Zájezdy Indonésie

Zájezdy do Indonésie

Kompletní seznam poznávacích a individuálních zájezdů na Bali a do celé Indonésie.

  • Poznávací zájezdy za asistence českého průvodce.
  • Služby pro nezávislé cestovatele.
  • Profesionální služby českého průvodce - naši průvodci na Bali a v Indonésii trvale žijí.
  • Kancelář v Praze, Brně i na Slovensku.

Průvodcované zájezdy do Indonésie

 

Poznávací zájezd krásy Bali 21 dní / cena 81 640 CZK

Kombinace zážitkového poznávacího pobytu zaměřeného na objevování krás exotického ostrova Bali.

Poznávací část zájezdu na Bali je s českým průvodcem, který zde dlouhodobě žije. Dovolená na Bali, která kombinuje relaxační část s poznáním vnitrozemí. Navštívíme vodní chrámy u jezera Bratan s blizkými vodopády. Sestoupíme do Údolí královen, kde můžeme obdivovat majestátní sochy vytesané přímo do skal. Projdeme se tajemnými zákoutími kulturního centra ostrova- Ubudu, ležícího pod sopkami Agung a Batur. Zažijeme šnorchlování nad neporušenými korály na Jelením ostrově a zájezd okořeníme výletem na lodích po řece Telaga Waja, která pramení na úpatí sopky Agung.

Velká indonéská cesta - Bali, Komodo a Sumatra 21 dní / cena 81 640 CZK

Připravili jsme pro vás to nejkrásnější z celé Indonésie. Navštívíme několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě této překrásné země. Na Bali se seznámíme s balijskou kulturou, součástí programu je i odpočinek na severních plážích v Amedu, projdeme se tajemnými zákoutími kulturního centra ostrova Ubud pod panoramatem sopek Agung a Batur. Prozkoumáme podmořský svět pestrobarevných korálů u dramatického severního pobřeží. Pojedeme na ostrov Flores, odkud se lodí vydáme ke Komodo a Rinča, kde žije největší ještěr na světě – obří komodský drak. Na závěr se vydáte na ostrov Sumatra, který je domovem orangutánů a slonů sumatérských.

Panenské pláže na Gili ostrovech 3 dny / cena 3 890 CZK

Relaxujte na tropických ostrovech Gili - bělostné plážé s křišťálově modrým mořem. Ostrovy nezasažené západním shonem ani masami turistů. Ostrovy, kde jsou auta zakázána a jediným dopravním prostředkem je kolo nebo kočáry tažené koňmi. Užijete si přívětivou domorodou atmosféru a kulturou Sasaků. Ubytování je zajištěné přímo na pláži. Navíc si na ostrovech Gili užijete exkluzívní šnorchlování a potápění, při troše štěstí potkáte i mořské želvy.

Individuální zájezdy do Indonésie

 

Exotický Flores, komodský drak a mystické Bali 16 dní / cena 64 980 CZK

Připravili jsme pro Vás dobrodružnou cestu na ostrovech Bali, Flores, Komodo a Rinča v Indonésii. Začneme na Bali, kde se seznámíte s exotickou kulturu místních hinduistů, projdete se rýžovými políčky a ochutnáte typickou cibetkovou kávu. Poté se vydáte na ostrov Flores, kde Vás čeká cesta plná zážitků - plavba soukromou lodí za komodským drakem na ostrovy Komodo a Rinča, šnorchlování s mantami obrovskými, koupání v kráteru sopky, barevná jezera na sopce a výstup k vulkánu Kelimutu.

Krásy Bali a sopky na Jávě 12 dní / cena 41 990 CZK

Kombinace zážitkového poznávacího pobytu zaměřeného na objevování krás exotického ostrova Bali a sopky Jávy. Poznávací část programu je s českým průvodcem žijícím na Bali. Okruh kombinuje relaxační část s poznáním vnitrozemí. Navštívíme vodní chrámy u jezera Bratan s blizkými vodopády. Sestoupíme do Údolí královen, kde můžeme obdivovat majestátní sochy vytesané přímo do skal. Projdeme se tajemnými zákoutí kulturního centra ostrova Ubud, ležícího pod sopkami Agung a Batur. Zažijeme šnorchlování nad neporušenými korály na Jelením ostrově a zájezd okořeníme výletem na lodích po řece Telaga Waja, která pramení na úpatí sopky Agung. Poté navštívíme východní Jávu a vystoupáme na majestátní sopky Kawah Ijen a Bromo.

Garant destinace

Ada Tzoneva specialistka na Bali a Indonésii vám ráda poradí

+420 737 958 960

+420 226 633 912

indonesie@ckgo2.cz

Chrám Borobudur a hinduistické památky 3 dny / cena 4 490 CZK

Navštivte chrámový komplex Borobudur, jež patří mezi nejzajímavější a nejstarší stavby v Indonésii. Ubytování přímo v chrámovém areálu v kvalitním 4 hvězdičkovém hotelu. Užijte si nezapomenutelný východ slunce nad Borobudurem jen pár kroků od hotelu.

Zájezdy do Indonésie- kombinace zemí

 

Luxusní zážitková dovolená Bali 12 dní / cena 45 990 CZK

Užijete si ubytování ve vybraných luxusních 5ti hvězdičkových hotelích na unikátních místech. Čekají Vás výlety k nejzajímavějším památkám a přírodním úkazům na Bali. Projdete se rýžovými terasami Tegallalang a navštívíte kulturní a duchovní centrum ostrova- městečko Ubud. Po celou dobu pobytu můžete relaxovat na soukromé bílé pláži u hotelu.

Zájezdy do Indonésie- ostrov Bali

 

Sulawesi - výlet do Tana Toraja a Senkgang 5 dní / cena 14 200 CZK

Výlet na ostrov Sulawesi, který lze zkombinovat s návštěvou dalších ostrovů. Seznámíte se s původními obyvateli, žijících v tradičních domech v horách nebo na chudách u pobřeží. Návštěva oblasti Tana Toraja, známá především neovyklími pohřebními obřady, které pravděpodobně uvidíte na vlastní oči.

Lembongan, šnorchlování s mantami 3 dny / cena 1 890 CZK

Výlet na ostrov Lembongan, který připomíná Bali před 30 lety. Na místních pláži si užijete jedinečnou balijskou pohodu a uvolněnou atmosféru. Milí a přívětivé ubyvatelé ostrova se postarají o kvalitní ubytování a služby. Možnost ochutnat vynikající místní kuchyně a večeře na Sunset beach při západu slunce. Pozorujte z blízka manty obrovské ve volné přírodě. Doporučujeme podniknout výlet na kolech nebo motorkách.

 

často kladené otázky

 
Více otázek