O nás | Bali a Indonésie, Cestování Bali

O nás

Kontakt

ČESKÁ REPUBLIKA BALI
Email indonesie@ckgo2.cz indonesie@ckgo2.cz
Telefon +420 775 776 661, +420 226 633 912 +62 821 45692589
Adresa Biskupský dvůr 2, Praha 1 / Sídlo Go2 s.r.o.: Lucemburská 1599/31, 130 00 Praha 3 Jimbaran bay, Taman Gria Nuansa Utama Timu 2/1
Web www.bali-indonesie.cz www.bali-indonesie.cz
IČO 247 97 634

V případě návštěvy kanceláře v Praze, prosím, volejte předem na +420 226 633 912. Otevírací doba Po-Pá 10-17 hod. Děkujeme.

Go2Indonesia a Kintari foundation

Ve spolupráci s občanským sdružením Kintari jsme začali pomáhat nově vzniklé škole ve vesnici Sukadana na jihu ostrova Lombok. Škola funguje dva roky a má v tuto chvíli dvě třídy pro nejmenší děti, pro které by jinak dlouhá cesta do nejbližší státní školy byla příliš daleká a obtížná a děti by tak přišly o možnost základního vzdělání.

Go2Indonesia

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po velkém úspěchu v Austrálii a na Pacifických ostrovech pod hlavičkou Go2Australia jsme aplikovali stejný koncept při poskytování služeb na Bali a v Indonésii.

V současnosti garantujeme následující
Jistota nejvýhodnějších cen letenek za operátorské ceny.
Velký výběr kvalitního a cenově přijatelného ubytování na Bali a zbytku Indonésie.
Kvalita a nejnižší ceny výletů a zájezdů, které máme v naší nabídce.

Co umíme

Co umíme? Především vám kvalifikovaně pomůžeme s cestou na Bali a do Indonésie!
Víme, jak vybrat tu nejvýhodnější letenku, sestavit zajímavý itenerář vaší dovolené, zajistit kvalitní ubytování, pojištění na cestu a dokážeme vám poradit s čímkoliv, co se týká vaší dovolené. V Indonésii působíme již několik let, a dobře se tu vyznáme.

Většina českých CK využívá našich služeb již několik let a dnes jsme jeden z největších zajišťovatelů pro individuální turistiku. Naše profesionalita spočívá ve znalostech a schopnostech poskytnout odbornou radu všem cestovatelům.

Ještě víc

Poradenství při plánování cesty v rámci našich služeb.
Asistenční služba česky v Indonésii 24 hodin.

Základem je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti Indonésie a Bali a stálá kancelář v cílové destinaci. Dále jsou to naši průvodci, kteří v Indonésii dlouhodobě žijí, a proto vám mohou autenticky zpřístupnit místní prostředí. Při našich zájezdech navštěvujeme originální lokality a nabízíme pouze kvalitní, osobně prověřené a finančně dostupné ubytování.