Dovolená Bali

Dovolená Bali

Dovolená Bali

Dovolená Bali

Rozhodli jste se pro exotickou dovolenou na Bali a nechcete jen ležet na pláži, ale také poznat místní zajímavosti? Naše relaxační a aktivní programy ZÁŽITKOVÁ DOVOLENÁ BALI vás překvapí svou originalitou a bohatým programem. Užijte si exotické pláže a poznejte balijskou kulturu zároveň. Ukážeme vám místa, která nejsou zasažená masovou turistikou.

ZÁJEZDY BALI - lokální znalosti, profesionální průvodci, poznejte Bali a Indonésii očima místních.

Dovolená Bali levně a kvalitně - na co si dát pozor

Vaše představy o dovolené na Bali se často mohou lišit od reality na místě. Proto doporučujeme dbát na následující doporučení:

Pečlivě vybírejte ubytování ve vhodných lokalitách. Některá místa na jižním pobřeží Bali jako Kuta a Legian nejsou vhodné pro plnohodnotnou relaxaci. Na mnohých místech je velké množství turistů a přelidněné pláže.

Kvalitní ubytování na pláži nemusí za každou cenu zruinovat váš rozpočet. Na Bali je stále možné najít krásné lokality u moře za rozumnou cenu.

Nezůstávejte po celou dobu na jednom místě a v jednom hotelu. Při jednodenních výletech do nitra Bali strávíte většinu času v zácpách, mnoho neuvidíte a Bali opravdu nepoznáte.

Bali

Dovolená Bali — plánujte s předstihem

Plánujte dovolenou v předstihu několika měsíců, ceny letenek rezervovaných s předstihem jsou cenově velmi výhodné, často dostanete nižší tarif letenky který je k dispozici z čekací listiny. Pro více informací nás kontaktujte indonesie@ckgo2.cz.

Nezapomeňte navštívit vnitrozemí a sever Bali, kde se dá příjemně relaxovat a seznámit se s kulturou a pohostinností původních obyvatel ostrova.

Cestujte bez stresu, připravte si řádně itinerář vašeho zájezdu a přesvěčte se, že váš plán je realizovatelný. Konzultujte vaši cestu s odborníky.

Přesvědčte se, že váš řidič/průvodce opravdu zná zajímavá místa na Bali a nechce vám ukázat jen přeplněné turistické atrakce.

Dovolená Bali z dílny Go2Indonesia

Dovolená Bali z dílny Go2Indonesia

Go2indonesia garantuje evropskou kvalitu služeb za nízké ceny pro vaši dovolenou na Bali. Ostrov Bali a celou Indonésii jsme mnohokrát procestovali, sami jsme vyzkoušeli mnoho aktivit a túr a navštívili spoustu zajímavých destinací.

Nabízíme vám zážitky a zajímavý program na ostrově Bali a v Indonesii. Při plánování vycházíme z naší dlouhodobé praxe průvodců a cestovatelů a z relevantních a ověřených informací.

NOVINKA - kombinace pobytového a poznávacího zájezdu na Bali