Kuta, Legian, Semyniak a Nusa Dua

Populární turistická místa

scenérie

památky

Kuta, Legian a Semyniak jsou vedle sebe na jedné dlouhé písčité pláži na jihu Bali.  Nečekejte klid a liduprázdné pláže. Oblasti patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější místa na Bali. Záleží na Vás, co si vyberete. Kuta a Legian je spíše pro mladší osoby, kteří mají rádi zábavu. Semyniak je jejich luxusní bratříček.

Kuta Legian Semyniak

Kuta, party party party

Jestliže hledáte zábavu, večírky, party a spousty vněmů, Kuta je to pravé místo pro Vás. Když preferujete místa s méně turisty nebo klidnější večeři, rychle pryč.
Pláže na Kutě jsou veřejné a písčité (bílý písek) s dobrým vstupem do moře. Turistů je zde opravdu hodně. Na druhou stranu jestliže máte rádi dobré jídlo a pití a přijatelné ceny na Kutě se Vám bude líbit.

NÁŠ TIP

Vyražte do Kuty na večerní party. Užijete si spoustu zábavy a pak se v klidu můžete vrátit do svého poklidného místa na pláži.

Co dělat v Kutě

Kuta nabízí spoustu možností k vyžití. Od pláže až po nakupování, party nebo dobré jídlo.

  • veřejná pláž vhodná pro serfování i koupání
  • spousta barů a tanečních klubu, zkuste Skygarden
  • dobré a levné restaurace - ruzné Warungy, SandBar, Kunti 2, Seacrets
  • spousta levného nakupování na tržnicích
  • masáže, kina, Waterboom vodní park

Legian

Hned vedle Kuty se nachází čtvť Legian. Stále velmi populární místo na noční party. Potkáte zde turisty z celého světa, party jsou však o trošku sofistikovanější, i když pořád hodně divoké. Pláže na Legianu jsou malinko klidnější, přesto pořád plné turistů.

Oblast 66 a La Plancha

Mezi Legianem a Semyniakem se nachází oblast 66 v Legianu s restauracemi přímo na pláži. Asi nejslavnější je restaurace La Plancha, kde můžete pozorovat úchvatné západy slunce. Na pláži se sedí ve speciálních pytlích a ke všemu Vám hraje soudobá chillout muzika nebo DJ.
Oblast 66 je také vhodná pro surfování, převážně pro začátečníky. Vstup do moře je bezpečný, dno je písčité a vlny přiměřeně velké.

Garant destinace

Ada Tzoneva specialistka na Bali a Indonésii vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

 

Semyniak

Luxus na pláži to je Semyniak. Místo, kam se sjíždějí lidé z celého světa, kteří chtějí být IN. Populární především jako místo pro nakupování v luxusních buticích a pro skvělé restaurace a bary, které snesou srovnání s okolním světem.
Pláž v Semyniak je klidnější s bílým pískem. Vše má svoji cenu a za luxus se platí. Ceny v Semyniak jsou srovnatelné s cenami v některých evropských metropolí jak za služby tak za ubytování.

NÁŠ TIP

Vyzkoušejte některou z kaváren - například Cafe Bison, nebo mnoha restaurací - například italské - Ultimo. Kdo hledá luxusní kluby a místa, kde se schází místní smetánka, neměl by vynechat kluby jako KuDeTa nebo Potato head nebo La Laguna.

 

často kladené otázky

Více otázek