o nás

cestovní kancelář

turistika

scenérie

památky

náboženství

město

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia jsme aplikovali stejný koncept v našich dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Pacifik, Japonsko a Mauricius. Ve všech zemích, kde působíme, máme stálou kancelář s českým delegátem. Základem je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti Indonésie. Pracovníci CK Go2 z české pobočky na Bali dlouhodobě žili a destinaci opravdu znají. Česky hovořící průvodci v Indonésii dlouhodobě působí a destinaci opravdu znají.

cestovní kancelář Go2

“v cestování jsme našli radost, tak se ji snažíme předat dál”

Bali

Historie cestovní kanceláře Go2

Cestovní kancelář Go2 funguje od roku 2005 na popud rostoucí poptávky po službách na míru. Nyní fungujeme v Mexiku, na Srí Lance, Maledivách, Japonsku, Austrálii, Vietnamu a Indonesii pro české a slovenské turisty,...

více
Bali
Bali

Lidé v Go2

Tým Go2 je tvořen profesionály v oboru cestovního ruchu. Máme bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. Představujeme celý realizační tým, který se stará o další destinace.

více
Bali
Bali

Pojištění proti úpadku a všeobecné podmínky

Cestovní kancelář Go2, s.r.o. - specialista na dovolenou na Bali, Indonésie - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny. Všeobecné...

více
Bali
Bali

Hodnoty společnosti

Naším hlavním cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám Bali a Indonésii z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

více
Bali
Bali

Škola v ráji, vzdělávání dětí

V roce 2013 po seznámení s učitely, majitelem pozemku a vypití bezpočtu káv s tunou cukru jsme se rozhodli pomoci místním, nejprve nákupem učebnic, poté i s budováním a fungováním školy. Vítejte ve škole v ráji.

více
Bali
Bali

Zájezdy na míru

Naší doménou je zajišťování poznávacích a individuálních zájezdů na míru, při kterých připravujeme dovolené na klíč dle Vašich požadavků plnou aktivit, poznání a odpočinku.

více
Bali
Bali

Firemní zájezdy

Kromě individuálních zájezdů za exotikou se v Go2 dlouhodobě specializujeme na zájezdy pro firemní klientelu. Nabízíme programy pro firemní klientelu, pro zaměstnance nebo obchodní partnery.

více
Bali