Volná pozice v týmu Go2 - Specialista prodeje exotických zájezdů

Hledáme kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci.

Nabízená pozice: prodej exotických zájezdů (pobytových př.individuálních na míru) do destinací: Mauricius, Maledivy, Mexiko, Zanzibar a další

Předpokládaná náplň práce:

●  kalkulace zájezdů a služeb

●  prodej pobytových zájezdů (pobytových př.individuálních na míru) a balíčků do

uvedených destinací

●  kompletní vybavení/odbavení klienta

Místo výkonu: Praha, po určité době možnost home office

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci (možnost částečného i plného úvazku), správné osobě vyjdeme vstříc

- práce v mladém kolektivu

- dobré finanční ohodnocení

- práce v centru Prahy

- po určité době možnost home office

Požadujeme:

- pečlivost

- dobré komunikační schopnosti

- vůli učit se novým věcem

- příjemné a profesionální vystupování

- orientace na detail

- samostatnost

- selský rozum a dobrý postřeh

- vlastní iniciativa a invence

- předchozí zkušenost s prodejem zájezdů vítána, nikoli podmíkou

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, neváhejte se na nás obrátit.

Kontakt:

CK Go2

Ivana Hrbková ivana.hrbkova@ckgo2.cz +420 777 767 662 https://www.ckgo2.cz/

AKTUÁLNĚ