Kdy jet na Bali

Bali, kdy vyrazit

Často se ptáte: Kdy vyrazit na Bali? Osobně doporučujeme vybrat si jaro nebo podzim. Ceny letenek a ubytování jsou příznivější než v létě, neprší a Bali není narvané k prasknutí. Samozřejmě i v létě nebo v zimě lze na Bali vyrazit, počítejte však s vyššími cenami (léto) nebo občasným deštěm (zima).

  • Jaro, podzim - dobré počasí, lepší ceny, méně turistů.
  • Léto - hlavní turistická sezona, vyšší ceny.
  • Zima - deštná sezona, občasné večerní přeháňky.
Kdy Jet Na Bali
Kdy Jet Na Bali

Kdy na Bali - jaro a podzim

Jaro – a jeho začátek je skvělá doba, kdy strávit dovolenou na Bali. Začátkem dubna, po konci deštné sezony, je všude krásně zeleno. Ceny jsou mírné a vy si pobytem na Bali zkrátíte zimu.
Květen a červen – jsou měsíce, kdy je na Bali teplo a sucho, ceny dosahují průměru a ostrov se připravuje na hlavní sezonu.
Září a říjen – jsou skvělé měsíce na návštěvu Bali. Pomalu končí hlavní turistická sezona a místa začínají být klidnější. Období sucha.
Listopad – je teplý měsíc, velice dobrý poměr "výkon a cena".

NÁŠ TIP

Zvažte pobyt během dne ticha Nyepi. Většinou se jedná o konec března. Můžete se zúčastnit zajímavých oslav a pak si zkusit den ticha.

Kdy Jet Na Bali

Červen a červenec

Hlavní turistická sezona na Bali probíhá právě v měsících červen a červenec. Ubytování a především letenky jsou výrazně dražší. Přesto se jedná o nejoblíbenější termín dovolené na Bali a nejen proto, že spadá do období sucha.

  • přelom měsíce července a srpna je cenově výrazně nejdražší z celého roku
  • konec srpna je cenově dostupnější
Kdy Jet Na Bali

Garant destinace

Ada Tzoneva specialistka na Bali a Indonésii vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

Kdy Jet Na Bali

Vánoce a zima

Vánoce a nový rok jsou, stejně jako v ostatních světových destinacích, považovány za nejvyšší sezonu. Vše je cenově našponované, počasí je vrtkavé, může být slunečno nebo i deštivo. Leden a únor je oficiální období dešťů. Paradoxně prší většinou v noci a přes den je slunečno bez větru. Když se podaří počasí, je to zdaleka nejlepší doba k návštěvě. Ceny jsou také příznivější až na období čínského Nového roku.

  • Vánoce a nový rok - absolutní špička v cenách
  • Leden a únor - občas prší, převážně však v noci
 

často kladené otázky

 

Kdy vyrazit na Bali?

Projděte si naše rady a tipy v sekci Počasí Bali.

Více otázek