Sanur

Sanur - za klidem a pohodou

scenérie

město

Sanur patří mezi první luxusnější letoviska na jihu Bali. Nachází se na jíhovýchodní straně ostrova, přesně na druhé straně oproti známé oblasti Kuta. Lokalita s příjemnou atmosférou nabízí klidné pláže a spoustu restaurací na výběr. Je zde znatelný rozdíl mezi odlivem a přílivem.

Sanur
Sanur

Proč si vybrat Sanur

Sanur se těší oblibě především u starších ročníků z celého světa. Ubytování, restaurací a zábavy je zde dostatek. Oblast je klidnější a zrelaxovanější než hektická Kuta. Najdete zde spoustu ubytování různých cenových kategorií od 1 hvězdičkových hotelů se studenou sprchou za pár stovek korun až po luxusní 5ti hvězdičkové hotely. V roce 2015 došlo k dostavbě dálnice na poloostrov Bukit. Za 30min se tedy dostanete do zcela jiné oblasti  na krásné pláže Nusa Dua, případně na Uluwatu.

NÁŠ TIP

Hledejte ubytování přibližně uprostřed Sanuru, nikdy ne blízko přístavu. Cenově přijatelné je také ubytování za hlavní ulicí v Sanuru, ne přímo u pláže, dejte si však pozor, některé hotely byli postaveny v 90.letech a nutně potřebují rekonstrukci.

Pláže v Sanuru

Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek na pláži, pak zamiřte do Sanuru. Písčitá pláž je přes 5 km dlouhá a leží na jihovýchodním pobřeží. Voda je velice klidná a vhodná pro koupání a zároveň si zde na své přijdou i milovníci vodních sportů.

potřebujete poradit?

Ada Tzoneva specialistka vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

 
Sanur

Kam za zábavou

Sanur nabízí spoustu možností kam se vydat v případě, že máte rádi klidnější restaurace a nechcete jíst přímo v resortech. Podél kolonády u pláže se nachází hodně dobrých podniků. Například Luthu's coffee shop přibližně uprostřed Sanuru.
V oblasti se také nachází spoustu obchůdků se suvenýry a butiky s módou. Doporučujeme navštívit tradiční Art Market - trh s řemeslnými výrobky místních řezbářů a malířů.

 

často kladené otázky

 

Je Sanur vhodný i pro mladší turisty?

Proč ne, nečekejte však živou party každý den. Jestliže hledáte klid bude se Vám Sanur pravděpodobně líbit.

 

Jaké jsou zde pláže?

Pláže na Sanuru hodně ovlivňuje odliv a příliv, který je zde velmi znát. Při odlivu se v zátokách tvoří kapsy na plavání. Pláže nejsou špatné, zdaleka ale ne tak čisté a bělostné jako například Nusa Dua.

Více otázek