Letenky Indonésie

Jak se dostat levně do Indonésie

turistika

scenérie

památky

náboženství

město

Indonésie je od Evropy relativně daleko. Přesto z Prahy najdete spousty výhodných letenek do Indonésie. Při rezervaci pečlivě zvažujte Vaši cílovou destinaci. Jestliže plánujete navštívit více ostrovů Indonésie, určitě se vyplatí zvolit rozdílnou příletovou a odletovou destinaci, případně jako destinaci zvolit blízký Singapur nebo Kuala Lumpur. Vnitrostátní přelety v rámci Indonésie již nejsou tak jednoduché jak to vypadá, je třeba se mít na pozoru, jakou linku, resp. společnost plánujete využít.

Letenky Indonésie
Letenky Indonésie

Letenky do Indonésie od specialistů

Letenky Indonésie – cestujte za bezkonkurenční ceny! Dokážeme pro vás zajistit finančně nejpříznivější letenky na trhu bez rezervačních poplatků. Jsme specialisté na spojení do Jakarty a na Bali a ostatních destinací v Indonésii.

Letenky Indonésie

Přílety do Jakarty

Z Evropy se relativně jednoduše dostanete do hlavního města Jakarta. Jestliže plánujete navštívit Jávu, je Jakarta dobrá výchozí destinace.
Máte-li však v plánu pokračovat místní leteckou společností na Bali, mějte se na pozoru, především na cestě zpět. Nechte si dostatečný čas na přestup a při cestě zpět využívejte pro vnitrostátní přelet respektované domácí společnosti jako například Garuda Indonesia. Ostatní společnosti mají často zpoždění a nemuseli byste váš přípoj stihnout.

Letenky Indonésie

Letecké společnosti

Indonésie je země tisíce ostrovů. Letecká přeprava je proto velmi častá. Působí zde jak domácí, tak mezinárodní letecké společnosti.

  • Garuda Indonesia národní dopravce, který nedávno získal 5hvězdiček kvality. Dopravce léta do většiny destinací. Ceny letenek jsou vyšší než u ostatních.
  • Citylink je nízkonákladový dopravce, který vlastní národní společnost Garuda Indonesia.
  • AirAsia nízkonákladový dopravce z blízké Malajsie, v Indonésii působí pod značkou Air Indonesia
  • Lion Air a Wings Air nízkonákladový dopravce, ceny jsou velmi příznivé,lety všask relativně nespolehlivé, věčně zpoždění a občas i zrušení spojů. Do některých destinací se však jinak nedostanete.
  • Ostatní letecké společnosti většinou se jedná o nízkonákladové dopravce, kteří létají do méně oblíbených turistických destinací, např. Kalstar aviation, Batik Air nebo TransNusa.
Letenky Indonésie

Vnitrostátní přelety

Většina mezinárodních leteckých společností směřuje do Jakarty, na ostrov Jáva. V případě, že chcete pokračovat jinam v Indonésii, tak jako jediní na českém trhu dokážeme zajistit vnitrostátní lety s indonéskými společnostmi. Naplánujte si dopředu svoji cestu po Indonésii a zarezervujte si letenku u nás.

potřebujete poradit?

Ada Tzoneva specialistka vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

 
Letenky Indonésie

Mezipřistání v Asii

Během přeletu do Indonésie můžete navštívit i jiná asijská města a nemusíte za to nic připlácet - nabídneme vám nejvýhodnější spojení s mezipřistáním v Asii. Témeř všechny letecké společnosti létající do Indonésie nabízí možnost stop-overu v Asii. Se společností Emirates můžete navštívit Dubaj, s Korean Air se podíváte do Soulu a s China Air se zastavíte v Taipei nebo oblíbený Hong Kong s leteckou společností Cathay Pacific.

  • Singapur stopover
  • Kuala Lumpur stopover
  • Hong-Kong stopover
  • Dubaj stopover

NÁŠ TIP

Vyražte do Singapuru. Město je vzdálené necelé 3hodiny letu od Bali. Nabízí zajímavou kombinaci supermoderního velkoměsta s šarmem původní britské kolonie. Singapur je multikulturní, to se odráží také na skvělém výběru jídla a asi nejlepších možnostech nakupování v JV Asii hned po Bangkoku.

 

mapa Indonésie

často kladené otázky

Více otázek