Zábava | Bali a Indonésie, Cestování Bali

Zábava

Česky
Potápěn¨

Potápění

Chcete vidět na vlastní oči rejnoka nebo třeba i měsíčníka, největší rybu na světě? Pokud ano, tak Bali je ta správná volba. Bohatý podmořský svět, společně s korálovým útesem nabízejí nezapomenutelné zážitky pod hladinou oceánu. Ať jste začátečník nebo zkušený potápěč, šnorchlujete, nebo se potápíte, tak budete okouzleni zdejší mořskou flórou. Exotické ryby, mořské želvy, rejnoci, a dokonce i žraloci a hraví delfíni. To vše můžete na Bali zažít a vidět.

Kulinářské kurzy v Ubudu

Kulinářské kurzy na Bali

Pro méně odvážlivé se nabízí možnost kulinářských kurzů. Největší nabídka je ve městě Ubud v centrální části ostrova. Přihlaste se a naučte se, jak vařit základní balijská jídla, používat místní koření a připravovat obětiny balijským bohům.

Nakupování na Bali

Nakupování na Bali je jedna z nejoblíbenějších zábav turistů. K nakupování patří i tradiční smlouvání cen, které jsou nakonec někdy až o 2/3 nižší než ty, které prodavač původně požadoval. Je to určitá hra a uvidíte, že za chvíli vás smlouvání začne bavit.
Textílie, řemeslné výrobky, dřevěné sochy a masky, oleje a kafe – to jsou jen některé z mnoha věcí, co se na Bali dají koupit a jsou opravdu kvalitní.

Bohatý noční život na Bali najdete na pláži Kuta

Noční život

Když chcete na Bali vyrazit večer za zábavou, tak musíte do Kuty. Jsou zde kluby západního typu a jsou navštěvované převážně zahraniční mládeží. Pokud jste na ostrovech Gili, tak si zajeďte na ostrov Gili Trawangan. Je zde několik podniků s bary na pláži a zahraniční hudbou.