Rafting

Rafting na Bali/Indonésie

Raftování si můžete užít jak na Bali, tak na dalších ostrovech Indonésie. Aktivity nabízí spousty operátorů za ceny od 700 CZK za osobu na Bali. Mimo ostrov Bali se můžete plavit na gumovém člunu pralesem v NP Gunung Lesser nebo na Sulawesi - oblast pod Tana Toraja.

  • Ranfting na Bali u sopky Agung
  • Rafting na Sumatře v deštném pralese
Rafting Na Bali
Rafting na Bali

Rafting Bali

Na Bali je dle našich zkušeností nejhezčí plavba po řece Tegala Waja. Společnosti nabízí různé délky plavby 1-3 hodiny a ať zvolíte jakoukoliv trasu, tak si mužete být jistí, že to bude plavba plná zážitků. Raft řídí zkušený kormidelník, povinnou výbavu tvoří vesty a helmy. Řeka je dle období různě splavná, některá místa mohou být divočejší, ale celkově mohou plavbu podniknout i děti.
Je to jedinečná příležitost se podivát na balijskou přírodu z jiné perspektivy. Navíc většina společností nabízí oběd v ceně, kdy ochutnáte místní kuchyni. CK Go2 nabízí plavby od 700 CZK.

NÁŠ TIP

Při plavbě po řece Telaga je jedním z největších zážitků sjezd závěrečného splavu.

Rafting na Bali

Rafting na Sumatře, orangutani

Velmi oblíbené je raftování na Sumatře po pěší túře pralesem v NP Gunung Leuser. Sjíždíte řeku linoucí se pralesem, odkud se ozývají zvuky ptáků, opic, orangutánů a dalších živočichů. Raft jsou ve skutečnosti svázané pneumatiky a plavíte se po 2-3 osobách s průvodcem. Řeka není nijak divoká.

  • Plavba po řece pralesem v NP Gunung Leuser
  • V pralese můžete sledovat orangutany a slony

Garant destinace

Ada Tzoneva specialistka na Indonésii vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

Rafting na Bali

Rafting další ostrovy

V Indonésii je spousta možností, kde je možné raftovat. Většinou však narazíte na potíže s nedostatečnou infrastrukturou. Pro zkušené a odvážné vodáky je zcela jistě zážitek raftování a kajaking na řekách v oblasti Tana Toraja (Sulawesi) nebo v okolí Manado (Sulawesi). Vždy se jedná o několikadenní vodácké expedice.

 

často kladené otázky

Více otázek