Zájezdy Indonésie

Zájezdy Indonésie

Zájezdy s Go2Indonesia na daleké ostrovy Indonésie. Spojte poznávání exotické přírody a kultury s relaxem na plážích. Nechte se přenést do kraje zalitého sluncem, radostí a pohodou. Nechte se okouzlit balijskými náboženskými zvyky, exotickou kulturou, faunou a florou, překrásnými bělostnými plážemi panenských ostrůvků s místními domorodci. Navštivte orangutany, vystupte na jednu z mnoha sopek nebo navštivte domorodé kmeny. Vydejte se s Go2Indonesia a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v této exotické zemi.

Česky

Zájezdy Indonésie

NOVÉ TERMÍNY NA ROK 2017

Zájezdy Indonésie 2017 s českým průvodcem
To nejlepší z Bali a Komodo červenec, říjen 2017 17 dní od 56 890 Kč
Krásy Indonésie – Bali, Komodo, Flores, Sumatra březen, říjen 2017 21 dní od 73 900 Kč
Exotické Bali, komodští draci a původní Flores červen, září 2017 16 dní od 54 900,-Kč
Bali, Jáva a Sumatra květen, říjen 2017 15 dní od 55 590,-Kč

Zájezdy Indonésie — zážitky a relax

Naší doménou je zajišťování poznávacích a individuálních zájezdů na míru, při kterých připravujeme dovolené na klíč dle vašich požadavků plnou aktivit, poznání a odpočinku s využitím originálního know-how Go2Indonesia.

Zájezdy na míru pro uzavřené skupiny jsou naší další specialitou. Přenechejte starosti s organizací zájezdu profesionálům. Při přípravě dbáme na optimalizaci cesty v Indonésii při zachování velmi přijatelné ceny.

V Indonésii dlouhodobě žijeme, vyznáme se zde dobře a nabízíme kombinace pobytu na Bali s výlety na Jávu, Sumatru nebo ostrovy Gili. Ke všem výletům do Indonésie nabízíme služby profesionálního českého průvodce.

Individuální zájezdy na míru

Go2Indonesia je cestovní kancelář tak trochu jinak. Nabízíme individuální zájezdy na míru pro všechny milovníky cestování, kteří chtějí poznat ostrov Bali a Indonésii sami a zároveň využít naše služby. Máme pro vás připravenou širokou nabídku individuálních zájezdů, které si u nás můžete zakoupit.
Individuální zájezdy na míru - Více informací...

Skupinové zájezdy na míru

Uvažujete navštívit Bali či Indonésii se skupinou přátel? Plánujete tématicky zaměřený skupinový zájezd do těchto zemí?
Uzavřené skupinové zájezdy na míru po Indonésii a na Bali jsou naší hlavní aktivitou.

 Přenechte starosti s organizací na nás. Využijte náš komplexní servis a perfektní znalost obou destinací, kterou jsme již mnohokrát procestovali.


Skupinové zájezdy na míru - Více informací...