Letenky Bali

Letenky na Bali levně

CK Go2 Indonésie nabízí v rámci českého trhu finančně výhodné letenky na Bali a do Indonésie. Využíváme touroperátorských cen a navíc i akční nabídky přímo od leteckých společností, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Prodeji letenek na Bali se věnujeme dlouhodobě a jsme schopni najít výhodnější trasy (routing) než online letenkové systémy.

 • Letenky na Bali za levnější touroperátorské ceny
 • Znalosti bezpečných vnitrostátních dopravců a spojů
Letenky-Bali
Letenky Bali

Letenky Bali ceny

Cena letenky Praha - Bali (Denpasar) – se pohybuje celoročně od 17 000 CZK.
Můžete letět – komfortně s jedním přestupem v Dubaji se společností Emirates, počítejte však s vyšší cenou kolem 20 000 CZK a více.
V případě, že vám nevadí více než 10 hodin čekat v čínské Šanghaji na letišti v obou směrech, můžete výrazně ušetřit a letět za cenu kolem 13 000 CZK se společností China Eastern.
Nabízí se i možnosti letět z Prahy nebo Vídně do Jakarty (Jáva), Singapuru nebo Kuala Lumpuru, letenka pak stojí od 15 000 CZK a přelet na Bali a zpět vás vyjde minimálně kolem 2 000 CZK. Vhodné především pro ty z vás, kteří chtějí navštívit některé asijské metropole.

Letenky Bali - letecké společnosti

CATHAY PACIFIC – společnost Cathay Pacific je jedna z nejlepších na světě a zároveň nabízí jedny z nejlevnějších letenek na Bali s odletem z Prahy. Na cestě do Indonésie se můžete podívat na den či dva v Hongkongu, což je domovské město této letecké společnosti. S Cathay Pacific můžete letět na Bali nebo na Jávu. Nečekáte na přestupech, cenově výhodné.
EMIRATES – společnost Emirates Airlines má od června 2015 novou linku Praha - Dubaj - Denpasar. Každý cestující má možnost během přestupu navštívit město s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa, Dubaj nebo si zalyžovat na uměle zasněžené hoře uprostřed pouště. Pokračovat ve své cestě můžete další den v ranních hodinách. Společnost Emirates doporučujeme všem, kteří kromě návštěvy Bali plánují i Jávu nebo Sumatru, odkud mají také navazující spoje do Dubaje.
SINGAPORE AIRLINES – další pětihvězdičková letecká společnost, která i přesto, že nabízí lety z Prahy s dvěma mezipřistáními (jedno v Evropě a další v Singapuru), tak má jedny z nejkratších letů Praha - Denpasar - Praha. Navíc po cestě se můžete podívat do Singapuru na den nebo dva a využít svkělý stopover program pro cestující Singapore Airlines.
CHINA AIRLINES – China Airlines, solidní letecká společnost z Tchaj-wanu, létá z Prahy a Vídně na Bali a Jakartu. Sídlo společnosti je v Tajpeji na Tchaj-wanu, kde většina cestujících přestupuje na spoje na indonéské ostrovy.
KOREAN AIRLINES – se společností Korean Airlines můžete letět do Jakarty nebo na Bali pouze s jedním přestupem v jihokorejském Soulu za dostupné ceny letenek a s profesionální posádkou na palubě. Navíc cestující s Korean Air mají možnost prohlídky města Soul ZDARMA v rámci letenky zakoupené s Go2Indonesia a navýšení váhy zavazadlového limitu na 25 kg (místo 20 kg) a příručního zavazadla na 12 kg.
CHINA EASTERN –v současné době nejlevnější společnost nabízející ceny kolem 13 000 CZK, počítejte však více jak 10hodinovým úmorným čekáním na letišti v Šanghaji v obou směrech. Pro koho je však cena zásadní měřítko, vydá se touto cestou.
Ostatní vybrané letecké společnosti: KLM, Malaysia Airlines, Qatar Airlines, Garuda Indonesia nabízejí spoje z Evropy na Bali. Občas se na trhu objeví zajímavé ceny s KLM a Qatar Airlines.

Letenky Bali

Délka letu na Bali

"Délka letu na Bali je příbližně 20 hod. (s jedním nebo dvěma přestupy). Cestu si můžete zpříjemnit zastávkou v některé z asijských metropolí - Soul, Singapur, Dubaj, Tajpej nebo Kuala Lumpur během přeletu do Indonésie.

 • Emirates - nejkratší a nejkomfortnější let s 1 přestupem v Dubaji
 • Cathay Pacific - kvalitní a komfortní let, 2 přestupy
 • Singapore Airlines - komfortní let s 2 přestupy

Letenky Bali - rady a tipy

Připravili jsme pro vás několik doporučení pro správný výběr letenky a dovolené.

 • pozor - velmi levné letenky mnohdy nejdou zrušit
 • před odletem doporučujeme zístat telefon a email na letenkáře, pro případ, že budete potřebovat let změnit
 • leťte na Bali na jaře nebo na podzim, cena letenky je přijatelná, stejně jako ceny na Bali
 • pojistěte se proti stornu letenky

Garant destinace

Ada Tzoneva specialistka na Bali a Indonésii vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

Business a první třída

Všechny společnosti nabízejí business třídu, některé i první třídu. Doporučujeme.

 • Singapore Airlines - milovníci luxusu - toto je vaše volba
 • Emirates - business třída, let z Prahy s A380
 • Qatar - nejvyšší kvalita, souboj o první místa

 

Letenky Bali, letiště Dempasar

Mezipřistání v Asii

Let na Bali rozhodně nepatří k nejkratším, proto doporučujeme jednu z cest zastávku v Asii v některém z asijských velkoměst:

 • Singapur - náš tip, který vás jistě nezklame
 • Hongkong - pulzující město s mrakodrapy
 • Dubaj - nejvyšší budova světa, moderní metropole
 • Kuala Lumpur - tajný tip na nákupy, věže „dvojčata“ Petronas
 • Taipei - opomíjené, hlavní město Tchaj-wanu

NÁŠ TIP

Vybírejte let dlouhou dobu dopředu (ideálně 3-4 měsíce). Prověřte si především délku spojení, dobu čekání na přestupech a podmínky zrušení rezervace.

Letenky Bali

Se Singapore Airlines na Bali

Špičkové letecké spojení bez dlouhého čekání na přestupu nabízení Singapore Airlines.
5ti hvězdičkový servis na palubě, lety s A380 nebo super výhodný program "Singapore Stop-Over Programme"- výběr předplacených aktivit a vstupů v rámci za bezkounkurenční ceny, které Vám ušetří až tisíce korun.


Př. 3* hotel v centru a vstup na vybrané aktivity, ceny od 884 Kč/os.

Pro bližší informace o nabídce nás KONTAKTUJTE.

 

často kladené otázky

 

Kde najít levné letenky na Bali?

Hledejte speciální nabídky na slevových webech na letenky, případně kontaktujte CK Go2. Speciální nabídky sledujeme také. Obecně nejvýhodnější je letět do jiné destinace než na Bali, např. Kuala Lumpur, Singapore apod. a odtamtud přeletět na Bali. Pak můžete sehnat zpáteční letenku levnější v řádech tisíců korun. Musíte být hodně flexibilní a samostatní.

 

Která letecká společnost je pro let na Bali nejvhodnější?

Nejlepší, ale zároveň dražší jsou Singapore Airlines. Dobré spojení nabízejí Emirates s jedním přestupem, bohužel cena je opět vyšší. Slušné ceny nabízí Cathay Pacific, čekají vás 2 přestupy (jeden v Evropě a druhý v Hong KOngu). Na Bali můžete letět přes Čínu, připravte se ale na to, že v letadle strávíte min 2 dny a kvalita servisu je nevalná.

 

Nezapomeňte na podmínky levných letenek

Letenky ve slevě většinou nemůžete nijak měnit, stornovat. Náklady na změnu cesty pak můžou být velmi vysoké.

Více otázek