Letenky Bali

Letenky na Bali levně

CK Go2 Indonésie nabízí v rámci českého trhu finančně výhodné letenky na Bali a do Indonésie. Využíváme touroperátorských cen a navíc i akční nabídky přímo od leteckých společností, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Prodeji letenek na Bali se věnujeme dlouhodobě a jsme schopni najít výhodnější trasy (routing) než online letenkové systémy.

 • Letenky na Bali za levnější touroperátorské ceny
 • Znalosti bezpečných vnitrostátních dopravců a spojů
Letenky na Bali
Letenky Bali

Letenky Bali ceny

Cena letenky z Evropy na Bali (Ngurah Rai International Airport Denpasar) se pohybuje celoročně kolem 16.000- 20.000 Kč, a to jak při odletu z Prahy, Vídně či dalších letišť v okolí. Můžete letět – komfortně s jedním přestupem v Dubaji se společností Emirates, počítejte však s vyšší cenou kolem 20 000 CZK a více.

V případě, že vám nevadí více než 10 hodin čekat v čínské Šanghaji na letišti v obou směrech, můžete výrazně ušetřit a letět za cenu kolem 13 000 CZK se společností China Eastern.

NÁŠ TIP

Nabízí se i možnosti letět z Prahy nebo Vídně do Jakarty (Jáva), Singapuru nebo Kuala Lumpuru, letenka pak stojí od 15 000 CZK a přelet na Bali a zpět vás vyjde minimálně kolem 2 000 CZK. Vhodné především pro ty z vás, kteří chtějí navštívit některé asijské metropole.

Letenky Bali, letiště Dempasar

Délka letu na Bali

"Délka letu na Bali je příbližně 20 hod. (s jedním nebo dvěma přestupy). Cestu si můžete zpříjemnit zastávkou v některé z asijských metropolí - Soul, Bangkok, Singapur, Dubaj, Tajpej nebo Kuala Lumpur během přeletu do Indonésie.

 

 • Emirates - nejkratší a nejkomfortnější let s 1 přestupem v Dubaji.
 • Cathay Pacific - kvalitní a komfortní let se 2 přestupy.
 • Singapore Airlines - komfortní let se 2 přestupy.
 • Qatar Airways- krátký a komfortní let s 1 přestupem v Dauhá.

Pohodlné a cenově dostupné lety nabízí také společnost Thai Airways, a to zatím pouze z Vídně s 1 přestupem v Bangkoku.

NÁŠ TIP

V rámci vnitrostátních letů mezi jednotlivými indonéskými ostrovy můžete využít služeb následujích nízkonákladových aerolinek: Jetstar, AirAsia, Lyon Air, NAM Air, ale také klasické dopravce jako Malaysia Airlines, Garuda Airlines a další.

Mezipřistání v Asii

Let na Bali rozhodně nepatří k nejkratším, proto doporučujeme jednu z cest zastávku v Asii v některém z asijských velkoměst:

 

 • Singapur - náš tip, který vás jistě nezklame
 • Hongkong- město s mrakodrapy
 • Dubaj- nejvyšší budova světa, moderní metropole
 • Kuala Lumpur- tajný tip na nákupy, věže ,,dvojčata“ Petronas
 • Taipei- opomíjené hlavní město Tchaj-Wanu
 • Bangkok- pulzující hlavní město Thajska
 • Dauhá- neustále se rozvíjející moderní hlavní město Kataru

potřebujete poradit?

Ada Tzoneva - specialistka vám ráda poradí

+420 737 958 960

+420 226 633 912

indonesie@ckgo2.cz

 

NÁŠ TIP

Vybírejte let dlouhou dobu dopředu (ideálně 3-4 měsíce). Prověřte si především délku spojení, dobu čekání na přestupech a podmínky zrušení rezervace.

Letenky Bali

Se Singapore Airlines na Bali

Špičkové letecké spojení bez dlouhého čekání na přestupu nabízení Singapore Airlines. 5ti hvězdičkový servis na palubě, lety s A380 nebo super výhodný program "Singapore Stop-Over Programme"- výběr předplacených aktivit a vstupů v rámci za bezkounkurenční ceny, které Vám ušetří až tisíce korun.

Př. 3* hotel v centru a vstup na vybrané aktivity, ceny od 884 Kč/os.

Pro bližší informace o nabídce nás KONTAKTUJTE.

Letenky Bali - rady a tipy

Připravili jsme pro vás několik doporučení pro správný výběr letenky a dovolené.

 

 • Pozor - velmi levné letenky mnohdy nejdou zrušit.
 • Před odletem doporučujeme získat telefon a email na letenkáře, pro případ, že budete potřebovat let změnit.
 • Letťe na Bali na jaře nebo na podzim, cena letenky je přijatelná, stejně jako ceny na Bali.
 • Nejdražší letenky naopak bývají během hlavní turistické sezóny (naše léto), kolem Vánoc a Nového roku. V tato období vždy rezervujte letenky s dostatečným předstihem.
 • Pojistěte se proti stornu letenky.
Letenky Bali

Business a první třída

Všechny společnosti nabízejí business třídu, některé i první třídu. Doporučujeme.

 

 • Singapore Airlines- milovníci luxusu- toto je vaše volba.
 • Emirates- business třída, let z Prahy s A380.
 • Qatar Airways- nejvyšší kvalita, souboj o první místa

Zpoždění letu

Na co máte nárok a jaká je kompenzace při zpoždění vašeho letu? Často na vás čekají různé služby na letišti i případná finanční odškodnění. Ve většině případů se však o všechny benefity musíte přihlásit sami. Aerolinie vám samy od sebe pravděpodobně nic nenabídnou. Zjistěte si předem, na co máte nárok. Pokud se tak dostanete do podobné nepříjemné situace, budete alespoň vědět, jak si ji trochu zpříjemnit.

Mezi nejčastější benefity patří:

 

 • Nárok na občerstvení
 • Nárok na ubytování
 • Finanční kompenzace

NÁŠ TIP

Standardní ceny letenek jsou poměrně vysoké. Často se však objevují různé akce na LEVNÉ LETENKY, a to vždy minimálně 2x do roka. Můžete tak koupit zpáteční letenky už kolem 10.000- 13.000 CZK, a to zejména pokud pro vás není důležitý jen cíl ale i samotná cesta- nejlevnější letenky mívají často více přestupů. Nejdražší letenky bývají během našeho léta, kdy je na Bali období sucha a vrchol hlavní sezóny.

Cesta na Bali

Připravili jsme pro vás přehled nejoblíbenějších leteckých společností, provozujících linky z Evropy na Bali. Mezi nejkvalitnější aerolinky patří Emirates, Qatar a Sinapore Airlines. Časté akční letanky zase hledejte například u Cathay Pacific, China Airlines, China Eastern nebo Korean Airlines.

Ostatní vybrané letecké společnosti: KLM, Air France, Malaysia Airlines, Thai Airways, Xiamen Air, Garuda Indonesia nabízejí spoje z Evropy na Bali. Občas se na trhu objeví zajímavé ceny s KLM.

Letenky na Bali Emirates

Společnost Emirates Airlines má od června 2015 novou linku Praha - Dubaj - Denpasar. Každý cestující má možnost během přestupu navštívit město s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa, Dubaj nebo si zalyžovat na uměle zasněžené hoře uprostřed pouště. Pokračovat ve své cestě můžete další den v ranních hodinách. Společnost Emirates doporučujeme všem, kteří kromě návštěvy Bali plánují i Jávu nebo Sumatru, odkud mají také navazující spoje do Dubaje.

Qatar Airways

Jedna z nejkvalitnějších aerolinek světa, 5* Qatar Airways nabízí skvělý prozákaznický přístup i moderní letadla. Od srpna 2017 má novou každodenní linku Praha- Dauhá- Denpasar. Při přestupu doporučujeme zavítat do hlavní města Kataru (stačit vám bude 6 hodinová pauza mezi lety). Pokud však máte zájem poznat Dauhá hlouběji, naplánujte si při nákupu letenky jedno či vícedenní stop–over. Od roku 2017 získáte zdarma víza na 90 dní po příletu na letiště. Qatar Airways nabízí jedny z nejkomfortnějších a nejrychlejších spojů z Prahy na Bali. Například 17 hodinový let s jedním 55 minutovým přestupem.

Singapore Airlines

Další pětihvězdičková letecká společnost, která i přesto, že nabízí lety z Prahy s dvěma mezipřistáními (jedno v Evropě a další v Singapuru), tak má jedny z nejkratších letů Praha - Denpasar - Praha. Navíc po cestě se můžete podívat do Singapuru na den nebo dva a využít svkělý stopover program pro cestující Singapore Airlines.

Letenky Bali

Nejlevnější letenky na Bali

 • Cathay Pacific- společnost Cathay Pacific je jedna z nejlepších na světě a zároveň nabízí jedny z nejlevnějších letenek na Bali s odletem z Prahy. Na cestě do Indonésie se můžete podívat na den či dva v Hongkongu, což je domovské město této letecké společnosti. S Cathay Pacific můžete letět na Bali nebo na Jávu. Nečekáte na přestupech, cenově výhodné.
 • China Airlines- China Airlines, solidní letecká společnost z Tchaj-wanu, létá z Prahy a Vídně na Bali a Jakartu. Sídlo společnosti je v Tajpeji na Tchaj-wanu, kde většina cestujících přestupuje na spoje na indonéské ostrovy.
 • Korean Airlines- se společností Korean Airlines můžete letět do Jakarty nebo na Bali pouze s jedním přestupem v jihokorejském Soulu za dostupné ceny letenek a s profesionální posádkou na palubě. Navíc cestující s Korean Air mají možnost prohlídky města Soul ZDARMA v rámci letenky zakoupené s Go2Indonesia a navýšení váhy zavazadlového limitu na 25 kg (místo 20 kg) a příručního zavazadla na 12 kg.
 • China Eastern –v současné době jedna z nejlevnějších společností nabízející ceny kolem 13 000 CZK, počítejte však více jak 10hodinovým úmorným čekáním na letišti v Šanghaji v obou směrech. Pro koho je však cena zásadní měřítko, vydá se touto cestou.
 

často kladené otázky

 

Kde najít levné letenky na Bali?

Hledejte speciální nabídky na slevových webech na letenky, případně kontaktujte CK Go2. Speciální nabídky sledujeme také. Obecně nejvýhodnější je letět do jiné destinace než na Bali, např. Kuala Lumpur, Singapore apod. a odtamtud přeletět na Bali. Pak můžete sehnat zpáteční letenku levnější v řádech tisíců korun. Musíte být hodně flexibilní a samostatní.

 

Která letecká společnost je pro let na Bali nejvhodnější?

Nejlepší, ale zároveň dražší jsou Singapore Airlines. Dobré spojení nabízejí Emirates s jedním přestupem, bohužel cena je opět vyšší. Slušné ceny nabízí Cathay Pacific, čekají vás 2 přestupy (jeden v Evropě a druhý v Hong KOngu). Na Bali můžete letět přes Čínu, připravte se ale na to, že v letadle strávíte min 2 dny a kvalita servisu je nevalná.

 

Nezapomeňte na podmínky levných letenek

Letenky ve slevě většinou nemůžete nijak měnit, stornovat. Náklady na změnu cesty pak můžou být velmi vysoké.

Více otázek