Svatba na Bali a svatební cesty

Svatba a svatební cesta na Bali

scenérie

náboženství

Toužíte po exotickém a originálním zážitku v den D vašeho života?

Ostrov bohů Bali nabízí celou paletu romantických míst jako stvořených pro výjimečný svatební obřad. Bali je v žebříčku oblíbenosti svatebních destinací na druhém místě hned po Las Vegas. Místo Elvise v převleku vás však na Bali čeká neobyčejný zážitek provoněný místní květinou Chempaka.

Váš obřad se ponese v duchu tradičních tanců. Místní obyvatelé vás přivítají ve svých nádherných barevných kostýmech a rozhlédnete-li se kolem sebe, spatříte bělostné pláže, azurovou hladinu a překrásná rýžová políčka.

Svatba na Bali

Příprava oficiální svatby na Bali zabere několik měsíců. CK Go2 má s celým procesem přípravy dlouhodobé zkušenosti. Rádi vám odborně poradíme.

MATRIKA - nejdříve je nutné zajít na matriku v místě trvalého bydliště a nechat si vystavit:

 • rodný list nebo kopie rodného listu
 • potvrzení právní způsobilosti
 • ověření fotokopie cestovního pasu (pouze stránka s fotografií)
 • Na matrice vyžádejte zápis o uzavření sňatku v zahraničí do zvláštní matriky.

  KRAJSKÝ ÚŘAD - Rodný list a potvrzení právní způsobilosti je třeba nechat ověřit na příslušném krajském úřadě. V případě Prahy se nechají dokumenty ověřit na Magistrátě hlavního města Prahy.
  LEGALIZACE - Dále je třeba získat ověření pro rodný list, potvrzení právní způsobilosti a potvrzení náboženské způsobilosti na Legalizačním odboru MVČR.
  PŘEKLAD DO INDONÉŠTINY - Tyto dokumenty je nutné přeložit do indonéštiny. Překlad musí být psán na počítači nebo na psacím stroji, nikoli rukou.
  SUPERLEGALIZACE - Všechny dokumenty spolu s ověřenou fotokopií cestovního pasu potom přinesete na vízové oddělení Indonéské ambasády v Praze, kde je necháte superlegalizovat.

  • Potřebné dokumenty:
  • potvrzení o právní způsobilosti k uzavření manželství
  • rodný list nebo ověřená kopie rodného listu
  • platný cestovní pas
  • náboženské potvrzení
  Svatba-na-Bali-a-svatební-cesty

  Svatba na Bali - přípravy

  Bali nabízí hned několik různých typů svateb. Záleží na vás, chcete-li mít svatbu v opuštěném chrámu uprostřed džungle, v rýžových políčkách nebo přímo na pláži pod širým nebem? Oblečete se při tom do tradičního balijského kostýmu, vstoupíte do manželského sňatku po evropsku nebo jen tak v žabkách a havajské košili?
  Na Bali si můžete přát svatbu s nejrůznějšími typy obřadu. Může se jednat o protestantský svatební obřad, katolický svatební obřad a nebo jednoduše obřad světský, coby slavnostní závazek. Uspořádat svatební obřad na Bali dnes již není nic těžkého. Trochu běhání po úřadech a hlavně si najít na Bali toho správného člověka, který vám s formalitami pomůže.
  Cestovní kancelář Go2 se dlouhodobě specializuje na organizování svateb a svatebních obřadů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte. Jsme schopni zorganizovat následující požadavky:

   • svatba na pláži, v pralesním hotelu, v tropické zahradě
   • organizace svatebního obřadu
   • výzdoba, fotograf, líčení, kadeřník, půjčení šatů
   • organizace svatební hostiny
  Svatba-na-Bali-a-svatební-cesty

  Svatební cesta

  Na Bali každoročně vyráží tisíce novomanželů na líbánky. Některá místa na Bali jsou k tomu opravdu jako stvořená. Zvolte si pobyt z několika námi doporučených míst. CK Go2 se dlouhodobě specializuje na přípravu svateb a svatebních cest. Nabídku svatební cest si můžete prohlednou zde.

  • ostrůvky Gili - populární místo pro líbánky, písčité pláže, klid a bungalovy na pláži
  • Nusa Dua - větší luxusní resorty přímo u pláže
  • Ubud a okolí - butikové hotely v pralese s výhledy do džungle a do rýžových políček
  • Pemuteran - luxusní hotel the Menjagan v přírodním parku na severozápadě Bali na privátní pláži
  • Uluwatu - butikový hotel na útesu s výhledem na oceán, písčitá pláž

  NÁŠ TIP

  Zkombinujte svůj pobyt z následujících míst, luxusní hotel v oblasti Nusa Dua s retreatem v pralese a na závěr odpočívejte v plážových bungalovech na ostrůvku Gili Meno.

  Garant destinace

  Ada Tzoneva specialistka na Bali a Indonésii vám ráda poradí

  +420 737 958 960
  +420 226 633 912
  indonesie@ckgo2.cz

  NÁŠ TIP

  Jak se říka 2x měř a 1x řež, to při přípravě oficiální svatby plátí opravdu. Buďte pečlivý a obezřetní a zeptejte se na více místech.

  Svatba-na-Bali-a-svatební-cesty

  Romantické lokality na líbánky - Ostrůvky Gili

  Hledáte-li opravdovou romantiku a nevadí vám za ní cestovat, určitě byste se měli zajímat právě o tři ostrůvky Gili. Nejklidnější z ostrůvků je Gili Meno, party si užijete na Gili Trawangan a kombinací obou je ostrov Gili Air. Pozor, doprava je složitější především na Gili Meno. Nejlepší období, kdy se na Gili ostrovy vydat, je březen-květen a pak září-listopad, kdy si užijete pláže jen pro sebe mimo turistickou sezonu.

  • na ostrovech se můžete nerušeně opalovat na plážích.
  • kolem ostrůvků jsou korálové útesy, šnorchlování a potápění.

  NÁŠ TIP

  Pokud toužíte po dobrodružství a exotice, Bali vám nabídne neskutečné možnosti, jak prožít váš den D. Stačí jen začít snít a střádat plány. Na jednom z posledních rájů na Zemi totiž není nic nemožné. Ani vaše nejtajnější sny.

  Svatba-na-Bali-a-svatební-cesty

  Pravá indonéská svatba

  Pozvánku na svatbu musí na ostrově Bali dostat celá rodina. Bez výjimky. A že místní rodiny nejsou malé! Pokud navíc žijí svatebčané v jedné z mnohých malých vesniček, je nutné pozvat i sousedy pro zachování dobrých vztahů. Svatba je součástí jedné velké a dlouhé ceremonie, která trvá i několik dnů. Je to velký, vizuální zážitek.

   

  často kladené otázky

   

  Je příprava svatby na Bali složitá?

  Relativně ano, připravte se na zdlouhavý úřednický proces, pokud chcete oficiální svatební obřad. Při neoficiální svatbě je vše jednodušší. CK Go2 má dlouhodobé zkušenosti s organizováním svateb a zcela jistě Vám dokážeme kvalifikovaně pomoci.

   

  Můžeme mít na Bali křesťanskou svatbu?

  Ano, na Bali je možné mít stavbu ve všech hlavních náboženstvích.

   

  Chceme mít obřad na pláži?

  To není problém. Obřad je možný zorganizovat na jakékoliv pláži. Nejhezčí jsou pláže na poloostrově Bukit.

   

  Mají novomanželé nějaké výhody na svatební cestě?

  Většina hotelů nabízí novomanželům různé výhody od masáže zdarma, výzdoby v pokoji nebo dokonce lepšího pokoje.

   

  Kam se máme vydat na svatební cestu?

  Odpočiňte si pár dní na jihu na pláži a vydejte se do srdce ostrova do městečka Ubud. Doporučujeme vybrat ubytování spíš na jeho okraji, než přímo v centru, v některém z butikových hotelů s výhledy do rýžových políček nebo džungle. Doporučujeme zvážit privátní vilu s bazénem. Určitě také stojí za to vyrazit k Jelenímu ostrovu nebo na ostrůvky Gili.

  Více otázek