a to i přes to, že údajně není sezóna.
Když to celé tedy shrnu byl to opravdu povedený výlet, za který vděčíme hlavně Vám a a za to tedy děkujeme. Cena za to vše byla rovněž férová, takže když by jsme se v budoucnu opět chystali někam, kde vaše společnost operuje, určitě se na Vás obrátíme.
Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsme my a ať se daří
s pozdravem
Petr Sláma

Poznávácí zájezd na Bali s českým průvodcem, duben 2016

Dobrý den, paní Tzonevo,
děkuji za organizaci zájezdu, dovolená se mi moc líbila, škoda jen, že to tak rychle uteklo. Nejhezčí to pro mě bylo v Amedu, kde bylo v podstatě vše na jednom místě - krásné prostředí, klid, šnorchlování, výborné jídlo...
Takže snad zase příští rok :)
Mějte se hezky.
Eva

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červen 2016

Dobrý den pani Tzoneva,
byla jste rychlejší než já. I přes své vytížení jsem si našel čas a jdu osobně poděkovat. Připravila jste nám skvělou dovolenou, perfektně naplánováno do nejmenšího detailu. Že jsem z principu škudlil tak tady musím říci, že jsme měl pocit dobře vynaložených financí. Perfektní práce děkuji za Váš osobní přístup a budu všude doporučovat. Manželka už plánuje další cestu, tentokráte jen pro nás dva.
Všude maximální spokojenost hotely, místa lidi prostě perfektní a skutečně jsem si odpočinul.

Děkuji.

S přáním pěkného dne

rodina Caklových

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červen 2016

Dobrý den,
byli jsme nadšeni. Bylo to přesně tak, jak jsme si představovali a tak jste to skvěle vymyslela - půl na půl:-) Odpočinek a výlety. Je trošku škoda, že před našim příletem bylo kousek od Bali nějaké slabší zemětřesení a vlny v Canggu a pak na výletě na poloostrov Bukit byly opravdu velké, ale i tak jsme se pokochali pohledem.
Jsme oba opravdu takoví nenároční, takže jsme tak nějak splynuli s místem:-)
Opravdu nikde nebyl žádný problém - přes letadlo, ubytování, jídlo, výlety.....Řidiči byli také fajn, mám ten pocit, že spíše se oni nudili s námi:-) Ale to je asi tím, že jsem opravdu byli jen sami dva. Gabča byla také příjemná a milá.
Pro nás to byla nejkrásnější dovolená:-) A také zásnubní - což bylo pro mě velké překvapení a dovolená dostala další krásný rozměr:-)
Takže ještě jedno Vás moc děkujeme a moc chválíme. Všude Vás doporučujeme a myslím, že se ještě někdy uslyšíme:-)
Také Vám přejeme krásné léto.
Martina Zatloukalová

Poznávácí zájezd Bali s českým průvodcem + prodloužení na Tanjugn Benoa, červenec 2016

Dobry den.
Vse bylo perfektni v nejlepsim poradku a bylo tam krasne, moc se nam to libilo.
S pozdravem
Pavel Sladkovsky

Bali a mezipřistání v Singapuru

Dobrý den, Veroniko,
Chtěla bych moc poděkovat za individuální přípravu zájezdu na ostrov Bali. Moc se nám líbilo, vše bylo přizpůsobeno naším potřebám a možnostem, organizačně také všechno klaplo.
Obyvatelé Bali, příroda, chrámy, to vše nás uchvátilo. Možná nejvíce vzpomínám na městečko Ubud, procházkou rýžovými políčky k restauraci Sari Organic, nádherný hotel Bisma Eight s možností si ráno zacvičit jógu a večerní taneční představení v místním chrámu. Ještě jednou se na Bali i do města Ubud vrátím…..

Ingrid Dortová

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, květen 2016

Dobrý den Veroniko,
Omlouvám se, že jsme hned nenapsali. Od návratu jsme v jednom kole. Celá dovolená proběhla naprosto v pořádku a dokonce nad naše očekávání. Bali jsme si zamilovali.
Výběr hotelů, respektive bungalowů byl perfektní! Amed nás naprosto uchvátil a resort, který jste nám zarezervovala byl moc příjemný. Šli jsme tam šnorchlovat k lodi USS Liberty a byl to jeden z nejlepších
zážitků.
Ubud byl taky skvělý a resort naprosto luxusní. Připadali jsme si jako královská rodina :)
V Pemuteranu jsme si bungalow upgradeli na nějaký special delux ocean view. Puvodní byl sice fajn, ale asi jak jsme byli zmlsaní předchozími, chtěli jsme být hned u moře, slyšet ho večer a ráno a koukat na něj. Zajeli jsme tam nakonec i šnorchlovat k jelenímu ostrovu a korálový útes byl prostě nádherný.
Co se týče výšlapu na Agung, bohužel jsme nezvládli dojít až na úplný vrchol. Cesta byla opravdu náročná a Janča nezvládla poslední hodinu výstupu po těch velkých kamenech. Měla strach z výšky a nechtěl
jsem ji do toho nutit. Vzhledem k tomu, že jsme si řekli, že buď vylezeme na vrchol oba a nebo nikdo, nechtěl jsem ji nechávat několik hodin pod vrcholem, aby na nás čekala. Sopku tedy budu muset zdolat
při příští návštěvě.
Na závěr tedy musím říci, že jste nám naplánovala tu nejkrásnější dovolenou, o které se nám ani nesnilo. Určitě vás budeme doporučovat dále našim známým a kamarádům.
Co se týče nás, my začínáme šetřit na další dovolenou v jedné z vašich destinací. Byli jsme opravdu spokojeni a máme zálusk na Maledivy :)

Takže ještě jednou moc moc děkujeme!
Honza Večeřa

Bali a Sumatra, duben 2016

Dobrý den paní Ado.
Děkujeme za váš zájem a za perfektně připravenou dovolenou. Vše klapalo jak švýcarské hodinky :o)). Určitě vaše služby příště využijeme znova. Výběr hotelů, výběr lokalit a památek ke zhlédnutí – vše supr a příjemní průvodci k tomu. Co víc jsme si mohli přát? Pokud jde o trek na Sumatře – byli jsme donuceni okolnostmi zrušit přenocování v lese a Gábi nám pomohla dopředu zajistit s Alim změnu na dva jednodenní výlety. Šli jsme pouze ve třech, má sestra se odmítla zůčastnit. Přenocovali jsme v Eco lodge. Byli to krásné zážitky. Ali je opravdu skvělý. Orangutani jsou…..nádherní. Se mnou je to těžké, já miluji zvířata, takže pro mě to byl důvod, proč tam jet. A stálo to za to. Došlo i na pijavici – manžel se obětoval :o))).
Moc se nám líbil i Singapur. Potřebovali bychom aspoň o jeden den navíc. Tak třeba příště. :o)))
Ještě jednou vám děkujeme.
S láskou Martina a Jiří Chvostkovi

To nejkrásnější z Bali a Gili Air + mezipřistání v Singapuru

Dobrý den,
Musím Vám i všem v týmu Go2Indonesia neskutečně moc poděkovat, vše bylo tak, jak bylo dohodnuté, spíš i něco navíc. Dovolenou jsme si náramně užili, jen škoda, že ty 3 týdny utekly, jak voda. V 90% jsme jezdili s Madem, skvělý šofér. přidal nám ke všemu informace, řídil opravdu precizně v místní dopravě, udělal pro nás, co nám na očích viděl. Bali je překrásný ostrov a rozhodně se tam ještě někdy vrátíme. Již po několika hodinách doma, člověku strašne chybí ti milí a usměvaví lidé. Počasí nám také perfektně vyšlo. V Singapuru jsme stihly, co jsme chtěli. Všem, kdo má letenky přes Singapore Airlines doporučuji zajít si na drink v baru 1 Altitude, je to naprosto fenomenální. Mohl bych psát o všem romány, ale stejně už bych asi opakovl předchozí recenze. Velice Vám tedy děkuji, máme památku do konce života. Když vše výjde chceme příští rok na Sri Lanku a Maledivy, tak se Vám zase ozveme:-) Jste užásní, děkuji.

Škrabánek

Luxusně a stylově na Bali, srpen 2015

Dobrý den paní Šmejkalová,
na konci loňského srpna jsme s Vaší kanceláří absolvovali cestu na Bali. Naše první cesta na Bali byla právě pod taktovkou cestovní kanceláře GO2 jejíž přístup nám maximálně vyhovoval hlavně z toho důvodu, že jsme měli komfort cestovní kanceláře v zádech a zároveň ohromnou volnost, to vše nám individuální pobyt umožnil. Pominu teď krásy dané lokality a přesunu se k výhodám volby této cestovky. Během celého procesu vyřizování nebyl jediný problém, se všemi nejasnostmi, dotazy i připomínkami jsme se mohli kdykoliv obrátit na paní Šmejkalovou a odpověď přišla v podstatě ihned. A tak se to neslo celou dovolenou. Servis byl absolutně perfektní a výběr každého jednoho ubytování bezchybný. Každý den, kdy jsme měli dohodnutý přesun nebo výjezd, na nás na čas čekal řidič na smluveném místě, člověk, který taktéž neměl problém přizpůsobit se našim požadavkům. Díky cestám po Bali jsme vyzkoušeli tři různé hotely vybrané cestovní kanceláří, v každém jsme si říkali, že jej nemůže nic překonat a v každém jsme se mýlili.
Nemám ani zpětně jedinou výtku ba naopak, dlouho jsme službou nebyli tak nadšení jako právě s GO2, poznali jsme ze země to co jsme chtěli a to co nám bylo doporučeno, program jsme si ušili přesně podle našich požadavků a teď zrovna vybíráme kam dál!
Hezký den, Erbanová Sabina

Stránky