Recenze Bali

Kombinace Japonska a Bali, říjen 2019

Dobrý den,
nedávno jsme se vrátili z fantastické cesty po Japonsku a Bali.Byli jsme již podruhé s CK GO2 na individuálním zájezdu,a opět bez sebemenších problémů,díky skvělé organizaci ze strany delegátů z cestovní kanceláře a paní Pavle Tsuji .Pokud si v budoucnu budeme vybírat další cestu,určitě využijeme služeb CK GO2,která profesionálně sestaví itinerář podle našich přání.
Děkujeme moc za nezapomenutelné zážitky.
Petr a Elena Křižanovi

Luxusní zážitková dovolená Bali, říjen 2019

Dobrý den paní Juríková,
včera jsme se vrátili z dovolené na Bali, kterou jsme absolvovali s Vaší CK, byli jsme spokojení a tak bych Vám chtěla poděkovat.
Itinerář, který jste vytvořili ( nepatrně jsme si ho pozměnili) klapl na minutu přesně, řidiči taxi byli vždy v daný čas na místě a byli velmi ochotní, průvodkyně Marcela Bláhová byla skvělá. Dozvěděli jsme se od ní spoustu informací a trošku jsme poznali Bali blíže než z plážového resortu. Byla jsem moc ráda, že jsem svoje původní rozhodnutí pobytového zájezdu vyměnila za pobyt na více místech. Jižní resorty jsou vlastně tím nejméně zajímavým - i když jsem ráda, že jsme tam 3 noci ztrávili a poznali i ten turistický průmysl ostrova. Ale mnohem více pěkného jsme viděli při obou cestách z centra ostrova na sever a potom zpět na jih. Užasnou vegetaci běžných rýžových polí ( nejen Jatiluwih..;-)) kávových plantáží, banánovníků a kakaových bobů kolem cest... nádherných chrámů i v malých vesničkách( nejen Ulundanu...;-)), uzoučkých silniček šplhajíchích se do neuvěřitelných výšek k nádherným vodopádům....
Jen drobná poznámka k ubytování na severu v Menjangan resortu. V itineráři je uváděná pláž u hotelu v Pemuteranu s palmami vhodná ke koupání. Ve skutečnosti je pláž v Pemuteranu daleko, u hotelu je na pláži jen mangrovový porost s možností šnorchlování přímo z mola. V případě ubytováni v MOONSOONU je k pláži snad 1 km a tak je nutno využívat místní safari-auto. Navíc tento resort je sice v národním parku s množstvím vegetace ale v tuto roční dobu je z něj naprosto suchý les kde se občas objeví pár opiček a jelínků. Proto by bylo vhodné na to upozornit hosty,kteří by chtěli vidět něco z tohoto parku,že pozorování zvířat a rozličných druhů vegetace se v tomto období nekoná. Po prvním mírném šoku jsme si našli i pozitiva tohoto místa - klid, žádní turisté, západ slunce nad Jávou, nádherná noční obloha, skvělý personál....a šnorchlování stálo za to.
Ubytování v Ubudu v hotelu Komaneka Bisma bylo skvělé, výborné místo, výhled, personál, jídlo......nemělo chybu ! Vlastně ano. Zůstat alespoň o den déle!
No a o Nusa Dua hotelu Melia jsem už psala. Pěkný resort ale stejný jako každý jiný na celém světě. Na rozdíl od těch prvních dvou které jsou autentické a neopakovatelné.
Na Bali budeme mít pěknou vzpomínku i jako na ostrov milých a usměvavých lidí.
Děkujeme a těšíme se, že s Vaší CK v budoucnu ještě někam vyrazíme.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Sylva Brychtová, Vladimír Karásek

Původní Flores a komodský drak - srpen 2019

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za pomoc při organizaci části naší dovolené (a zároveň „svatební cesty") paní Veronice Juríkové z CK Go2. I přes krkolomný termín (dovolenou jsme „vymysleli" prakticky 3 týdny před odletem) vše dopadlo parádně a proběhlo bez jakýchkoli komplikací.
Šlo konkrétně o plavbu lodí v oblasti Komodských ostrovů (Rinča, Padar, Komodo, Kanawa a další) po dobu 3 dnů, a následně o pobyt na ostrově Flores (6 dní).
Veronika nám zajistila letenky z Bali na Flores a zpět (cestu na Bali jsme si zařizovali na vlastní žádost sami), zorganizovala celý výlet na Komody (zajištění průvodce, lodě a posádky), domluvila průvodce, řidiče a ubytování při cestě na Floresu, a prakticky ve všem respektovala naše požadavky - vyrobila nám „dovolenou na přání".
Komodské ostrovy jsou parádní, díky skvělému průvodci Sylvestru Nurmanovi, jeho znalostem a kontaktům, jsme se dostali do úplné blízkosti (ale bezpečné, pochopitelně) komodských draků (varan komodský), užili jsme si západ slunce v zátoce kaloňů, potápěli jsme se s želvami a úplně sami dva (s manželkou) jsme měli na několik dlouhých minut možnost plavat s 2metrovou nádhernou mantou – nezapomenutelné dechberoucí okamžiky. Výlety na ostrovy samotné byly úchvatné, dominují krásné vyhlídky za svítání na ostrově Padar. Posádka lodi byla super, celou dobu padaly vtípky, jídlo bylo na lodi naprosto skvělé a bylo ho moc :)))
Na ostrově Flores jsme se Sylvestrem a řidičem Milkyjorem viděli spoustu míst, z nichž se těžko vybírá „to nej". Mimo jiné jsme ale navštívili svatbu v městečku Bajawa, užili jsme si tradiční vesničky Bela a Bena, vystoupali na dvě sopky a na nich viděli krásná různobarevná jezera (Kelimutu), koupali se na krásných písčitých plážích úplně sami (turistický ruch se na Floresu teprve začíná rozmáhat), užívali si horké prameny ... potkávali jsme usměvavé domorodce mezi rýžovými políčky, nakupovali ovoce a zeleninu v lokálních tržnicích, zkoušeli chutě lokálních jídel a nápojů – a také se dozvěděli, jak se palmová pálenka Arak vyrábí ... Čas utekl velmi rychle, bylo to opravdu intenzivní a krásné.
Děkujeme ještě jednou za perfektní organizaci, vstřícnost a ochotu, flexibilitu, od návratu jsme již mnoha lidem spolupráci s CK Go2 a zejména paní Veronikou doporučovali a budeme v tom pokračovat, při dalších cestách služby vaší CK rádi zase využijeme.
Radek Nykl

Indonésie – Bali, Jáva, Komodo, Gili Air červenec 2019

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za sebe i manžela za sestavení naprosto skvělého cestovatelského zážitku a líbánek na Bali. Také bych Vám chtěla zaslat pár řádků zpětné vazby na úžasných 24 dní v Indonésii. Ještě nikdy jsme předtím nebyli v Asii, tudíž jsme před cestou měli trošku obavy, co máme očekávat. Veškeré sestavení dovolené proběhlo po telefonické domluvě s velmi ochotnou a příjemnou paní Šmejkalovou, která nám vše zajistila a dala tipy, co v Indonésii vidět a zažít.
Letěli jsme na Bali i zpět z Jávy s Qatar Airways a byl to naprosto úžasný zážitek. Ještě nikdy jsme neměli v letadle takový servis, nejen co se týče vybavení letadla (obrazovky, USB), ale hlavně personál byl naprosto vynikající a profesionální. Rázem byl 10 hodinový let, ze kterého jsme měli trochu strach, naprosto v pohodě a rychle ubíhal. Cestou jsme měli stopover v Dauhá, což byl po cestě další zajímavý zážitek. Nejen, že jsme ocenili, že mezi 6 hodinovým letem z Prahy do Dauhá a 10 hodinovým letem z Dauhá do Denpasaru, byla možnost vyspat se v hotelu, ale také jsme díky průvodci viděli celé město. V Dauhá nás na letišti vyzvedl řidič, odvezl do hotelu, druhý den nás opět jiný řidič vyzvedl, vzal nás autem na prohlídku města a později odpoledne nás zase jiný řidič odvezl na letiště. Super. Nemuseli jsme se o nic postarat a dělat si starosti s dopravou, jen si celý zážitek užívat. V hotelu jsme si připlatili za snídani, dokonce jsme na ni jen tak dostali slevu a moc jsme si ji vychutnali, byla skvělá. Také nám prodloužili check out do 14 hodin.
Celá organizace dovolené po příletu do Denpasaru byla naprosto vynikající. Všechny hotely byly předem zamluvené a už tam na nás čekali. Stačilo vždy jen ukázat ubytovací voucher. Během 10 hotelů, které jsme během cesty měli, nás jen v jednom hotelu na Gili ostrovech neubytovali ihned po příjezdu, jelikož pokoj nestihli po předchozích hostech uklidit, ale na ubytování jsme čekali v místní restauraci asi 45 minut, což nebylo vůbec nic hrozného. Ba naopak, aspoň jsme si zašli na oběd. Bylo to hlavně tím, že jsme přijeli dříve, než bývá obvyklý ubytovací čas. V jiných hotelech, které byly větší (a tím to asi bylo), nás vždy ubytovali i dříve, dokonce i v 10 h dopoledne.
Nadmíru nejvíce oceňujeme dopravu. Vždy na nás na letišti nebo v hotelu čekal řidič Kadek. Byl to nejen místní průvodce, ale znal vždy dobré cesty, pomohl s kufry, poradil a zařídil, co byla potřeba. Ani s angličtinou nebyl problém. Bylo mu dobře rozumět. Vůbec jsme se s ním nemuseli obávat, na místní poměry řídil velmi dobře a bezpečně.
V oblasti Nusa Dua byla naším velkým zážitkem plavba kolem Uluwatu. Měli jsme svého kapitána, který nás před západem slunce provezl kolem úchvatných skal. Po výletu jsme měli místní rybí speciality v malé plážové hospůdce. Vše bylo naprosto skvělé a ještě nám k večeři zahrála místní kapela.
Na severu Bali nás velmi nadchlo šnorchlování u Jeleního ostrova. Korály a ryby jsou zde úžasné.
V oblasti Amed jsme si zase užívali všechny možné výlety. Člověk se tak více seznámil s hinduistickými tradicemi a poznal místní život. Moc se nám líbilo, že jsme v blízkosti ubytování měli pohled na sopku Agung. Moc doporučujeme v Amedu místní kavárnu Waeni´s café s úžasným výhledem na sopku a skvělou nabídkou jídel.
Ostrov Západní Nusa Tenggara by mohl být samostatnou kapitolou. Let vnitrostátní linkou byl naprosto v pořádku, zaujalo nás malé letiště v Labuan Bajo. Opět jsme měli zajištěnou dopravu z letiště do úžasného hotelu Bayview Gardens, který nabízí neuvěřitelné výhledy na zátoku a snídani až do pokoje. Druhý den nás vyzvedl průvodce a vzal nás na loď, která byla s posádkou jen pro nás. Všichni se o nás maximálně starali, měli jsme svou kajutu, denně 3 i více chodů jídla. Jen pivo jsme si museli koupit sami J S lodí jsme se dostali do úžasných národních parků a viděli mnoho zvířat, hlavně komodské draky. Cestou nám průvodce ukazoval výborné šnorchlovací lokality. Viděli jsme delfíny a dokonce jsme plavali s želvami a mantami. Naprosto skvělý zážitek. Vše bylo na lodi výborně posádkou zorganizované. Po výletu nás opět odvezli na hotel, přespali jsme a letěli zpět. Stačilo nám s sebou vzít jen příruční zavazadla (batohy), což se ve výsledku ukázalo jako skvělá volba. Bylo skvělé, že jsme si kufry mohli nechat u řidiče a vzít si s sebou jen pár potřebných věcí.
Po příletu na Bali jsme jeli do centra ostrova do Ubudu. Jelikož je to další kulturní centrum Bali, bylo zde velmi mnoho turistů, ale to nám v ničem nebránilo a všechny výlety jsme si užili. S českou průvodkyní Janou jsme si užili skvělý den, dala nám spoustu tipů a rad. Na Bali se velmi vyznala a je to člověk na svém místě. S Janou jsme byli občas v kontaktu během celé dovolené a vše nám zařídila a byla nanejvýš milá a ochotná. Hotel Komaneka et Bisma v Ubudu byl naprosto skvělá volba a moc jsme si hotel a jeho služby a nádherné výhledy do zeleně užívali. Soukromá vila s bazénem bylo vždy to, co jsme si přáli alespoň jednou zažít.
Ostrovy Gili byli také úžasné. Konkrétně ostrov Gili Air se nám moc líbil. Místní lidé byli moc přívětiví a hodní a bílé pláže s modrou vodou úžasné. Celý ostrov jsme si projeli na kole a hledali vlastní pláže. Velmi nás překvapila cesta na ostrovy, jelikož jsme jeli rychločlunem a byla to „jízda“ v dobrém slova smyslu. 3 hodinová cesta rychle utekla, jak se člověk kochal výhledy do okolí. S sebou na Gili jsme také měli jen batohy a kufry opět u řidiče, což jsme moc ocenili, jelikož se nám kufry plnily suvenýry.
Naší poslední zastávkou byla Yogyakarta na Jávě, hlavně chrámy Borobudur a Prambanan. Opět dechberoucí stavby a výlet sem stál rozhodně za to. Byl to pro nás až nadpozemský zážitek navštívit tato místa. Opět jsme měli skvěle zařízenou dopravu z letiště do hotelu a zpět. Ráno nás vyzvedl průvodce místní turistické společnosti a byl naprosto skvělý. Moc dobře mluvil anglicky a hezky se o nás po celý výlet staral a vozil nás.
Na celé dovolené nebyla ani jedna věc, co bychom vytkli, až na jedinou – nechtělo se nám domů. Člověk rychle přivykne místním milým, hodným a usměvavým lidem. Každý, koho jsme na cestě potkali, byl velmi ochotný. Každý den byl pro nás jako překvapení, nevěděli jsme co daný den očekávat. Všechno byl pro nás velký zážitek a budeme na to velmi vzpomínat. Když už váží člověk tak dalekou cestu, opravdu se vyplatilo zde být delší čas, než jen pár dní.
Máme však přece pár ponaučení: na Bali jsme si v Kusambě koupili 5 balíčků mořské soli. Byla to krystalická sůl a pytlíčky nebyly nijak označené. Mělo nám to hned dojít, jaké to může mít následky. Na letišti v Yogyakartě, kdy už jsme odevzdali kufry letecké společnosti a čekali jen na let, nás volali, že máme něco v kufru, co se nesmí vzít do letadla. Museli jsme přes celé letiště i přes všechny již absolvované kontroly jít zpět a s celníky otevřít náš kufr, až jsme zjistili, že se jim právě ona sůl v neoznačených balíčcích zdála nebezpečná, ale nakonec se všechno vysvětlilo a sůl nám do letadla povolili, jen na jejich skenovacích zařízeních vypadala podezřele. Mělo nám to hned dojít, jak jsme ji kupovali, ale člověk byl tak v balijském opojení, že nás to vůbec nenapadlo, myslet na cestu zpátky. Po příletu do Jakarty jsme opět procházeli scannerem a opět chtěli vidět kufr, ale nakonec jsme to vysvětlili a bylo to v pořádku. Při check-inu zavazadel z Jakarty do Dauhá jsme to pro jistotu nahlásili a problém nebyl žádný. Sice to byl pro nás trochu stresující zážitek na konci dovolené, ale všechno jsme zvládli a teď si té soli velmi vážíme.
Druhé ponaučení je to, že jsme s sebou měli zbytečné oblečení, které jsme nevyužili. Teď už víme, že je lepší si s sebou vzít méně věcí, aby zbylo více místa na úžasné balijské předměty.
Všechny hotely, které jsme na cestě měli, se nám moc líbily. Každý hotel měl skvělé služby, ubytování, stravování a ostatní servis na vysoké úrovni. Personál hotelů byl velmi ochotný a vstřícný. Dalo se vždy případnou útratu v hotelu zaplatit kartou a nic nebyl problém.
Také všechny lety, kterých bylo celkem 8, byly naprosto v pořádku. S Qatar Airways byly přece jenom na vyšší úrovni, než místní vnitrostátní linky, ale nebyl to žádný problém. Bylo také příjemné, že jsme měli v ceně vnitrostátní letenky vždy jídlo v letadle. Zpáteční cesta domů byla trochu únavnější, ale dalo se to zvládnout. Byli jsme na cestě asi 27 hodin. Uvítali jsme, že přestup v Jakartě na letadlo do Dauhá trval asi 5 hodin. Jenom 1,5 hodiny jsme hledali terminál a Skytrain, který nás na terminál, odkud nám letělo letadlo do Dauhá, doveze. Bylo to složitější, jelikož jsou některé části letiště a Skytrain ve výstavbě a nebylo zde přehledné značení cest. Také letiště samo je opravdu velmi velké. Poté jsme měli chvilku utratit poslední indonéské rupie a zajít si na oběd. Pár hodin jsme také čekali na letišti v Dauhá, ale vzhledem k tomu, že je to velmi moderní letiště, bylo možné si na chvilku zajít prospat na lehátka.
Moc rádi bychom se na Bali zase vrátili. Hlavně do Amedu, Ubudu, na ostrov Flores a Gili ostrovy. Myslím, že máme na co vzpomínat a pro další takovou dovolenou se nebudeme zdráhat využít opět Vaše skvělé služby. Všem, kteří se nás ptají, s jakou cestovní kanceláří jsme na Bali byli, doporučujeme Go2. Jedním z hlavních rozhodnutí pro tento zájezd bylo také to, že jsme měli zájezd sestavený na míru a mohli jsme si ho užít ve dvou. Nikoli s partou dalších cizích lidí, kteří jsou třeba ne vždy dochvilní, slušní apod.
Moc se omlouvám za délku mé zpětné vazby. 24 dní se nedá popsat do jednoho odstavce a my jsme opravdu byli velmi nadšení, spokojení a plní všech zážitků a za to Vám moc děkujeme.
Se srdečným pozdravem
Marie a Jiří Peškovi

Poznávácí zájezd krásy Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, červen 2019

Dobrý večer,
dovolená v Indonésii byla pro nás krásným zážitkem. Chtěli bychom pochválit především průvodkyni Janu, která je velmi příjemná, ochotná a milá. Vše řešila v klidu a s nadhledem.Zážitků bylo mnoho,včetně těch neobvyklých.Ubytování bylo velmi pěkné, žádný problém jsme neřešili. Řidiči byli pohodoví a přijeli vždy včas. Jediné co bylo pro nás nepříjemné, bylo poslední den ukončení pobytu v hotelu již ve 12 hod. a čekání na let do půlnoci. Vím,že toto vy neovlivníte.
Děkujeme za zprostředkování pěkné dovolené a těšíme se na další zážitky třeba i s vaší CK.
Lenka Čadová

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červenec 2019

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za krásně zorganizovanou dovolenou na Bali. Vloni jsme s vámi byli na Srí Lance, letos na Bali a musím říct, že bychom již nechtěli využít jiné cestovní kanceláře. Vše bylo opět perfektně naplánované, řidiči i průvodce byli vždy s předstihem na místě, hotely bezvadně vybrané a všechny zážitky gradovaly až do poslední chvíle.
Vynikající služby začaly již doma, kdy jsme teprve hledali, kam se v létě vydat - dostala jsem na základě mých představ několik variant, po vybrání mi byly poskytnuty vyčerpávající informace, všechny vouchery přišly s dostatečným předstihem a na samotné cestě nedošlo k jedinému zádrhelu.
Průvodkyně Marcela byla velmi milá, vstřícná a krásně nám vyprávěla o místech, která s námi navštívila. Všechny hotely byly nadstandardně pěkné s bezvadným zázemím, pokaždé jsme měli jedny z nejlepších pokojů, transfery z jednoho hotelu do druhého vždy vyplněné zajímavými místy k prohlédnutí, takže jsme nikde neztráceli čas. Kdybychom to tedy měli shrnout: vynikající práce vaší cestovní kanceláře, nádherný zážitek a perfektně - naprosto bez jediného problému - prožitá dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Určitě vás doporučíme dál a budeme se těšit, že se s vámi v příštím roce zase někam vydáme.
Ještě jednou moc děkujeme,
Lucie, Jirka, Tereza a Míša

Kouzlo Bali a Jelení ostrov + Singapur, červen 2019

Dobrý den,
chtěly bychom Vám moc poděkovat za organizaci naší dovolené na Bali. Byl to úžasný zážitek, příroda, památky, kuchyně, lidé. Vše díky Vám bylo bezproblémové, doprava i nádherné ubytování. Také výlety s delegátkou paní Janou byly skvělé, tolik informací o Bali jako od ní bychom z žádného průvodce nevyčetly. Děkujeme i jí za doprovod. Singapur byl zajímavý, úžasné moderní stavby, ale naprostý protiklad Bali, kde byl klid a pohoda.
Mějte se hezky.
Zdraví
Jana + Zuzka + Kristýna Kůstková

Svatební cesta Bali, červen 2019

Dobrý den paní Šmejkalová,
chtěli bychom Vám velice poděkovat za zprostředkování naší svatební cesty.
Vše fungovalo absolutně na jedničku. Hotely krásné, jídlo výborné, česká delegátka k dispozici a naprosto výborný řidič, který nám byl k dispozici kdykoli. Na všechny výlety nás doprovázel, o všem nás informoval a vše byl ochotný zařídit. Organizačně proběhla naše svatební cesta opravdu luxusně. Nestalo se nám nikdy ani minutu, že bychom museli na někoho čekat. Vše bylo opravdu 100% a moc jsme si to užili. Děkujeme i za moc hezké výlety, které jste nám naplánovala. Opravdu to stálo zato.
Až se příště budeme opět chystat někam do Indonésie, určitě nebudeme váhat se na vás obrátit.
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný den.
S pozdravem
Ivana Fabiánová, roz. Vlčková

Pobytová dovolená Bali, duben 2019

Dobrý den, paní Šmejkalová,
chtěly bychom Vám velmi poděkovat za zprostředkování překrásné dovolené!
Omlouváme se, že píšeme až teď, ale návrat do reality byl krutý:))) A ano, opravdu nám trvalo skoro měsíc, než jsme se vzpamatovaly z příjezdu z RÁJE
Byly jsme velice spokojené, jak s hotelem, personálem, jídlem......tak i s Vašimi zaměstnanci. Hlavně bychom chtěly moc pochválit delegátku Janičku, která se nám na výletě velmi věnovala, byla milá, příjemná a vstřícná.
Prostě vše šlo "jako po másle”
Myslím, že obě máme už něco nacestováno a můžeme upřímně říci, že toto byla zatím TOP DOVOLENÁ! Pokud budeme opět vymýšlet exoticku dovolenou (a že už vymýšlíme... pokukujeme po Maledivách určitě se znovu obrátíme na Vás!
Přejeme Vám všem krásné dny a spousty spokojených zákazníků.
Svou práci odvádíte na 100%.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Gabriela Vojířová a Miroslava Kosová

Okruh na Bali, duben 2019

Dobrý den paní Tzoneva,
dovolenou jsme si opravdu užili a krásných vzpomínek máme spoustu! Vše proběhlo tak jak jsme očekávali, řidiči byli připraveni vždy dle dohody, paní Jana v Ubudu se o nás hezky postarala.
Ubytování bylo super, naprosto skvělé pak ty Amertha Villas, kde jsme měli dvoupatrovou vilu s bazénem jen sami pro sebe.
Program se nám líbil, bylo to pestré a vhodně poskládané při přejíždění mezi lokalitami, kluci si to užili a bavilo je to. Nakonec jsme z Tanjung Benoa zajeli i na ten raft poblíž Ubudu, jak jste nám původně doporučila, a bylo to opravdu skvělé, stálo to za to.
Až budeme příště uvažovat o podobné exotické dovolené, rádi se na Vás opět s důvěrou obrátíme. A jak se daří Vám a miminku, už je na světě?
S pozdravem a přáním všeho dobrého,
rodina Havelkova

Poznávácí zájezd krásy Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, duben 2019

Dobrý den paní Ado,
já jsem byla s dovolenou a se službami vaší cestovní kanceláře naprosto spokojená. Let byl bez problémů, vyzvednutí na letišti klaplo bez potíží, všechny transfery dobře zajištěny, ubytování moc pěkné, delegátka Jana se o nás dobře starala, pomohla když bylo potřeba - např. mě koupila balijskou datovou simku, abych mohla používat překladač i během dne, odeslala pohledy, o výletních místech i životě na Bali nás dobře informovala. Program poznávací ho zájezdu je pěkně sestaven, užili jsme si od všeho, co Bali nabízí.
Celkově jsem byla nadšená a byl to pro mě velký a silný zážitek.
Děkuji a přeji příjemný den.
Hana Kratochvílová

Kouzlo Bali a Nusa Lembongan + Dubaj, duben 2019

Dobrý den,
děkuji Vám za vše, co jste pro nás udělali, bylo úžasné!! Velmi dobře sestavený program a vzhledem k tomu, že náš program byl bohatý, tak vše klaplo obdivuhodně na jedničku, řidiči přijeli včas, velmi ochotní, průvodkyně úžasné, jak na Bali, tak v Dubaji, hotely skvělé, splnili jste nám prostě to, co jsme si přály, moc děkujeme a přeje Vám hodně úspěchů v další práci
Krischkeová , Fialová, Vráblíková, Dufková

Luxusní a zážitkové Bali, duben 2019

Dobrý den,
děkujeme za perfektně zorganizovanou dovolenou na Bali. Opět jsme se nezklamali a byli jsme rádi, že jsme využili Vašich služeb. Moc se nám dovolená líbila,
přivezli jsme si spoustu zážitků a dojmů. Procestovali jsme Bali a jediné co nás mrzelo bylo, že nám nezbyl čas na návštěvu okolních ostrovů. Jinak nebylo co vytknout.
Ubytování bylo úžasné, služby delegáta také a s řidičem jsme neměli jediný problém, spíš naopak. Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů
Vaší ck. Přejeme hezký den
Procházkovi

Kombinace Austrálie a Bali, duben 2019

Dobrý den,
cesta byla opravdu úžasná, užili jsme si ode všeho. Nadchlo nás Bali. V Ásii už jsme byli několikrát, ale Indonésii si určitě zopakujeme.
Austrálie byla náročná, ale skvělá. Za celou dobu nebyl vážnější problém. Super. Jenom jediná drobnost na které jsme se shodli, asi by bylo lepší nejdřív absolvovat Austrálii a až potom odpočinkovější Bali, ale to samozřejmě nemusí vyhovovat každému.
Každopádně děkujeme a jakmile začneme uvažovat o další exotice, obrátíme se na Vás.
Milan Sedlák; Budišov

Kouzlo Bali, březen 2019

Dobrý den, paní Šmejkalová,
dovolená proběhla přesně tak, jak byla z Vaší strany naplánována. Byli jsme se všemi službami naprosto spokojeni. Mrzelo mě jen, že jsme nenaplánovali více výletů...ale to tak prostě je.
Musím říct, že mě příjemně překvapilo, jak všechno navazovalo, nikde žádný zádrhel a pokud byl, byl okamžitě vyřešen. Kvůli zdravotním problémům (prý kvůli přemíře chili :-) jsme nemohli odjet na výlet na šnorchlování, na který jsem se moc těšila, delegátce se ale podařilo ho přesunout. Díky za pomoc a rychlou reakci, jinak bychom o to krásné přišli. Skoro každý den pršelo, takže období dešťů se nechtělo vzdát, ale nijak nám to dovolenou neznepříjemnilo. Bylo to většinou večer nebo v noci...
Byla bych moc ráda, kdybych mohla některou z příštích dovolených plánovat zase s Vámi!! Snad se to podaří
Ještě jednou moc děkujeme!!
Jste super!
Hezký den
Jarka Levá

Poznávácí zájezd krásy Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, březen 2019

Dobrý den pani Tzoneva,
zájezd s českým průvodcem na Bali se opravdu vydařil. Ubytování bylo super ve všech destinacích. Skladba poznávacího zájezdu byla vybrána přímo skvěle. Nemůže se nic vylepšit. Velký zážitek byl sjezd na raftech, návštěva opičího pralesa, plavba lodí na Jelení ostrov a další a další. Prostě „ Super.“ Zároveň musíme vyzdvihnout profesionální pohodový přístup naší průvodkyně Marcely, její informace a postřehy ze života na Bali, ochota nám ve všem pomoci a tím nám tento pobyt maximálně zpříjemnit. V neposlední řadě hodnotíme kladně i řidičské umění Ketuta. Dále nás potěšilo předání narozeninového dortu od GO2, to opravdu potěší. Děkujeme za Vaše služby a všem co se rozhodují navštívit Bali jednoznačně doporučujeme.
Hana Barcalová a Hana Váňová

Indonésie, Zájezd To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2018

Dobrý den,
zájezd jsme si užili náramně se skvělou partou lidí a Honza Páleníček byl suprovým průvodcem. Děkujeme za zprostředkování nádherného zážitku a v budoucnosti určitě rádi využijeme vaší CK k poznání dalších vámi nabízených destinací.
Jakub WIesinger

Indonésie, Zájezd Perly Indonésie, říjen 2018

Dobrý den paní Tzoneva
Předně bych Vám chtěl poděkovat za vynikající organizaci.
Dovolenou jsme si užili , bylo fajn, sice vedro a leckdy náročné podmínky, ale super... Nejvíce nás potěšil lidským přístupem a ochotou průvodce Ali v džungli na Sumatře a na Slonech v Tangkahanu.. Mr. Ali byl naprosto super. Pokud ho agentura používá pokaždé , je to určitě ta nejlepší volba...v pralese jsme viděli jiné průvodce a někteří jistě nedosahovali jeho úrovně..
Takže za něj díky. Plavba na Komodo byla ze strany zajištění super, posádka ok ,průvodce taky ok. Trochu zbytečné bylo jit na Komoda a Rinču ...obě lokality prakticky totožné a mistni pruvodci říkali to samé...stačila by jedna... Zklamáni jsme byli ,že jsme nepotkali na Manta pointu velké Manty...zážitek z proudu v moři super... lod se snažila manty najit...ale viděli jsme nakonec jen dvě malé manty...z toho bylo trochu zklamání...jinak šnorchl korál moře ostrovy jídlo na lodi -super... Takže díky za zajištění
S pozdravem
Pekař

Zájezd Luxusní zážitková dovolená na Bali + Singapur, listopad 2018

Vážená paní Šmejkalová,
touto cestou bychom Vám s manželkou chtěli velice poděkovat za úžasný zážitek a dovolenou, kterou jste pro nás připravili. Náš poznávací zájezd na Bali a do Singapuru s Vaší kanceláří se skvěle vydařil a jenom potvrdil naši velmi dobrou zkušenost a spokojenost s Vašimi službami, které jsme již získali v loňském roce při naší cestě na do Mexika.
1. vše bylo skvěle a rozumně naplánováno
2. dle předpokladu a očekávání veškeré lety s Emirates bez jakýchkoliv problémů a na nejvyšší úrovni luxusní kvality, pohodlí a služeb Business třídy
3. velmi přátelský a ochotný přístup a dobrá angličtina našeho řidiče na Bali a též obou delegátek, se kterými jsme se potkali.
4. určitě doporučujeme, aby klienti strávili co nejvíce času objevováním a relaxací oblastí mimo komerčního "jihu". Tedy např. jako my v okolí Ubud a Pemutaran. Musím přiznat, že jak tyto lokality, tak naše aktivity v nich (např. fantastický rafting, skvělé hotely s úžasnou přírodní atmosférou) se nám líbily vice, než pobyt u moře v Nusa Dua. Tamní hotel Hilton, byť luxusní na první pohled, bychom asi neznámkovali nejlépe. Část byla v rekonstrukci, a tedy snídaně probíhaly v konferenčním sále. Nabídky snídaně i způsob prezentace odpovídal gigantické kapacitě hotelu a tedy byl mnohem méně osobní, než v předešlých hotelích. Velmi nás zklamalo, že moře na pláži u hotelu bylo znečištěné plasty a odpady a to tak, že se v něm nedalo plavat. To jsme do jisté míry očekávali a mnoho jsme o tom četli. Ale doufali jsme, že to je problém méně luxusních lokalit. Za to samozřejmě nemůžete, ale netušíme, jak se s tímto negativním dopadem na turistický ruch chce Bali resp. Indonésie či celá Asie do budoucna vypořádat. O to cennější byl pro nás pobyt na severu, kde bylo i moře, kde jsme navíc zažili krásný zážitek se šnorchlováním v okolí Jeleního ostrova, fantastický. V podstatě na jih už bychom se nejspíš nevraceli.
5. Singapur rozhodně stojí za to; navštívili jsme botanickou zahradu, orchidejový park a samozřejmě v centru nové gigantické stavby včetně Gardens by the Bay; využili jsme Hop-On Hop-Off nabídku a každopádně doporučujeme.
Ještě jednou Vám moc děkujeme a těšíme se, že se s pomocí Vaší kanceláře opět v budoucnu někam vydáme.
Zdravíme
Anna a Dominik Štrosovi

Zájezd To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2018

Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Dovolená na Bali byla opravdu krásná a pestrá. Bylo fajn, že jsme mohli poznat více oblastí na Bali. Ubytování bylo příjemné až luxusní, průvodcování nevtíravé - ponechávalo i dostatečné množství svobody. Nejhezčí ubytování bylo dle mého v Ahmedu, uprostřed přírody, přímo u moře, bungalovy a recepce byly jen pro nás a personál velmi příjemný. Výlet na Jelení ostrov bych prodloužila na celodenní, osobně jsem se těžko loučila s nádherným podmořským světem při šnorchlování. Ale i vnitrozemí nádherné, rýžová políčka malebná. Klidně bych do programu standardně začlenila i výstup na Batur. který jsem si užili a za krásného počasí prohlédli daleké okolí a těšili se z východu Slunce. Vrátili jsme se celkem brzy, takže jsme měli celý den volný. Za nejslabší článek ale považuji pobyt na jihu ostrova na Nusa Dua mezi množstvím turistů. I když byl hotel členitý a měli jsme své soukromí, u moře bylo lidí hodně a plavat se dalo jen omezeně v „ohrádce" z balonků. Jsme asi více přírodní lidé a tohle nám nesedlo. Naopak cestou z Tanah Lot jsme viděli krásné pobřeží s útesy a vlnami. To by bylo to pravé...Příště bychom raději zvolili méně luxusu a více přírody a přirozenosti. Možná i více možností komunikace s místními lidmi.
Přejeme hezké podzimní dny a dobrou turistickou sezonu.
Ivana a Jarda Jirmanovi

Exotický Flores, komodský drak a mystické Bali, září 2018

Dobrý večer paní Tzonevová,
konečně se dostávám ke zpětné vazbě týkající se našeho dobrodružství v Indonésii...
Jednou větou, byla to nádherná, nezapomenutelná, dechberoucí, jedinečná, nekrásnější zážitková dovolená, kterou jsem ve svém životě doposud zažila a podnikla... A že těch zážitků bylo požehnaně. Váš itinerář splnil, dokonce předčil, mé očekávání!
Ubud byl nádherný, hotel a celková atmosféra tohoto místa byla neskutečná. Navždy zůstane v mém srdci a rozhodně skvělé místo a skvělý plán i výletů po náročném příletu a cestě do Indonésie. Nic bych neměnila, vše skvěle zorganizováno a promyšleno.
FLORES - nemám slov ani výtek. Rozhodně nádherný, jedinečný, dechberoucí týdenní zážitek. Možnost vidět, zažít, být součástí místních obyvatel, jejich kultury, všedního života, zvyků... to bylo něco slovy nepopsatelného. Flores se mi líbil celkově nejvíce... Příroda, milí a ochotní místní lidé, parádní zkušenosti, postřehy a průvodcovské dovednosti od Honzy, to vše umocnilo náš týdenní pobyt tam. Plavba lodí byla skvělá! Jen možná, co bych já za sebe možná trošku změnila, dát například půl dne po dvoudenní plavbě lodí odpočinek. Bylo to opravdu náročné (v jeden den track skrze oba dva národní parky, zastávky, druhý den šnorchlování...), možná by bylo fajn, pokud je to ale reálné, začlenit do zájezdu na Floresu trošku možná více odpočinku.... Ale na druhou stranu je otázkou, jestli je to vůbec reálné a zda-li je možné na nějakém místě setrvat déle...
BALI - takový správný klasický odpočinek a relax v "luxusnějším" druhu hotelu.... opět skvěle načasováno a naplánováno... jak po týdenním dobrodružství na Floresu tak pro vydechnutí a nabrání potřebných sil na cestu domů... ;-) Opět skvělé místo...
Sečteno a shrnuto... NÁDHERNÁ DOVOLENÁ, jde opravdu vidět, že máte letité zkušenosti a vše skvělé šlape předem i během zájezdu.... všechno klaplo na jedničku ! a nic bych neměnila ;-)
Indonésie a tento 16-denní zájezd navždy zůstane ve mně, v mém srdci, změnil mi pohled na spoustu věcí a daroval mnoho zkušeností a za to Vám moc děkuji.
Určitě, jestli to jen trochu bude možné, využiji Vašich služeb a nabídek poznávacích zájezdů znovu! Budu se těšit.
Mějte se krásně, ať se Vám daří a děkuji za všechno.
S pozdravem,
P.S.

Exotický Flores, komodský drak a mystické Bali, září 2018

Dobrý den,
poznávací zájezd splnil naše očekávání.
Zejména oceňujeme výbornou organizaci jak CK, tak i průvodce. Vše bylo naplánováno a následně proběhlo bez komplikací, dle programu. Viděli jsme vše, co bylo slíbeno, ba možná i více. Velkým zážitkem pro nás bylo například plavání s mantami. Měli jsme štěstí a viděli jich spoustu. Těžko něco z programu zvlášť vyzdvihovat, na každé zastávce bylo na co se dívat a moc jsme si to užili.
Zážitkem pro nás bylo i místní stravování, kdy jsme zejména zpočátku bohatě využívali rady průvodce Honzy, které se nám hodily. Zároveň bychom chtěli ocenit naši volbu letecké společnosti Emirates, s níž jsme letěli.
díky Eva a Zdeněk

Krásy Bali, sopky na Jávě a ostrov Nusa Lembongan, červenec 2018

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali za výbornou organizace naší dovolené na Bali. Byli jsme velmi spokojeni s vašimi službami. Přáli jsme si cestovat individuálně, bez průvodce, pouze ve čtyřech lidech. Nechtěli jsme být příliš vázáni programem zájezdu, chtěli jsme mít možnost zvolit „tempo" podle momentálních chutí. A to jste nám splnili na 100%. Od přípravy typických destinací na Bali se zohledněním našeho požadavku na klidnější a ne tak turisticky vyhledávané části, přes zapůjčení mobilu pro případnou komunikaci s delegátem v případě nouze, až vyřízení letenek, ubytování i další přepravy.
Ocenili jsme zaslané materiály, precizně vypracované s přesnými pokyny a upozorněními na možné problémy i návodem, jak se jim vyhnout. Všechno výborně "klapalo". Řidiči nás vyzvedávali podle harmonogramu. Byli spolehliví, znali náš denní itinerář a zavezli nás na místa našich plánovaných zastávek. Po cestě jsme se od nich dozvěděli další zajímavosti. Věděli, kde jsme v dalším místě ubytovaní a dovezli nás na místo, nemuseli jsme se my starat o "adresy" hotelů a resortů. Když vznikla komplikace se zdržením přejezdu na Jávu, pan řidič (Kadek) operativně po telefonu změnil čas našeho odjezdu na Iljen z nekřesťansky časné ranní druhé hodiny na hodinu šestou.
Musíme také velmi pochválit výběr ubytování. Vyhovoval nám jeho styl. Bylo často v balijském duchu, v typických domcích v krásných zahradách. Vše čisté, jednoduché. ale plně vyhovující, s krásnou atmosférou. Člověk si po dni plném zážitků odpočinul. Bonusem byly bazény , do kterých se člověk s chutí v pozdním odpoledni ponořil. Vždycky jsme se těšili, jak bude vypadat další vybrané místo.
Třítýdenní dovolená nám poskytla docela slušný obrázek o Bali, jeho milých obyvatelích a o přírodních krásách i rozmanitých památkách. Nabídka toho, co jsme díky vaší přípravě viděli, byla opravdu pestrá. Rád bych zdůraznil, že všechny uvedené názory a fakta sdílíme všichni čtyři z naší skupiny.
Dovolená s vaší cestovkou byla přesně to, co jsme od individuálního zájezdu očekávali. Bude-li příležitost, rádi služeb Go2 v jiné oblasti zase využijeme.
Zdraví Vás
Milan Kment společně s Lenkou, Věrkou a Ivanem.

Bali, Jáva, Komodo, Rinča, Padar, červenec 2018

Hezky den Ado, Radi bychom vam podekovali za peknou dovolenou. Vse fungovalo dle itinerare, a co ne - tak se doladilo. Asi nejvetsi zazitek byl na soukrome lodicce na Floresu , ta nemela chybu !!! A sopky na Jave taky parada :) Urcite jsme s vami nebyli naposledy :) A co se tyce hotelu na Bromu, doplatime kdyztak rozdil oproti puvodnimu, ktery byl tusim za polovicnj cenu? Nejak to tam s adas hotelem nedopadlo - meli udajne plno, i pres to, ze jsme meli ubytovani jiz zaplacene a zbytek odpoledne sme hledali ubytko jine... Jeste jednou diky a pekny den Katka a Martin

Příroda a chrámy Bali + Hong Kong, červenec 2018

Dobrý den paní Šmejkalová,
rád bych Vám za celou svoji rodinu poděkoval za skvěle připravenou dovolenou na Bali. Program byl opravdu pestrý, hotely různorodé, přesuny dobře zorganizované. Velké díky patří i našemu milému řidiči Ketutovi, který se o nás celou dovolenou vzorně staral, oceňujeme hlavně jeho řidičské schopnosti, trpělivost, ochotu a dochvilnost.
Rádi doporučíme Vaši cestovní kancelář známým a přátelům.
Přejeme Vám hodně úspěchů a štěstí do dalších let.
S pozdravem
Jan Kratochvil

Kouzlo Bali a Jáva luxusně, květen 2018

Zdravim.Jsme v poradku doma.Pobyt v Indonezii byl fantasticky.Ubytovani opravdu neskutecne - v Borobuduru vynikajici umisteni,presuny spolehlivé,Komaneka nadhera,a St.Regis bezkonkurencny,vcetne stravy.Chodit se stravovat mimo by bolo nelogické.More,plaz,Bazen v zahrade u vily a vila parada.Priroda ve vnitrozemi dtto,pruvodce Jana velmi fajn.Take diky.
Abruthansova

Příroda a chrámy Bali + Nusa Lembongan, duben 2018

Vážená paní Šmejkalová,
chtěla bych Vám jménem celé rodiny poděkovat za perfektně připravenou dovolenou. Byli jsme nadšení, jak všechno (opravdu naprosto všechno) bylo dokonale naplánováno a všichni byli vždy včas tam, kde měli být. Protože jsme cestovali s dětmi, které letěli poprvé, velmi jsme ocenili, že jsme se na letištích nemuseli vůbec o nic starat a mohli jsme v klidu strávit čas, jak jsme chtěli.
Další velmi oceňovaný fakt byl ten, že nás vždy přesně na čas vyzvedl příjemný řidič (zažili jsme 3 osoby) a dovezl podle plánu na místa, která jsme měli v ten který den navštívit. Všichni byli velmi milí, ochotní a vstřícní.
Ubytování, která jsme měli, byla naprosto bez výhrad. Nejsme nijak nároční klienti a chtěli jsme vyzkoušet více možností a byli jsme opravdu nadmíru spokojeni.
Vyšlo nám vše nádherně a domů jsme se vrátili spokojení a plní nezapomenutelných zážitků. Jen nás mrzelo, že nám to tak rychle uteklo :-)
Ještě jednou Vám moc a moc děkujeme a když vyprávíme známým a přátelům o své cestě, doporučujeme rovnou i vaši společnost.
Přejeme vám spoustu dalších stejně spokojených klientů.
S pozdravem
Martina Formánková s rodinou

Bali + Komodo březen 2018

Dobrý den, paní Tzoneva,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za organizaci skvělé dovolené. Vše výborně klaplo a až na pár drobností dovolená proběhla perfektně! Tím myslím, zpoždění letadla, déšť, odpadky na pláži..... Za což nemůžete.
Příště bych asi druhý den po příletu nechala volno a s výlety začala až den poté. Byli jsme docela unavení. Ten první den výletů nám pršelo a tak jsme si moc nevychutnali rýžové terasy jatiluwih, příště bych nemusela vidět Ulun Danu - bylo tam moc lidí a radeji navštívila Tirta Gangga. Vodopád Git Git moc pěkný. Ale lilo nám.
Druhý, volný den, jsme se vydali na rafty - parádní výlet. Byli jsme ohromení tou zelení a krásnou řekou a osvěžení nám také přišlo vhod. Byla tam i sranda:-) Mezitím jsme navštívili opičí les, jeden menší po cestě z výletů první den a druhý potom sami , Sacred Monkey Forest Sanactuary Třetí den plánovaných výletů byl bezvadný. Ubytování v Biykukung bylo fajn, akorát tam páchlo rýžové pole, které je hned vedle a na něm kachny. Jinak moc pěkné, příjemné, bazén parádní. Snídaně moc chválím. Městečko také super. Ostrov Rinca i Komodo jsou nádherné. Komodští draci byli úžasní a velcí, na Rinca se zdržovali jen na začátku u vstupu a na volno jsme žádného neviděli. Na Komodu už ano. Plavba lodí se nám líbila, hlavně šnorchlování, viděli jsme manty, delfíny, želvy, žraloka obrovského, rybky a korály nádherné. Loď na můj vkus trochu spartanská, ale na jednu noc je to ok. :-) Kuchař výborně vařil, posádka příjemná a moc fajn byl náš průvode Josh, byla s ním zábava. Ubytování na Flores v bungalovech taky moc příjemné a hlavně ten výhled dolů na moře. Ten poslední den jsme se vydali taxíkem na pláž Melasti, cca 45 minut od Sanur na jih. Krásná pláž s azurově modrým mořem. Povedla se nám tam skvělá fotky, kterou přikládám :-) Hotel Parigata pěkný, ale předchozí dvě ubytování ( Ubud a Flores) hodnotím lépe. V pokojích páchla plíseň z klimatizace a nebyly zde moskytiéry, takže jsme na konci dovolené byli poštípaní - čemuž jsme se všude vyhli. Abych to shrnula, moc děkujeme ještě jednou za skvělou organizaci, načasování, komunikaci. Vše probíhalo podle plánu, měli jsme na vše dostatek času, řidiči byli spolehliví a příjemní. Průvodce Josh na naší plavbě Rinca, Komodo perfektní. Indonésie je vellká a věřím, že to nebyla první a poslední návštěva. Také na Bali bychom příště prozkomali jinou oblast a zařadili i nějaký trek. Moc nám chutnalo zdejší jídlo, hlavně peanut butter sauce k čemukoliv :-)
Svrčková, Bali + Komodo březen 2018

Zájezd Bali a Jelení ostrov s českým průvodcem, březen 2018

Dobrý den,
chci vám poděkovat za krásný pobyt na Bali s velkým výběrem možností poznání této země s kombinací volných dnů pro ty, kteří chtějí třeba chvíli jen tak lenošit nebo zkusit zažít něco na vlastní pěst. Skvělý organizační servis, ubytování na krásných místech. Profesionální a zároveň pohodový přístup naší průvodkyně Jany, její informace a postřehy ze života na Bali, ochota nám ve všem pomoci a tím nám tento pobyt maximálně zpříjemnit. V neposlední řadě bravurní Ketutovo řidičské umění hlavních i vedlejších cest a cestiček. To vše mi umožnilo vnímat tuto úžasnou zemi všemi smysly, poznat ji opravdu zblízka , odnést si nezapomenutelné zážitky a spoustu pozitivní energie, ze které budu čerpat ještě dlouhou dobu.
Přeji pěkné dny :))helenakutilova Helena Kutilová,

Zájezd Bali a Jelení ostrov s českým průvodcem, březen 2018

Dobrý den,
Poznávání Bali předčila veškerá naše očekávání,..vše jedním slovem SUPER.Také díky Janě a Ketutovi za bezva organizaci a koordinaci a samozřejmě za velmi milou společnost .Závěrečná tečka Komodo a Rinča nádhera,nádhera a nádhera ..vidět vše na vlastní oči jako komodské draky,manty,mořské želvy ,žraloky a to nepřeberné množství korálových rybek prostě nepopsatelné.Kluci na lodi skvěle vaří a starali se o nás jako o vlastní:-).Prostě dovolená jak má být .Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další dobrodružství Čečrdlovi
Milan Čečrdle,

Zájezd Bali a Jelení ostrov s českým průvodcem, březen 2018

Dobrý den Ado,
děkuji za optání. Ještě stále jsem duchem na Bali. Vše bylo v pořádku. Destinace krásná a průvodkyně Jana s řidičem Ketutem nám ve všem vyšli vstříc. Pokud k tomu budete mít příležitost vyřiďte jim pozdravy a poděkování za moc příjemnou dovolenou
Lenka Marková

Bali a Japonsko, březen, 2018

Dobrý den,
jsme moc rádi, že jsme na dovolenou jeli s Vaší kanceláří. Japonsko bylo špičkové, včetně Vašeho pana průvodce,který nás protáhl po Tokiu a vysvětlil vše co jsme chtěli. Dokonce jsme spolu zažili i třetí sněžení v Tokiu za jeho desetiletý pobyt. Každopádně nám při cestování moc pomohl Váš detailní itinerář,včetně popisu (vyjdete východem14, otočíte se o 180, druhá ulice) Někdo by se tomu možná smál, ale nám to moc pomohlo a vyhovovalo. A Bali, to je bombaPo ubytování v malinkých pokojích v Japonsku, luxusní mega pokoj na Bali.Bali bylo idealní na odpočinek, což také splnilo. Hotel má velmi dobré služby, super snídaně, ale i baru, musíme hlavně ocenit pomoc recepčníchs dopravou půjčeného skútru, zpoždění o 4 hodiny, žádný problém, možná by to trvalo i déle, kdyby nám p.recepční nepomohla celou akci urychlit Prostě jsme si dovolenou s Vaší cestovní kanceláří moc užili, nemůžeme si na nic stěžovat. Už jsme s manželkou řešili přístí rok kombinaci Bali a Australie, máte v nabídce. Určitě se ozveme a rádi s Vámi zase pojedeme. Děkujeme za Vaše služby a všem nerozhodným jednoznačně doporučujeme,
Jana a Jan Karausovi

Bali, říjen 2017

Dobrý den, hrozně se Vám omlouvám, že odepisuji až teď, úplně jsem to vypustila z hlavy:) Dovolená na Bali ( LUXUSNÍ a ZÁŽITKOVÉ BALI) byla naprosto super a opravdu Vám děkuji za skvělou organizaci. Hotely, které jsme navštívili byli naprosto bezkonkurenční a tak luxusní, že jsme si občas připadali jak v jiném světě. Opravdu mohu doporučit úplně všechny hotely ve kterých jsme byli ( Komaneka At Bisma, Novotel Benoa, Puri Wirata, The Menjangan). Puri Wirata na první pohled nevypadalo tak luxusně jako ostatní hotely, ale myslím, že jsme dostali nejlepší pokoj s neuvěřitelným výhledem. Ve všech těchto hotelech se k nám chovali velice vstřícně, prostředí a veškerý servis byl na 1*. Řidič Putu, který nás celou dobu vozil byl velmi přátelský a s přítelem na něj velice rádi vzpomínáme. Vše nám ukázal, vysvětlil a bezpečně nás dovezl na určená místa. Nevyhnul se nám karambol v podobě porouchaného auta - vše bylo ale rychle a hlavně s úsměvem vyřešeno a jelo se dál:) Určitě jsme na Bali nebyli naposledy. Velice Vám děkujeme za dovolenou snů, nemohli jsme si vybrat lepší cestovní agenturu. Štěpánka a Lukáš

Příroda a chrámy Bali + Gili Air, listopad 2017

Dobrý den, Veroniko,
chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za naplánování krásné dovolené na Bali, je to opravdu země se zvláštní energií, která člověka okouzlí. Na místě vše probíhalo naprosto bezchybně a podle plánu, takže máme v hlavě další destinaci s Vaší CK :-). Mějte se hezky.
S pozdravem
Zdeňka Čmielová s rodinou

To nejlepší z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, listopad 2017

Dobrý den, paní Ado. Omlouvám se za opožděnou odpověď. V první řadě bych chtěla poděkovat GO2, tedy především Vám, za skvělý servis. Komunikace naprosto dokonalá. Nyní k pobytu: po příletu na Bali na nás čekal Ketut s cedulí GO2 Indonesia a protože jsme z Prahy odletěli téměř celá skupina společně, nebyl problém se ihned shromáždit a bez zbytečných zmatků odjet do Sanuru. Bohužel nám zde chyběl český delegát, který by informoval, jak se orientovat ve městě a celkově na Bali. To nám všem dost scházelo. Naštěstí jsme opravdu byli již od začátku cesty vcelku dobrá parta, strávili jsme první večer společně, tedy večeře v restauraci, apod. Druhý den, kdy se připojil delegát Honza, bylo lépe. Zájezd byl koncipován velmi dobře. Jelikož nejsem vodomil, neabsolvovala jsem vodní aktivity - tedy raft ani šnorchlování, tudíž nemohu posoudit. Nicméně výlet lodí na Jelení ostrov byl naprosto perfektní. Pobyt v Amedu bych klidně uvítala kratší, v Ubudu by se zase hodila noc navíc. Nestihla jsem jógu, opičí prales, ale divadlo-Balijský tanec, to byl famózní zážitek. Ochutnávka kávy a čajů byla také moc zajímavá, krásné místo. Rýžová pole, tam bych strávit celý den - oáza klidu, nádhera. A tak bych mohla pokračovat k celému programu. Moc mě bavilo jídlo, takže jsem navštívila pár lokálních warungů. To bylo moc fajn, ale protože se člověk tak trochu staví k tomuto typu stravování s despektem, navštěvovali jsme restaurace a to nebylo úplně to pravé Bali. 2x jsem jedla s Ketutem v lokálním warungu a to byl pravý zážitek. Ještě bych chtěla poděkovat za Ketuta, ten se vážně povedl - poklad výpravy. Hodně jsme se od něho dozvěděli a moc nám pomohl celkově v orientaci, jídlo, nákupy, spousty informací..... Nevím, jestli bych něco považovala za zásadní nedostatek......spíš ne. Za mě velká spokojenost a ještě jednou díky, že jste to byli právě VY, kdo mi umožnil splnit si sen. Velká pochvala za překvapení pro Editu Wágnerovou - narozeninový dort. Možná, že je moje zpětná vazba malinko zmatená, ale důležité je, že od nás máte 1***** Krásný den a třeba někdy na shledanou. Ilona Semrádová

Luxusní zážitková dovolená Bali, listopad 2017

Milá paní Šmejkalová, moc Vám chci poděkovat za úžasnou dovolenou. Skvěle jsme si to s manželem užili. Lety, program, ubytování, vše proběhlo bez chyby. Senzační organizace. Opravdu děkujeme. Zdravím srdečně Hana Svátková

To nejlepší z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, listopad 2017

Dobrý večer Ado, omlouvám se za pozdní odpověď. Na Bali se mi moooc líbilo, všechno bylo perfektní, hlavně ubytování opravdu krásné, zvláště hotel v Ubudu se mi moc líbil a také bych vítala zůstat tam o den déle, teď jsme nestihli opičí prales. S průvodcem Honzou a hlavně s řidičem Ketutem jsme byli také moc spokojeni. Parta tam byla opravdu skvělá. Nemám žádné jiné výhrady, musím vás za organizaci jen chválit. Mnohokrát děkuji za krásnou dovolenou a přeji Vám krásné vánoce a stále mnoho spokojených klientů. Ať se vám daří, Renata Štěpánová

To nejlepší z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, listopad 2017

Dobrý den, paní Tzoneva, zájezd se nám koncepčně velmi líbil. Kombinace poznávacích výletů s dostatečným individuálním volnem nám velmi vyhovovala. Pokud bych mohl za nás zaslat nějaké doporučení na zlepšení, tak se také budeme shodovat s naší skupinou. Ubud byl velmi ,,letecký", a také bychom zde uvítali více času. Z opačného pólu. Naprosto skvělá byla ochutnávka cibetkové kávy, návštěva záchranné stanice na želvy, šnorchlování u Jeleního ostrova a rafting. Již nyní hledáme nový zájezd s CKGO2, který bychom absolvovali příští rok. :-) Hezký večer, Jan Volf

To nejlepší z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, listoapd 2017

Dobrý den, paní Ado. Jak jsme spolu dnes hovořily, posílám Vám recenzi k zájezdu na Bali. Zájezd se mi velice líbil a mám informace i od ostatních, kteří byli taktéž velmi nadšeni a spokojeni. Vše bylo dobře zorganizované, promyšlené a nikde nic "nedrhlo" Opravdu jsme viděli život na Bali a plno památek, krásnou přírodu. Vámi zajištěné ubytování bylo pěkné, některé jednodušší, ale zato typické a mnohem lepší, než nějaké 4-5* hotely, které může mít člověk všude jinde, kvůli nim se na Bali opravdu nejezdí. Zájezd není fyzicky náročný a je opravdu proložen i odpočinkem, určitě to není honění za zážitky. Jen bylo škoda, že v Ubudu jsme byli jen 2 dny, měla jsem pocit, že jsme tam nic nestihli a bylo mi to líto, ale to je jen můj názor a ostatní to můžou vidět jinak, přesto bych v Ubudu navrhovala úplně jeden volný den - kdo chce může být na hotelu u bazénu, nebo naopak chodit po městě, které je velmi pěkné, plné výborných restaurací, muzeí, galerií. Ketut, který nás celou dobu vozil, je velmi dobrý řidič ( pro nás Evropany ve velmi chaotické dopravě ) a taktéž je opravdu spolehlivý, když něco řekl, tak to platilo, nikdy jsme na něj nečekali a také s ním byla legrace. Je i velmi milé, jak se pilně učí česky a jednou večer v Pemuteranu jsme s ním seděli a povídali si a tak jsme se dozvěděli něco i napřímo od rodáka. Vyprávěl o životě na Bali, ukazoval fotky, opravdu milý společník. Navíc mně velmi pomohl při odjezdu, kdy byl můj let zrušen kvůli aktivitě Agungu, šel se mnou až na letiště na přepážku a po delší diskuzi s Cathay mi vyjednal jiný spoj až do Prahy. Nebýt Ketuta, myslím, že bych zůstala na Bali, jelikož se po několika hodinách letiště úplně uzavřelo. Takže když to shrnu, zatím moje nejlepší dovolená v životě, i když jednu chybu to mělo - uteklo to všechno velmi rychle :-). Pokud budu plánovat další dovolenou do destinací, které nabízíte, určitě se na Vás obrátím. Přeji hodně štěstí a úspěchů. Edita W.

Výlet za komodskými draky, listopad 2017

Dobrý den, Veroniko, jsme v pořádku zpět a chtěla jsem vám moc poděkovat, výlet na Komodo byl úžasný. Vše klaplo, všude nás vyzvedli, postarali se o nás, průvodce byl úžasný, hotel jak naše rodina, lidé profesionální a všude příjemní. Budeme vás vřele doporučovat. Ať se daří, s pozdravem Lucie Henton

Cesta za sebepoznáním, listopad 2017

Dobrý den, vím, že na tuhle dovolenou jen tak nezapomenu, myšleno v dobrém. Vše bylo OK, až na poplatek za kauci na posledním hotelu, celou dobu vládla nejistota, zda platit, či nikoliv a nakonec se ukázalo. že vlastně po nás nic nechtěli a kauci chtěli složit jen tehdy, pokud by jsme chtěli využívat některé hotelové služby. Ale to byl jen nepatrný mráček na celé dovolené. I díky skvělým lidem, kteří se tam sešli, hodnotím dovolenou bez ztráty10. Úplně TOP byl ale Ubud a fantastický hotel!!!!! To bylo to pravé Bali, na které do smrti nezapomenu. Eva Vojkovská

Cesta za sebepoznáním, listopad 2017

Dobrý den, děkuji za projevený zájem z vaší strany. Dovolená byla úžasná, ale krátká J Nejkrásnější oblast město Ubu, hotel a prostředí nádhera, krátká doba na užití L. Ostrovy Gili jiný svět, styl jamajský, korály a moře, usínání a snídaně s mořskými vlnami pohádka. Ta jižní část s ubytováním v Novotelu mi úplně utekla. nádherný hotel, sice moře v jeho blízkosti se nedalo použít. Už i zlobilo počasí, příště raději o týden dříve vycestovat, tak nám nevadilo že jsme si neužili krásných pláží o kterých byla zmínka. Škoda, že nevyšlo díky bouřce i překvapení L Parta jsme se sešla správná, různorodá. Čím víc tím líp J Vždyť jen já přitáhla pět holek. Ráda bych se na Bali ještě podívala (nechala jsem tam v obchodě pěknou magnetku L) i přesto že ten přesun je náročný. Regina Staňková

Cesta za sebepoznáním, listopad 2017

Dobrý den, za mě to byla naprosto dokonalá dovolená. Nic mi nechybělo :) Určitě pojedu zase. Jediné, co mi vadilo je šílená zima v letadle, ale s tím nic neuděláte :D Moc děkuji za všechno, Krásný den :) Klára Slívová

Chrámy a památky na Bali a plavba na Komodo, říjen 2017

Dobrý den, chtěl jsem se ozvat sám, ale nějak jsem v tom zmatku po návratu do práce pozapomněl. Takže děkujeme za nádherný zážitek i perfektní organizaci celého zájezdu. Myslíme si, že to co jsme očekávali se naprosto naplnilo. Bali je nádherné a "ještěrky" na Komodu jsou prostě.... Předpokládám, že se zase příležitostně ozvu,myslím, že na řadě bude Vietnam. Ještě jednou děkujeme. Jana a Tomáš Voborníkovi

Poznávácí zájezd krásy Bali, říjen 2017

Dobrý den,tak jsme se už trochu zotavili po dlouhé cestě na Bali. Cesta tam je trochu náročná, ale o to víc je příjemnější pobyt .Nevím čím dřív začít. Ubytování bylo nádherné,nám se nejvíc líbil hotel v Ubudu,ale i ostatní destinace byly příjemné. Každá měla něco do sebe. Všude jsme si užívali dostatek tepla ,teplého moře a krásných památek. Zvládli jsme i rafting na řece Telaga Waja. My jsme se osobně nevyklopili, ale jedněm kolegům se to podařilo.Vody bylo málo tak se akorát vykoupali. Jinak vše proběhlo podle plánu,slečna průvodkyně se o nás dobře starala. Děkujeme za dobrou organizaci a krásný zájezd. Tak tolik asi v kostce k našemu zájezdu. Bylo by toho ještě hodně k povídání. Ted se musí ještě zpracovat fotografie a vstřebat zážitky a těšit se na další zájezdy. Ještě jednou děkujeme za krásný zájezd na který budeme dlouho vzpomínat Zdraví Kovářovi

Luxusní Bali a chrámy v Jodyakartě, říjen 2017

Dobrý deň pani Tzoneva, dovoľte mi poďakovať sa Vám za nádherne strávenú dovolenku na ostrove Bali a Jáva. Dovolenka bola ušitá na mieru presne podľa našich predstáv na predčila naše očakávania. Boli sme veľmi spokojné s organizáciou zájazdu, šoféri boli veľmi milí, priateľskí, ústretoví. Jediným negatívnym zážitkom bolo letecke spojenie so spoločnosťou Lion air z Denpasaru do Jogyakarty, kde sme na letisku strávili 9 hodín. Ďakujeme Vám za Váš čas, ktorý ste venovali riešeniu nášho pobytu v Jogyakarte. Výlety sme zvládli všetky za jeden deň, so šoférom sme boli nadmieru spokojné. Ďakujeme ešte raz a prajeme Vám všetko dobré a veľa spokojných klientov. Alena Jendžejovská, Andrea Strašiftáková,,Anna Lanátorová

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červenec 2017

Dobrý den, omlouvám se, že píšu se zpožděním, ale chceme Vám poděkovat za naši dovolenou na Bali. Všechno proběhlo bez problémů, všichni řidiči byli naprosto spolehliví, dochvilní a ochotní, hotely se nám líbily všechny, nejvíce Adi Assri. Hotel v Ubudu byl na dobrém místě, s příjemnou zahradou a skvělým bazénem, na třetím místě by asi byl hotel v Sanuru. Všechny hotelové restaurace nabízely dobrá jídla. Výlety se nám také líbily, takže celková spokojenost. Ještě jednou díky za ochotu a organizaci. S pozdravem, Dagmar Daňková

Bali a Komodo, červen 2017

Dobrý den, paní Šmejkalová, děkuji za Váš dotaz. Dovolená klapla přesně podle Vašeho itineráře - až na zpožděné kufry při zpáteční cestě, což je pochopitelně mimo Vás. Celkově se nám dovolená moc líbila, děti ji považují za jednu z nejlepších dovolených. Byli jsme velice spokojeni v Pemuteranu, kde bychom vydrželi i déle, zejména s ohledem na absolutní klid a kvalitu služeb v hotelu. V Ubudu bylo nádherné ubytování, ale samotný rušný Ubud nás trochu zklamal. Okolí však bylo krásné - nejvíce jsme si ho užili na jednodenním cyklistickém výletu, který jsme si sami dodatečně objednali a při kterém jsme poznali více "opravdového" Bali. Výlet s řidičem po okolí Ubudu se také povedl, ale asi bych vynechala návštěvu "kávových plantáží", která je spíše pastí pro turisty. Jinak ze všeho nejvíce nás nadchl výlet na Komodo, kdy bychom rovněž vydrželi o jednu noc na lodi déle, neboť šnorchlování bylo úžasné a setkání s mant ami nezapomenutelné. A navíc, to jak nám na lodi vařili, jsme nezažili jinde na celé dovolené. Ještě jednou děkujeme za zorganizování celé dovolené. Škoda, že další destinace, která vaše cestovní kancelář nabízí, nejsou úplně vhodné pro strávení letní dovolené s dětmi s ohledem na klimatické podmínky. Jinak za nás Bali s Vámi můžeme jen doporučit, navíc od srpna jsem se dívala, že spoj s Katar airlines bude bezkonkurenčně nejrychlejší a nejlacinější. S pozdravem Karolina Vondrová s rodinou

To nejkrásnější z Bali, Jelení ostrov a chrámy Borobudur a Prambanan - září 2017

Dobrý den paní Šmejkalová , chtěli by jsme vám poděkovat za krásnou dovolenou , přes menši komplikaci díky sopce , která pak vlastně vůbec nevadila , to bylo parádní a co se týče organizace tak klobouk dolů , i přes obavy na Javě ,kdo tam pro nás přijede a kdo nás poveze z Mahonary do Novahotelu , tak vše jste měli zmáknuté a naše obavy byly zcela zbytečné , dík i slečně Janě za uvedeni do dovolené, všichni řidiči byli super týpci i přes naší slabou angličtinu jsme to s něma zvládli , po návratu jsme dlouho rozdychávali návrat do reality, tak strašně moc děkujem že jsme mohli díky vám vidět dech beroucí stavby jako Borobudur a Prambanán. Výlety na Bali byly taky super a rafting nebo šnorchlování na Jelením ostrove ,no paráda . Tak díky moc . Jaroslav Kusnierz a Monika Siudová

To nejkrásnější z Bali a Jelení ostrov, květen 2017

Dobré odpoledne :-) Od návratu domů si říkám, že Vám musím napsat, ale nějak jsem nestíhala.... tak teď to napravím.
Musím Vám poděkovat jak za perfektní program/organizaci zájezdu, tak za šnorchlovací výlet - ten jsme si užili moc. Pro mě to tedy bylo trošku o překonání sebe sama, ale podařilo se ( i když jsem musela mít při ruce plavací kruh:-))) ale stálo to zato. Tisíce barevných rybiček různých tvarů i velikostí, korály, želva... Nádhera. Když nepočítám akvárium, tak jsem tohle ještě na vlastní oči neviděla.
A co se týká pobytu celkově, tak to bylo taky moc fajn. Ubytování super, jídlo taky, místní obyvatelé milí a kamarádští, o krásné přírodě, rýžových polích a chrámech asi ani nemusím mluvit.. Všichni tři řidiči, kteří nás vezli (nejčastěji ale Nyoman - to byl dobrý šoumen :-), absolutně dochvilní a spolehliví. Co jsme chtěli vědět, to nám řekli, když jsme chtěli zastavit, zastavili... Někdy i sami od sebe, aby nám ukázali třeba dobrý výhled na něco nebo abychom se podívali, jak zrovna jeden manželský pár sází na políčku vedle silnice rýži. Dokonce jsme měli i to štěstí zastavit se na chvilku v rodině jednoho z nich. No, popravdě řečeno, asi bych tak bydlet nechtěla - opravdu žili docela skromě.
Taky jsme v Ubudu navštívili představení Kecak dance - to tedy musím říct (a na tom se s manželem shodujeme), že to bylo "fakt hustý", když tam naklusalo asi 50 chlapů a začali sborově zpívat.
A ještě jeden můj soukromý zážitek na závěr. 1. května jsem měla narozeniny. Po snídani jsme šli do pokoje, než nám trochu slehne (to jsou ty snídaně formou bufetu :-)), když za chvíli někdo zaklepal. Šla jsem otevřít v domnění, že je to úklid. A za dveřmi stála dvě děvčata z personálu, v rukách dort se zapálenou svíčkou a zpívaly "Happy birthday". To bylo něco na mě.... slzy jak hrachy, nezmohla jsem se na slovo. Nic takového jsem nečekala a mile mě to potěšilo. A po návratu z odpoledního výletu jsem ještě měla na pokoji krásnou kytku s blahopřáním od hotelu.Zkrátka a dobře, viděli a zažili jsme toho spoustu, byli to perfektně využité dva týdny.
Mějte se krásně, přeju Vám krásný víkend a hlavně spoustu spokojených klientů alespoň tak, jako jsme byli my dva s manželem.
S pozdravem,
Simona Weiserová
P.S.: i na těch letištích jsme to zvládli, i když Frankfurt a Amsterodam nám daly trochu zabrat.... .

Bali, duben 2017

Dobrý den, můžu hned na úvod říct, že jsme si vybrali dobrou destinaci. Let z Vídně zpět byl klidný, v Dubaji se dlouho nečeká. Zajištění odvozů z letiště a převozy mezi hotely vč. výletů byly bez problémů. V Melia Bali to bylo výborné, je to luxusní rekreační zóna. Na severu byl hotel také pěkný v hezké zahradě. Trochu jsme postrádali ještě alespoň 1 den v Ubudu protože je tam toho docela dost k vidění, hotel u rýžového pole byl také pěkný. V hotelích jsme neměli žádné problémy, využívali jsem doporučené restaurace. Děkujeme za zajištění pobytu na Bali a možná se někdy zase vypravíme do destinací kde pořádáte zájezdy. SK+KK.

Pobytová dovolená na Bali, březen 2017

Dobrý den paní Šmejkalová,
Na Bali se nám líbilo moc. Bylo to úžasné.
Bali popisuji přátelům jako úžasnou magickou, pozitivní, usměvavou a voňavou zemi. Lidé jsou velmi příjemní a vstřícní. Jsou ochotní pro Vás cokoliv udělat - předpoklad ovšem je, že za vše dostanou zaplaceno - ale proti tomu nikdo nic nenamítá, protože nic není zadarmo. Ceny nejsou nijak zvlášť vysoké. K cestování jsme využívali místní nabízené služby a byli jsme velmi spokojeni, jak s cenou. Tak i s autem, řidičem, jeho informacemi, na všechno nás upozorňoval a vždy se ptal, jestli chceme zastavit a prohlížet . Viděli jsme toho hodně, vlastně vše, co se doporučuje v průvodcích, kromě sopek, tam jsme nechtěli. Jedli jsme jak v pěkných restauracích, tak i jsme navštěvovali warungy. Snídani jsme měli v hotelu A dále přes den jsme jedli jak byla příležitost. Jídlo nám někdy chutnalo, někdy ne, ale dobrý. Hotel naplnil naše nejvyšší očekávání - to byla absolutní pohoda až hejčkání - spokojenost. Takže se dá říct, že dovolená byla super. Určitě bych doporučila každému vidět Bali.Jediná negativní věc na této dovolené je délka cesty, ale stojí to za to.
Takže poděkování GO2 a zvláště Vám, paní Veroniko, vše bylo naprosto skvělé. Děkujeme.
Irena Klinková

Bali, Komodo a Gili Air, únor 2017

Dobrý den,
Děkujeme za skvěle připravenou dovolenou na Bali. Máme za sebou tour po Bali a výlet na Gilli ostrovy a Komodo, celkem 16 dní pobytu, 7 hotelů a noc na lodi, to vše společně s našimi dětmi ve věku 5 a 6 let. Ideálně naplánované dny poznání prokládané odpočinkem. Po celou dobu pobytu jsme cítili, že je o nás výborně postaráno, že máme oporu v průvodcích a řidičích. Byli jsme s CK Go2 loni na Srí Lance, letos v Indonésii a příští rok opět s Go2.
S pozdravem
Leona Krýslová

To nejkrásnější z Bali a Lomboku, leden 2017

Dobrý den Veroniko,
Omlouváme se, že se ozýváme až po týdnu, ale návrat do reality byl náročný :-) Už jen ty mrazy nás zaskočili :-)
Musíme Vám poděkovat za úžasně připravenou cestovatelskou dovolenou, vše klaplo na jedničku a nikde s ničím jsme neměli žádný problém.
Bali i Lombok jsme procestovali a užili naplno. Prohlídka Dubaje byla taky na jedničku. Přelet Bali - Lombok naprosto bez problémů jen zpoždění, což Vy samozřejmě neovlivníte. Máme spoustu krásných zážitků, fotek a hustě popsaný cestovatelský deník. Víme kde se dobře a levně najíst, kam jít nakoupit a co Vás kde čeká.
Chceme pro známe udělat promítání s výkladem. Nebude to hned, ale počítejte s tím, že pár z nich se na Vás obrátí :-)
Příště máme v plánu Mexiko, pak Vietnam, ale i naší velmi oblíbenou Jemčinu tady u nás v Čechách :-)

Moc děkujeme, všude o Vás mluvíme a pokud Vám můžeme někam napsat recenzi velmi rádi to uděláme.
Pozdravujte od nás Paldu (Honzu Páleníčka) a Neuma (Ňouma) - nevíme, jak se jeho jméno píše, byl naším řidičem.
Děkujeme, krásný den
Michaela Černá a Jiří Houdek

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Zdravím paní Ado,
na Bali bylo opět úžasně. Určitě je to vyplatí jet tam znovu, protože se díváte jinýma očima. Už víte na co se soustředit a co vám minule uteklo. Poprvé se snažíte pochytat co nejvíce vjemů a zážitků. Podruhé už vite co a jak a berete jen to dobré. A dobré je na Bali vlastně všechno. Bali vonělo zase úžasně, vyzařovala z něho stejná pohoda a jenom turisté od minule přibyli. Malinko se tam zdražilo a už se tolik nesmlouvá. Hlavně mladí prodávající už nemají tu smlouvací energii. Ale Bali je pro mě srdeční záležitost a asi bych mu odpustila i mnohem víc. Oproti minule jsem tam zažila tropické deště, protože nás tam liznulo počasí které sebou přinesl tajfun nad Hongkongem. Opět všechno klapalo na jedničku, parta byla v pohodě.
Pokud budete mít destinace, které hodlám navštívit, v nabídce, pojedu určitě s vámi.
Přejí Vám klidné svátky a skvělý příští rok.

Cesta za sebepoznáním, listopad 2016

Dobrý den paní Ado,
Chci Vaší agentuře poděkovat za krásný zájezd. Podle mě to bylo velmi dobře nastavené - výlety prolínané dny relaxace, krásná ubytování až po luxus hotelu. Moc jsem ocenila klimatizaci v každé ubykaci.
Bali je nádherné, příroda úžasná. Byla jsem nadšená i z lidí ve většině hotelů, na kterých bylo vidět, že svoji práci pro turisty dělají rádi a váží si jí i nás. Ještě jednou děkuji za možnost takto poznat Bali a přeji Vám příjemný den
Jarmila Greplová

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Dobrý den paní Ado,
chci Vám a celé Vaší cestovní kanceláři Go2 poděkovat za krásné zážitky na dovolené na ostrově bohů - Bali a Jelením ostrově. Vše bylo tak, jak bylo naplánováno v itineráři a vše bylo skvělé. Organizace, volba hotelů a výlety, které se prolínaly s naším volnem, které jsme mohli trávit u moře. Průvodce Gábi s Jirkou byli také skvělí, jejich výklad o životě na Bali nám pomohl podpořit postřehy ze života na tomto překrásném ostrově. Všude příjemní, usměvaví lidé. Všude na nás dýchala přívětivá atmosféra klidu a pohody. Dovolená neměla chybu, hlavně díky Go2 a škoda jen, že nebyla delší. Ještě jednou díky za něco tak překrásného, a už teď vím, že s Vaší cestovkou pojedu znovu.
S pozdravem, Lenka Hofmanová

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem a prodloužení na Jávě, říjen 2016

Vážená paní Šmejkalová,
dnes je to právě týden , co jsme se vrátili z vašeho zájezdu, a protože jsme museli hned do práce, trochu déle se adaptujeme na návrat s časovým posunem- a k tomu máme hlavu plnou zážitků a dojmů a především absolutního nadšení z této dovolené. Program i naplánování bylo perfektní, stejně jako ostatní oceňujeme vyváženost odpočinku a poznávání a zážitků, pobyt daleko předčil naše očekávání, Bali nás prostě nadchlo a okouzlilo, chrámy na Jávě byly úžasné.
Výsledkem toho všeho je, že jsme začali přemýšlet, kam s Vaší cestovkou příště. A už jsme se téměř rozhodli,-, asi bychom chtěli na zájezd Exotické Bali,komodští draci a původní Flores ... v podzimním termínu a ve třech lidech se synem.Určitě zavolám a naplánujeme, zatím ještě necháme pomalu doznít všechny vjemy , utřídíme fotky a necháme působit blahodárný klid odpočinku, slunce, hinduistických chrámů i moře na naše tělo i duši.
Ještě jednou děkuji za přípravu i organisaci zájezdu, bylo to moc fajn. Votavovi
MUDr. ILONA VOTAVOVA

o nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

TDobrý den,
dovolená na ostrově Bali naprosto splnila všechna moje očekávání a moc se mi líbila.
Musím konstatovat, že celý itinerář cesty byl velmi dobře naplánován a velice oceňuji především vyváženost výletů a doby odpočinku. Průvodci byli opravdu skvělí. Podle mého názoru bylo skvělé i to, že naše skupina nebyla nijak početná, takže jsme se snadno dohodli a zkoordinovali. Chtěla bych Vaší CK poděkovat za skvělé zážitky. Určitě s Vámi budu ještě nějakou další dovolenou absolvovat.
S pozdravem
Magda Češková

Pobytová dovolená v Sanuru, Bali, září 2016

Dobrý den paní Šmejkalová, zhruba před týdnem jsme se vrátili z Bali.
Chtěla jsem Vám poděkovat za výbornou organizaci a spolupráci s Vámi. Oceňuji i operativní a vstřícný přístup, vč. mých následných dotazů.
Místnímu řidiči patří také velké poděkování, vozil nás bezpečně a velmi trpělivě odpovídal na naše dotazy.
Vždy dodržel časovou domluvu a vše klapalo opravdu k velké spokojenosti na všech výletech. Takže velké poděkování, dovolenou jsme si všichni opravdu užili.
Přeji Vám hezký den.
Dana Koníčková

Bali a Komodo, srpen 2016

Dobrý den paní Ado,
ještě jednou děkujeme za dokonale zorganizovanou dovolenou na Bali a Komodu. Měl jsem trochu obavy, přeci je to trochu daleko a jiná kultura. Ale s Vaší dokonalou organisací, načasováním, výběrem hotelů a aktivit, které jsme podnikli bych s Vámi jel kdykoliv znovu. Všem určitě doporučte, stejně jako nám, výlet na Komodo Islands. Asi jeden z nejkrásnějších zážitků, co jsme zatím zažili. Varani, nádherné potápění, korály, podmořský život a hlavně báječný pobyt na domorodé lodi "all inclusive". Prostě super. Všude milí a usměvaví lidé.
Nevěřil, jsem, že všechno může takhle dokonale klapnout, bez jakékoliv improvizace, vše bylo tak, jak jsme naplánovali. Užasné, děkuji, a jestli někdy pojedeme do destinací, na které se specialisujete, pojedeme určite už jen s Vámi. Ať se Vám daří, byla to radost.
J.F.

Bali a Jáva, srpen 2016

Dobrý den Veroniko,
dovolená byla úžasná,vše prohěhlo bez problému a podle plánu, na surf s Honzou taky došlo (super zážitek, asi se budeme učit dál). Dubaj byla zajímavá, jen možná škoda, že to bylo pozdě v noci a byly jsme hodně unavené, takže jsme si to moc neužily. Ketut je velice sympatický, příjemný řidič a společník...pokud s námi jezdil. Za mě jediné, co bych klidně vynechala bylo Nusa Dua, bylo tam 4x víc draho, moře špinavé a hotel sice „luxusní", ale bez atmosféry (něco jako resorty v Egyptě), narozdíl od Ubudu (kde bychom vydržely i o den víc) nebo hotelu Kirana na Ganggu...jediné,co stálo v Nusa Dua za to byla návštěva restaurace Pirate bay...ale to je asi i otázka vkusu...jinak Jáva byla nádherná a láva tour na Merapi zajímavá...takže celkově se nám to moc líbílo,teď mě nic dalšího nenapadá...
T omková

Bali a Gili Air, srpen 2016

Dobrý den paní Šmejkalová,
ráda bych Vám tímto poděkovala za zajištění krásné exotické dovolené. Na Bali i Na Gili Air vše klaplo bezvadně, Vaši spolupracovníci na Bali byli strašně milí, vstřícní a navíc dochvilní :-)
Nenastala žádná komplikace a vše se povedlo. I výběr míst byl perfektní! Jediné, co nás mrzelo byl návrat do Prahy a to, že jsme dovolenou nenaplánovali o několik dnů delší :-) snad bude ještě příležitost se do Indonésie podívat.Na příští rok plánujeme Mexico, akorát nám komplikuje situaci virus zika. Pokud by se to zlepšilo, určitě se opět obrátím na Vaši cestovní kancelář s dotazem a poptávkou.
Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za krásnou dovolenou a za perfektní spolupráci! S přátelským pozdravem
Alessandra Bucciová

Bali a Jelení ostrov, srpen 2016

Dobrý den, paní Šmejkalová,
všechno bylo naprosto v pořádku. Na palubě nás opravdu překvapili s tím dortíkem, naprosto bodl :) Bali je nádherný ostrov, nebylo nic co bychom měnili. Bylo opravdu zajímavé přesouvat se z turistického Nusa Dua, kde nás hotel Novotel opravdu překvapil, byl krásný a ten servis! Sever v Adi Assri to už bylo trochu chudší, tomu odpovídala i strava. Tak jsme chodili na obědy a večeři na Vámi doporučené místo kousek od hotelu. Ale to šnorchlováni stálo za to! A nakonec krásný Ubudu. V centru to opravdu žilo, plno restauraci, plno chutí. Super. Pro nás to byla nezapomenutelná dovolená.
Řidiči byli taky naprosto skvělý, nebyl problém něco měnit ba naopak, sami nám i nabídli k vidění různé oblasti, například jak místní vyrábí sůl u pláže, kde jsme si taky plno nakoupili. Nezapomenutelný zážitek :)
Děkujeme za všechno
S pozdravem a přáním krásného dne,
Zuzana Štanclová

Bali, Jelení ostrov a Nusa Lembongan, srpen 2016

Dobrý den paní Šmejkalová,
Rád bych Vám napsal zpětnou vazbu na zájezd na Bali od Vaší kanceláře. Byli jsme oba s manželkou velmi spokojeni - jak s ostrovem samotným, tak s programem, tak i s Vašimi službami. Občas bylo i příjemné přesouvání z místa na místo s jinými klienty Vaší CK, jako např. s manželi Trnkovými. Vše bylo dokonale zorganizováno a s výjimkou malého nedorozumění na Lembonganu (kdy jsme nebyli informováni o tom, že náš přesun zpět na Bali má na starosti hotel, a hotel se k organizaci přesunu nijak sám neměl) vše běželo naprosto dokonale.
Vámi najatá taxislužba byla moc fajn a ve všem se nám vždy snažila vyjít vstříc. Jediná drobná výtka (ale to je opravdu prkotina) je možná v tom, že na kávu Kopi Luwak jsme byli přivezeni na farmu, která je turistická ve smyslu hodně předražená a s mizernou kávou. Sami jsme si na ostrově našli daleko zajímavější plantáže s výrazně lepší a zároveň o polovinu levnější kávou.Byli jsme moc spokojeni v hotelu Parigata v Sanuru i v hotelu v Amedu. V Pemuteranu i Ubudu se možná daly najít lepší hotely, ale i tak jsme byli spokojeni.
S Vaší CK budeme počítat i pro naše budoucí cesty. Moc doufáme, že podobně kvalitní zájezdy umíte i do ostatních destinací.
Moc děkujeme a zdravíme,
S.J.

Bali a Gili Air, srpen 2016

Dobrý den, paní Ado,
před několika dny jsme se vrátili z naší báječné dovolené a budeme mít opravdu na co vzpomínat.
Vše proběhlo v naprostém pořádku až na drobnosti, které se podařilo včas řešit. Jinak ubytování v rezortech bylo perfektní, nejvíce nám vyhovoval rezort Parigata v Sanuru. Snídaně tady byly prostě fenomenální, veliký výběr všeho možného. Nasadili opravdu vysokou laťku a proto se nám již snídaně jinde zdály o poznání chudší. Přesuny mezi letovisky byly bez problémů a Gili ostrovy byly opravdu třešničkou na závěr pobytu. Nemáme žádné zásadní výtky, vše fungovalo jak má. Děkujeme celému kolektivu za příkladnou organizaci pobytu a snad někdy příště!
Za celou rodinu Marcela Plitzová

Bali, Komodo a Jáva, srpen 2016

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za perfektně zorganizovanou dovolenou na Báli, Jávu a Komodo.....Je milým překvapením, když vše funguje..... Jsem nadšená, jednalo se o dovolenou s mnoha nádhernými cíli.

Nestihli bychom sami vše takto absolvovat.

Přeji mnoho takto spokojených klientů.
Novotná Olga

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červenec 2016

Dobrý den Ado,.
chtěla bych Vám moc moc poděkovat za organizaci překrásné dovolené, z které jsme se před týdnem v pořádku vrátili..
Všechno klapalo podle plánu, vybrané hotely byly super a z výletů jsme byli nadšení. Celou dobu se nám věnoval Ketut, kterého jsme si moc oblíbili. Byl fajn. Velmi nám vyhovovalo rovnoměrné rozložení zájezdu na cestování a odpočinek. Všeho bylo tak akorát. Máme spoustu krásných fotek a načerpali jsme síly doufám že na celý rok dopředu. Cesta tedy byla zdlouhavá a únavná, ale za tu spoustu zážitků rozhodně stála..
Ještě jednou moc díky a jestli mohu, příští jaro se na Vás při výběru dovolené opět s důvěrou obrátím..
Zdraví a krásný zbytek léta přeje Petra Boková a spol.

To nejhezčí z Bali s českým průovdcem + výlet na Komodo a Sumatra, červenec 2016

Dobrý den, paní Tzoneva.
Nejdříve bychom Vám velice rádi poděkovali za naplánování, zajistění a dokonalou organizaci naší cesty po Indonésii.
Jsme doma teprve dva dny a myšlenkama se stále vracíme na Bali, Komodo, Sumatru... Dovolená to byla nádherná, pestrá, bohatá na zážitky a určitě patřila k jedné z nejkrásnější, kterou jsme kdy s manželem zažili. Indonésie je nádherná země, plná velmi milých lidí, krásné přírody, s úžasným podmořským světem...Ale jistě by naše cestování nebylo tak úžasné, nebýt Vámi perfektně sestaveného itineráře cesty, doplněného o dokonalou organizaci, včetně přejezdů, přeletů, volbou hotelů atp.
Pobyt na Bali byl navíc ještě ozdoben naší průvodkyní Gábi, jejíž výklad, informace a postřehy z života na Bali a ostatních ostrovů nám ještě více pomohl seznámit se se zemí a zvyklostmi.Naše obavy z další cesty na Flores, Komodo a pak na Sumatru bez českého průvodce se velmi záhy rozplynuly, když jsme si opakovaně ověřili, že fakt všechno funguje :-).
Na cestě na Komodo za draky nás doprovázel "José" který byl bezvadný, zavezl nás m.j. i na místo, kde jsme šnorchlovali s desítkama mant, což byl dechberoucí zážitek!!!
Sumatra nás vzala za srdce, naším průvodcem byl Ali, o kterém Gábi říkala, že je nejlepší a asi měla pravdu. Orangutany jsme viděli, máme stovky fotek, opět jeden ze zážitků na celý život. Jen mediálně známá Mina se nám nechtěla ukázat :-).
Nedá se v pár řádcích vypsat a vyjádřit vše , co jsme viděli, to se musí zažít na vlastní kůži.Tudíž ještě jednou velké díky cestovní kanceláři, Vám, Gábince a všem, kteří se o nás starali a umožnili nám fantastickou dovolenou.
Přejeme mnoho spokojených klientů, hezké nejen letní dny, s vřelými pozdravy Petr a Zora Jičínští.

Valet za komodskými draky, červen 2016

Dobrý den, paní Šmejkalová,
v prvé řadě bych Vám za nás všechny chtěl moc poděkovat, za skutečně vydařený zážitek. V Indonnésii jsme byli všichni poprvé, a tak jsme ji znali pouze z televize, ale to co jsme viděli během našeho výletu na Komodo s Vaší společností předčilo všechna naše očekávání. Vše co bylo domluvené ve smlouvě bylo do posledníh detailu dodrženo a toho si je tedy v dnešní době nutno cenit. Jak vyzvednutí z letiště, kde na nás čekal řidič, který na tamnější poměry mluvil anglicky na vskutku dobré úrovni, tak náš hotel, který měl úžasný výhled a personál byl také opravdu vstřícný a nápomocný ve všem, o co jsme si řekli (můj otec dostal střevní potíže, tak mu paní, která resort provozuje hned dala nějakou údajně "čínskou" medicínu a bylo po problémech).Vrcholem všeho byla plavba lodí po ostrovech. Celá loď byla krásná a dostatečně vybavena se vším, co na tento výlet bylo potřeba. Posádka byla jedním slovem skvělá. Rovněž nás průvodce byl opravdu znalý v mnoha věcech a já bych ho mohl jenom doporučit všem ostatním. Komodo, Rinča a přilehlé ostrůvky jsou úžasné a my jsme moc rádi, že se nám poštěstilo tuhle krásu všechnu vidět. Vrcholem všeho byly rejnoci Manta, kterých jsme viděli asi 20, a to i přes to, že údajně není sezóna.
Když to celé tedy shrnu byl to opravdu povedený výlet, za který vděčíme hlavně Vám a a za to tedy děkujeme. Cena za to vše byla rovněž férová, takže když by jsme se v budoucnu opět chystali někam, kde vaše společnost operuje, určitě se na Vás obrátíme.
Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsme my a ať se daří
s pozdravem
Petr Sláma

Poznávácí zájezd na Bali s českým průvodcem, duben 2016

Dobrý den, paní Tzonevo,děkuji za organizaci zájezdu, dovolená se mi moc líbila, škoda jen, že to tak rychle uteklo. Nejhezčí to pro mě bylo v Amedu, kde bylo v podstatě vše na jednom místě - krásné prostředí, klid, šnorchlování, výborné jídlo...
Takže snad zase příští rok :)
Mějte se hezky.
Eva

Bali, duben 2017

Dobrý den, můžu hned na úvod říct, že jsme si vybrali dobrou destinaci. Let z Vídně zpět byl klidný, v Dubaji se dlouho nečeká. Zajištění odvozů z letiště a převozy mezi hotely vč. výletů byly bez problémů. V Melia Bali to bylo výborné, je to luxusní rekreační zóna. Na severu byl hotel také pěkný v hezké zahradě. Trochu jsme postrádali ještě alespoň 1 den v Ubudu protože je tam toho docela dost k vidění, hotel u rýžového pole byl také pěkný. V hotelích jsme neměli žádné problémy, využívali jsem doporučené restaurace. Děkujeme za zajištění pobytu na Bali a možná se někdy zase vypravíme do destinací kde pořádáte zájezdy. SK+KK.

Pobytová dovolená na Bali, březen 2017

Dobrý den paní Šmejkalová,
Na Bali se nám líbilo moc. Bylo to úžasné.
Bali popisuji přátelům jako úžasnou magickou, pozitivní, usměvavou a voňavou zemi. Lidé jsou velmi příjemní a vstřícní. Jsou ochotní pro Vás cokoliv udělat - předpoklad ovšem je, že za vše dostanou zaplaceno - ale proti tomu nikdo nic nenamítá, protože nic není zadarmo. Ceny nejsou nijak zvlášť vysoké. K cestování jsme využívali místní nabízené služby a byli jsme velmi spokojeni, jak s cenou. Tak i s autem, řidičem, jeho informacemi, na všechno nás upozorňoval a vždy se ptal, jestli chceme zastavit a prohlížet . Viděli jsme toho hodně, vlastně vše, co se doporučuje v průvodcích, kromě sopek, tam jsme nechtěli. Jedli jsme jak v pěkných restauracích, tak i jsme navštěvovali warungy. Snídani jsme měli v hotelu A dále přes den jsme jedli jak byla příležitost. Jídlo nám někdy chutnalo, někdy ne, ale dobrý. Hotel naplnil naše nejvyšší očekávání - to byla absolutní pohoda až hejčkání - spokojenost. Takže se dá říct, že dovolená byla super. Určitě bych doporučila každému vidět Bali.Jediná negativní věc na této dovolené je délka cesty, ale stojí to za to.
Takže poděkování GO2 a zvláště Vám, paní Veroniko, vše bylo naprosto skvělé. Děkujeme.
Irena Klinková

Bali, Komodo a Gili Air, únor 2017

Dobrý den,
Děkujeme za skvěle připravenou dovolenou na Bali. Máme za sebou tour po Bali a výlet na Gilli ostrovy a Komodo, celkem 16 dní pobytu, 7 hotelů a noc na lodi, to vše společně s našimi dětmi ve věku 5 a 6 let. Ideálně naplánované dny poznání prokládané odpočinkem. Po celou dobu pobytu jsme cítili, že je o nás výborně postaráno, že máme oporu v průvodcích a řidičích. Byli jsme s CK Go2 loni na Srí Lance, letos v Indonésii a příští rok opět s Go2.
S pozdravem
Leona Krýslová

To nejkrásnější z Bali a Lomboku, leden 2017

Dobrý den Veroniko,
Omlouváme se, že se ozýváme až po týdnu, ale návrat do reality byl náročný :-) Už jen ty mrazy nás zaskočili :-)
Musíme Vám poděkovat za úžasně připravenou cestovatelskou dovolenou, vše klaplo na jedničku a nikde s ničím jsme neměli žádný problém.

Bali i Lombok jsme procestovali a užili naplno. Prohlídka Dubaje byla taky na jedničku. Přelet Bali - Lombok naprosto bez problémů jen zpoždění, což Vy samozřejmě neovlivníte. Máme spoustu krásných zážitků, fotek a hustě popsaný cestovatelský deník. Víme kde se dobře a levně najíst, kam jít nakoupit a co Vás kde čeká.
Chceme pro známe udělat promítání s výkladem. Nebude to hned, ale počítejte s tím, že pár z nich se na Vás obrátí :-)

Příště máme v plánu Mexiko, pak Vietnam, ale i naší velmi oblíbenou Jemčinu tady u nás v Čechách :-)

Moc děkujeme, všude o Vás mluvíme a pokud Vám můžeme někam napsat recenzi velmi rádi to uděláme.

Pozdravujte od nás Paldu (Honzu Páleníčka) a Neuma (Ňouma) - nevíme, jak se jeho jméno píše, byl naším řidičem.

Děkujeme, krásný den
Michaela Černá a Jiří Houdek

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Zdravím paní Ado,
na Bali bylo opět úžasně. Určitě je to vyplatí jet tam znovu, protože se díváte jinýma očima. Už víte na co se soustředit a co vám minule uteklo. Poprvé se snažíte pochytat co nejvíce vjemů a zážitků. Podruhé už vite co a jak a berete jen to dobré. A dobré je na Bali vlastně všechno. Bali vonělo zase úžasně, vyzařovala z něho stejná pohoda a jenom turisté od minule přibyli. Malinko se tam zdražilo a už se tolik nesmlouvá. Hlavně mladí prodávající už nemají tu smlouvací energii. Ale Bali je pro mě srdeční záležitost a asi bych mu odpustila i mnohem víc. Oproti minule jsem tam zažila tropické deště, protože nás tam liznulo počasí které sebou přinesl tajfun nad Hongkongem. Opět všechno klapalo na jedničku, parta byla v pohodě.
Pokud budete mít destinace, které hodlám navštívit, v nabídce, pojedu určitě s vámi.
Přejí Vám klidné svátky a skvělý příští rok.

Cesta za sebepoznáním, listopad 2016

Dobrý den paní Ado,
Chci Vaší agentuře poděkovat za krásný zájezd. Podle mě to bylo velmi dobře nastavené - výlety prolínané dny relaxace, krásná ubytování až po luxus hotelu. Moc jsem ocenila klimatizaci v každé ubykaci.
Bali je nádherné, příroda úžasná. Byla jsem nadšená i z lidí ve většině hotelů, na kterých bylo vidět, že svoji práci pro turisty dělají rádi a váží si jí i nás. Ještě jednou děkuji za možnost takto poznat Bali a přeji Vám příjemný den
Jarmila Greplová

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Dobrý den paní Ado,

chci Vám a celé Vaší cestovní kanceláři Go2 poděkovat za krásné zážitky na dovolené na ostrově bohů - Bali a Jelením ostrově. Vše bylo tak, jak bylo naplánováno v itineráři a vše bylo skvělé. Organizace, volba hotelů a výlety, které se prolínaly s naším volnem, které jsme mohli trávit u moře. Průvodce Gábi s Jirkou byli také skvělí, jejich výklad o životě na Bali nám pomohl podpořit postřehy ze života na tomto překrásném ostrově. Všude příjemní, usměvaví lidé. Všude na nás dýchala přívětivá atmosféra klidu a pohody. Dovolená neměla chybu, hlavně díky Go2 a škoda jen, že nebyla delší. Ještě jednou díky za něco tak překrásného, a už teď vím, že s Vaší cestovkou pojedu znovu.
S pozdravem, Lenka Hofmanová

To nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem a prodloužení na Jávě, říjen 2016

Vážená paní Šmejkalová,
dnes je to právě týden , co jsme se vrátili z vašeho zájezdu, a protože jsme museli hned do práce, trochu déle se adaptujeme na návrat s časovým posunem- a k tomu máme hlavu plnou zážitků a dojmů a především absolutního nadšení z této dovolené. Program i naplánování bylo perfektní, stejně jako ostatní oceňujeme vyváženost odpočinku a poznávání a zážitků, pobyt daleko předčil naše očekávání, Bali nás prostě nadchlo a okouzlilo, chrámy na Jávě byly úžasné.
Výsledkem toho všeho je, že jsme začali přemýšlet, kam s Vaší cestovkou příště. A už jsme se téměř rozhodli,-, asi bychom chtěli na zájezd Exotické Bali,komodští draci a původní Flores ... v podzimním termínu a ve třech lidech se synem.Určitě zavolám a naplánujeme, zatím ještě necháme pomalu doznít všechny vjemy , utřídíme fotky a necháme působit blahodárný klid odpočinku, slunce, hinduistických chrámů i moře na naše tělo i duši.
Ještě jednou děkuji za přípravu i organisaci zájezdu, bylo to moc fajn. Votavovi
MUDr. ILONA VOTAVOVA

o nejkrásnější z Bali a Jeleního ostrova s českým průvodcem, říjen 2016

Dobrý den,
dovolená na ostrově Bali naprosto splnila všechna moje očekávání a moc se mi líbila.
Musím konstatovat, že celý itinerář cesty byl velmi dobře naplánován a velice oceňuji především vyváženost výletů a doby odpočinku. Průvodci byli opravdu skvělí. Podle mého názoru bylo skvělé i to, že naše skupina nebyla nijak početná, takže jsme se snadno dohodli a zkoordinovali. Chtěla bych Vaší CK poděkovat za skvělé zážitky. Určitě s Vámi budu ještě nějakou další dovolenou absolvovat.
S pozdravem
Magda Češková

Pobytová dovolená v Sanuru, Bali, září 2016

Dobrý den paní Šmejkalová, zhruba před týdnem jsme se vrátili z Bali.
Chtěla jsem Vám poděkovat za výbornou organizaci a spolupráci s Vámi. Oceňuji i operativní a vstřícný přístup, vč. mých následných dotazů.
Místnímu řidiči patří také velké poděkování, vozil nás bezpečně a velmi trpělivě odpovídal na naše dotazy.
Vždy dodržel časovou domluvu a vše klapalo opravdu k velké spokojenosti na všech výletech. Takže velké poděkování, dovolenou jsme si všichni opravdu užili.
Přeji Vám hezký den.
Dana Koníčková

Bali a Komodo, srpen 2016

Dobrý den paní Ado,
ještě jednou děkujeme za dokonale zorganizovanou dovolenou na Bali a Komodu. Měl jsem trochu obavy, přeci je to trochu daleko a jiná kultura. Ale s Vaší dokonalou organisací, načasováním, výběrem hotelů a aktivit, které jsme podnikli bych s Vámi jel kdykoliv znovu. Všem určitě doporučte, stejně jako nám, výlet na Komodo Islands. Asi jeden z nejkrásnějších zážitků, co jsme zatím zažili. Varani, nádherné potápění, korály, podmořský život a hlavně báječný pobyt na domorodé lodi "all inclusive". Prostě super. Všude milí a usměvaví lidé.
Nevěřil, jsem, že všechno může takhle dokonale klapnout, bez jakékoliv improvizace, vše bylo tak, jak jsme naplánovali. Užasné, děkuji, a jestli někdy pojedeme do destinací, na které se specialisujete, pojedeme určite už jen s Vámi. Ať se Vám daří, byla to radost.
J.F.

Bali a Jáva, srpen 2016

Dobrý den Veroniko,
dovolená byla úžasná,vše prohěhlo bez problému a podle plánu, na surf s Honzou taky došlo (super zážitek, asi se budeme učit dál). Dubaj byla zajímavá, jen možná škoda, že to bylo pozdě v noci a byly jsme hodně unavené, takže jsme si to moc neužily. Ketut je velice sympatický, příjemný řidič a společník...pokud s námi jezdil. Za mě jediné, co bych klidně vynechala bylo Nusa Dua, bylo tam 4x víc draho, moře špinavé a hotel sice „luxusní", ale bez atmosféry (něco jako resorty v Egyptě), narozdíl od Ubudu (kde bychom vydržely i o den víc) nebo hotelu Kirana na Ganggu...jediné,co stálo v Nusa Dua za to byla návštěva restaurace Pirate bay...ale to je asi i otázka vkusu...jinak Jáva byla nádherná a láva tour na Merapi zajímavá...takže celkově se nám to moc líbílo,teď mě nic dalšího nenapadá...T
omková

Bali a Gili Air, srpen 2016

Dobrý den paní Šmejkalová,
ráda bych Vám tímto poděkovala za zajištění krásné exotické dovolené. Na Bali i Na Gili Air vše klaplo bezvadně, Vaši spolupracovníci na Bali byli strašně milí, vstřícní a navíc dochvilní :-)
Nenastala žádná komplikace a vše se povedlo. I výběr míst byl perfektní! Jediné, co nás mrzelo byl návrat do Prahy a to, že jsme dovolenou nenaplánovali o několik dnů delší :-) snad bude ještě příležitost se do Indonésie podívat.
Na příští rok plánujeme Mexico, akorát nám komplikuje situaci virus zika. Pokud by se to zlepšilo, určitě se opět obrátím na Vaši cestovní kancelář s dotazem a poptávkou.
Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za krásnou dovolenou a za perfektní spolupráci! S přátelským pozdravem
Alessandra Bucciová

Bali a Jelení ostrov, srpen 2016

Dobrý den, paní Šmejkalová,
všechno bylo naprosto v pořádku. Na palubě nás opravdu překvapili s tím dortíkem, naprosto bodl :) Bali je nádherný ostrov, nebylo nic co bychom měnili. Bylo opravdu zajímavé přesouvat se z turistického Nusa Dua, kde nás hotel Novotel opravdu překvapil, byl krásný a ten servis! Sever v Adi Assri to už bylo trochu chudší, tomu odpovídala i strava. Tak jsme chodili na obědy a večeři na Vámi doporučené místo kousek od hotelu. Ale to šnorchlováni stálo za to! A nakonec krásný Ubudu. V centru to opravdu žilo, plno restauraci, plno chutí. Super. Pro nás to byla nezapomenutelná dovolená.
Řidiči byli taky naprosto skvělý, nebyl problém něco měnit ba naopak, sami nám i nabídli k vidění různé oblasti, například jak místní vyrábí sůl u pláže, kde jsme si taky plno nakoupili. Nezapomenutelný zážitek :)
Děkujeme za všechno
S pozdravem a přáním krásného dne,
Zuzana Štanclová

Bali, Jelení ostrov a Nusa Lembongan, srpen 2016

Dobrý den paní Šmejkalová,

Rád bych Vám napsal zpětnou vazbu na zájezd na Bali od Vaší kanceláře. Byli jsme oba s manželkou velmi spokojeni - jak s ostrovem samotným, tak s programem, tak i s Vašimi službami. Občas bylo i příjemné přesouvání z místa na místo s jinými klienty Vaší CK, jako např. s manželi Trnkovými. Vše bylo dokonale zorganizováno a s výjimkou malého nedorozumění na Lembonganu (kdy jsme nebyli informováni o tom, že náš přesun zpět na Bali má na starosti hotel, a hotel se k organizaci přesunu nijak sám neměl) vše běželo naprosto dokonale.

Vámi najatá taxislužba byla moc fajn a ve všem se nám vždy snažila vyjít vstříc. Jediná drobná výtka (ale to je opravdu prkotina) je možná v tom, že na kávu Kopi Luwak jsme byli přivezeni na farmu, která je turistická ve smyslu hodně předražená a s mizernou kávou. Sami jsme si na ostrově našli daleko zajímavější plantáže s výrazně lepší a zároveň o polovinu levnější kávou.
Byli jsme moc spokojeni v hotelu Parigata v Sanuru i v hotelu v Amedu. V Pemuteranu i Ubudu se možná daly najít lepší hotely, ale i tak jsme byli spokojeni.

S Vaší CK budeme počítat i pro naše budoucí cesty. Moc doufáme, že podobně kvalitní zájezdy umíte i do ostatních destinací.
Moc děkujeme a zdravíme,
S.J.

Bali a Gili Air, srpen 2016

Dobrý den, paní Ado,

před několika dny jsme se vrátili z naší báječné dovolené a budeme mít opravdu na co vzpomínat.
Vše proběhlo v naprostém pořádku až na drobnosti, které se podařilo včas řešit. Jinak ubytování v rezortech bylo perfektní, nejvíce nám vyhovoval rezort Parigata v Sanuru. Snídaně tady byly prostě fenomenální, veliký výběr všeho možného. Nasadili opravdu vysokou laťku a proto se nám již snídaně jinde zdály o poznání chudší. Přesuny mezi letovisky byly bez problémů a Gili ostrovy byly opravdu třešničkou na závěr pobytu. Nemáme žádné zásadní výtky, vše fungovalo jak má. Děkujeme celému kolektivu za příkladnou organizaci pobytu a snad někdy příště!
Za celou rodinu Marcela Plitzová

Bali, Komodo a Jáva, srpen 2016

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za perfektně zorganizovanou dovolenou na Báli, Jávu a Komodo.....Je milým překvapením, když vše funguje..... Jsem nadšená, jednalo se o dovolenou s mnoha nádhernými cíli.

Nestihli bychom sami vše takto absolvovat.

Přeji mnoho takto spokojených klientů.
Novotná Olga

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červenec 2016

Dobrý den Ado,.

chtěla bych Vám moc moc poděkovat za organizaci překrásné dovolené, z které jsme se před týdnem v pořádku vrátili..

Všechno klapalo podle plánu, vybrané hotely byly super a z výletů jsme byli nadšení. Celou dobu se nám věnoval Ketut, kterého jsme si moc oblíbili. Byl fajn. Velmi nám vyhovovalo rovnoměrné rozložení zájezdu na cestování a odpočinek. Všeho bylo tak akorát. Máme spoustu krásných fotek a načerpali jsme síly doufám že na celý rok dopředu. Cesta tedy byla zdlouhavá a únavná, ale za tu spoustu zážitků rozhodně stála..

Ještě jednou moc díky a jestli mohu, příští jaro se na Vás při výběru dovolené opět s důvěrou obrátím..

Zdraví a krásný zbytek léta přeje Petra Boková a spol.

To nejhezčí z Bali s českým průovdcem + výlet na Komodo a Sumatra, červenec 2016

Dobrý den, paní Tzoneva.
Nejdříve bychom Vám velice rádi poděkovali za naplánování, zajistění a dokonalou organizaci naší cesty po Indonésii.
Jsme doma teprve dva dny a myšlenkama se stále vracíme na Bali, Komodo, Sumatru... Dovolená to byla nádherná, pestrá, bohatá na zážitky a určitě patřila k jedné z nejkrásnější, kterou jsme kdy s manželem zažili. Indonésie je nádherná země, plná velmi milých lidí, krásné přírody, s úžasným podmořským světem...Ale jistě by naše cestování nebylo tak úžasné, nebýt Vámi perfektně sestaveného itineráře cesty, doplněného o dokonalou organizaci, včetně přejezdů, přeletů, volbou hotelů atp.

Pobyt na Bali byl navíc ještě ozdoben naší průvodkyní Gábi, jejíž výklad, informace a postřehy z života na Bali a ostatních ostrovů nám ještě více pomohl seznámit se se zemí a zvyklostmi.
Naše obavy z další cesty na Flores, Komodo a pak na Sumatru bez českého průvodce se velmi záhy rozplynuly, když jsme si opakovaně ověřili, že fakt všechno funguje :-).

Na cestě na Komodo za draky nás doprovázel ,,José", který byl bezvadný, zavezl nás m.j. i na místo, kde jsme šnorchlovali s desítkama mant, což byl dechberoucí zážitek!!!

Sumatra nás vzala za srdce, naším průvodcem byl Ali, o kterém Gábi říkala, že je nejlepší a asi měla pravdu. Orangutany jsme viděli, máme stovky fotek, opět jeden ze zážitků na celý život. Jen mediálně známá Mina se nám nechtěla ukázat :-).

Nedá se v pár řádcích vypsat a vyjádřit vše , co jsme viděli, to se musí zažít na vlastní kůži.
Tudíž ještě jednou velké díky cestovní kanceláři, Vám, Gábince a všem, kteří se o nás starali a umožnili nám fantastickou dovolenou.

Přejeme mnoho spokojených klientů, hezké nejen letní dny, s vřelými pozdravy Petr a Zora Jičínští.

Valet za komodskými draky, červen 2016

Dobrý den, paní Šmejkalová,

v prvé řadě bych Vám za nás všechny chtěl moc poděkovat, za skutečně vydařený zážitek. V Indonnésii jsme byli všichni poprvé, a tak jsme ji znali pouze z televize, ale to co jsme viděli během našeho výletu na Komodo s Vaší společností předčilo všechna naše očekávání. Vše co bylo domluvené ve smlouvě bylo do posledníh detailu dodrženo a toho si je tedy v dnešní době nutno cenit. Jak vyzvednutí z letiště, kde na nás čekal řidič, který na tamnější poměry mluvil anglicky na vskutku dobré úrovni, tak náš hotel, který měl úžasný výhled a personál byl také opravdu vstřícný a nápomocný ve všem, o co jsme si řekli (můj otec dostal střevní potíže, tak mu paní, která resort provozuje hned dala nějakou údajně "čínskou" medicínu a bylo po problémech).
Vrcholem všeho byla plavba lodí po ostrovech. Celá loď byla krásná a dostatečně vybavena se vším, co na tento výlet bylo potřeba. Posádka byla jedním slovem skvělá. Rovněž nás průvodce byl opravdu znalý v mnoha věcech a já bych ho mohl jenom doporučit všem ostatním. Komodo, Rinča a přilehlé ostrůvky jsou úžasné a my jsme moc rádi, že se nám poštěstilo tuhle krásu všechnu vidět. Vrcholem všeho byly rejnoci Manta, kterých jsme viděli asi 20, a to i přes to, že údajně není sezóna.

Když to celé tedy shrnu byl to opravdu povedený výlet, za který vděčíme hlavně Vám a a za to tedy děkujeme. Cena za to vše byla rovněž férová, takže když by jsme se v budoucnu opět chystali někam, kde vaše společnost operuje, určitě se na Vás obrátíme.

Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsme my a ať se daří

s pozdravem

Petr Sláma

To nejlepší z Bali a Jelení ostrov, září 2015

Dobrý den,
Vše proběhlo v naprostém pořádku. Kvalitní ubytování a služby, vstřícní řidiči vozidel, perfektní znalosti prostředí Gábiny.


Pouze jedna výhrada a doporučení : výstup na Batur inzerujete jako "nenáročný trek". Doporučuji u této akce uvádět minimálně "středně těžký až těžký trek". Protože jsme s manželkou zvyklí na fyzické zátěže, vystoupili jsme až na vrchol. Mnoho dalších však zůstávalo v nižších patrech a další se chtěli vracet. Problém pak někteří měli při sestupu.

 Jinak děkujeme za velmi kvalitní zajištění.

 Ivana a Václav Živných

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červen 2016

Dobrý den pani Tzoneva,
byla jste rychlejší než já. I přes své vytížení jsem si našel čas a jdu osobně poděkovat. Připravila jste nám skvělou dovolenou, perfektně naplánováno do nejmenšího detailu. Že jsem z principu škudlil tak tady musím říci, že jsme měl pocit dobře vynaložených financí. Perfektní práce děkuji za Váš osobní přístup a budu všude doporučovat. Manželka už plánuje další cestu, tentokráte jen pro nás dva.

Všude maximální spokojenost hotely, místa lidi prostě perfektní a skutečně jsem si odpočinul. Děkuji.
S přáním pěkného dne
rodina Caklových


Kouzlo Bali a Jelení ostrov, červen 2016

Dobrý den,

byli jsme nadšeni. Bylo to přesně tak, jak jsme si představovali a tak jste to skvěle vymyslela - půl na půl:-) Odpočinek a výlety. Je trošku škoda, že před našim příletem bylo kousek od Bali nějaké slabší zemětřesení a vlny v Canggu a pak na výletě na poloostrov Bukit byly opravdu velké, ale i tak jsme se pokochali pohledem.

Jsme oba opravdu takoví nenároční, takže jsme tak nějak splynuli s místem:-)

Opravdu nikde nebyl žádný problém - přes letadlo, ubytování, jídlo, výlety.....Řidiči byli také fajn, mám ten pocit, že spíše se oni nudili s námi:-) Ale to je asi tím, že jsem opravdu byli jen sami dva. Gabča byla také příjemná a milá.

Pro nás to byla nejkrásnější dovolená:-) A také zásnubní - což bylo pro mě velké překvapení a dovolená dostala další krásný rozměr:-)

Takže ještě jedno Vás moc děkujeme a moc chválíme. Všude Vás doporučujeme a myslím, že se ještě někdy uslyšíme:-)

Také Vám přejeme krásné léto.

Martina Zatloukalová

Poznávácí zájezd Bali s českým průvodcem + prodloužení na Tanjugn Benoa, červenec 2016

Dobry den.

Vse bylo perfektni v nejlepsim poradku a bylo tam krasne, moc se nam to libilo.
S pozdravem

Pavel Sladkovsky

PBali a mezipřistání v Singapuru


Dobrý den, Veroniko,

Chtěla bych moc poděkovat za individuální přípravu zájezdu na ostrov Bali. Moc se nám líbilo, vše bylo přizpůsobeno naším potřebám a možnostem, organizačně také všechno klaplo.

Obyvatelé Bali, příroda, chrámy, to vše nás uchvátilo. Možná nejvíce vzpomínám na městečko Ubud, procházkou rýžovými políčky k restauraci Sari Organic, nádherný hotel Bisma Eight s možností si ráno zacvičit jógu a večerní taneční představení v místním chrámu. Ještě jednou se na Bali i do města Ubud vrátím…..
Ingrid Dortová

Kouzlo Bali a Jelení ostrov, květen 2016

Dobrý den Veroniko,

Omlouvám se, že jsme hned nenapsali. Od návratu jsme v jednom kole. Celá dovolená proběhla naprosto v pořádku a dokonce nad naše očekávání. Bali jsme si zamilovali.

Výběr hotelů, respektive bungalowů byl perfektní! Amed nás naprosto uchvátil a resort, který jste nám zarezervovala byl moc příjemný. Šli jsme tam šnorchlovat k lodi USS Liberty a byl to jeden z nejlepších
zážitků.

Ubud byl taky skvělý a resort naprosto luxusní. Připadali jsme si jako královská rodina :)
V Pemuteranu jsme si bungalow upgradeli na nějaký special delux ocean view. Puvodní byl sice fajn, ale asi jak jsme byli zmlsaní předchozími, chtěli jsme být hned u moře, slyšet ho večer a ráno a koukat na něj. Zajeli jsme tam nakonec i šnorchlovat k jelenímu ostrovu a korálový útes byl prostě nádherný.

Co se týče výšlapu na Agung, bohužel jsme nezvládli dojít až na úplný vrchol. Cesta byla opravdu náročná a Janča nezvládla poslední hodinu výstupu po těch velkých kamenech. Měla strach z výšky a nechtěl
jsem ji do toho nutit. Vzhledem k tomu, že jsme si řekli, že buď vylezeme na vrchol oba a nebo nikdo, nechtěl jsem ji nechávat několik hodin pod vrcholem, aby na nás čekala. Sopku tedy budu muset zdolat
při příští návštěvě.

Na závěr tedy musím říci, že jste nám naplánovala tu nejkrásnější dovolenou, o které se nám ani nesnilo. Určitě vás budeme doporučovat dále našim známým a kamarádům.

Co se týče nás, my začínáme šetřit na další dovolenou v jedné z vašich destinací. Byli jsme opravdu spokojeni a máme zálusk na Maledivy :)
Takže ještě jednou moc moc děkujeme!
Honza Večeřa

Bali a Sumatra, duben 2016

Dobrý den paní Ado.

Děkujeme za váš zájem a za perfektně připravenou dovolenou. Vše klapalo jak švýcarské hodinky :o)). Určitě vaše služby příště využijeme znova. Výběr hotelů, výběr lokalit a památek ke zhlédnutí – vše supr a příjemní průvodci k tomu. Co víc jsme si mohli přát? Pokud jde o trek na Sumatře – byli jsme donuceni okolnostmi zrušit přenocování v lese a Gábi nám pomohla dopředu zajistit s Alim změnu na dva jednodenní výlety. Šli jsme pouze ve třech, má sestra se odmítla zůčastnit. Přenocovali jsme v Eco lodge. Byli to krásné zážitky. Ali je opravdu skvělý. Orangutani jsou…..nádherní. Se mnou je to těžké, já miluji zvířata, takže pro mě to byl důvod, proč tam jet. A stálo to za to. Došlo i na pijavici – manžel se obětoval :o))).

Moc se nám líbil i Singapur. Potřebovali bychom aspoň o jeden den navíc. Tak třeba příště. :o)))
Ještě jednou vám děkujeme.

S láskou Martina a Jiří Chvostkovi

To nejkrásnější z Bali a Gili Air + mezipřistání v Singapuru

Dobrý den,

Musím Vám i všem v týmu Go2Indonesia neskutečně moc poděkovat, vše bylo tak, jak bylo dohodnuté, spíš i něco navíc. Dovolenou jsme si náramně užili, jen škoda, že ty 3 týdny utekly, jak voda. V 90% jsme jezdili s Madem, skvělý šofér. přidal nám ke všemu informace, řídil opravdu precizně v místní dopravě, udělal pro nás, co nám na očích viděl. Bali je překrásný ostrov a rozhodně se tam ještě někdy vrátíme. Již po několika hodinách doma, člověku strašne chybí ti milí a usměvaví lidé. Počasí nám také perfektně vyšlo. V Singapuru jsme stihly, co jsme chtěli. Všem, kdo má letenky přes Singapore Airlines doporučuji zajít si na drink v baru 1 Altitude, je to naprosto fenomenální. Mohl bych psát o všem romány, ale stejně už bych asi opakovl předchozí recenze. Velice Vám tedy děkuji, máme památku do konce života. Když vše výjde chceme příští rok na Sri Lanku a Maledivy, tak se Vám zase ozveme:-) Jste užásní, děkuji.
Škrabánek

Luxusně a stylově na Bali, srpen 2015

Dobrý den paní Šmejkalová,

na konci loňského srpna jsme s Vaší kanceláří absolvovali cestu na Bali. Naše první cesta na Bali byla právě pod taktovkou cestovní kanceláře GO2 jejíž přístup nám maximálně vyhovoval hlavně z toho důvodu, že jsme měli komfort cestovní kanceláře v zádech a zároveň ohromnou volnost, to vše nám individuální pobyt umožnil. Pominu teď krásy dané lokality a přesunu se k výhodám volby této cestovky. Během celého procesu vyřizování nebyl jediný problém, se všemi nejasnostmi, dotazy i připomínkami jsme se mohli kdykoliv obrátit na paní Šmejkalovou a odpověď přišla v podstatě ihned. A tak se to neslo celou dovolenou. Servis byl absolutně perfektní a výběr každého jednoho ubytování bezchybný. Každý den, kdy jsme měli dohodnutý přesun nebo výjezd, na nás na čas čekal řidič na smluveném místě, člověk, který taktéž neměl problém přizpůsobit se našim požadavkům. Díky cestám po Bali jsme vyzkoušeli tři různé hotely vybrané cestovní kanceláří, v každém jsme si říkali, že jej nemůže nic překonat a v každém jsme se mýlili.

Nemám ani zpětně jedinou výtku ba naopak, dlouho jsme službou nebyli tak nadšení jako právě s GO2, poznali jsme ze země to co jsme chtěli a to co nám bylo doporučeno, program jsme si ušili přesně podle našich požadavků a teď zrovna vybíráme kam dál!

Hezký den, Erbanová Sabina

Pobytový zájezd na Bali, březen 2016

Dobrý den, Veroniko, paní Šmejkalová,
Po našem telefonátu Vám chci ještě jednou za nás moc a moc poděkovat za precizní zpracování naší dovolené na Bali, za materiály a informace, které nám Vaše cestovka nabídla. Bylo tam moc hezky a byli. Jsme nadmíru spokojeni, protože to splnilo přesně to, co jsme od toho očekávali, Jediným minusem bylo to, že jsme tam byli tak krátce. Proto jsme se rozhodli příští rok ve stejnou dobu opět zajet na stejné místo, takže si Vás pak dovolíme oslovit.
Děkujeme ještě jednou Vaší cestovce, za Vaši perfektní práci a přejeme Vám osobně hezké dny a pracovně spoustu obchodních úspěchů.
Mějte se hezky
Iva Petrů

Zájezd s českým průvodcem na Bali, březen 2016

Dobrý den paní Ado,
Omlouvám se, že odepisuji až teď. Dovolenou na Bali jsme s celou rodinou ohodnotili jako hodně povedenou, všem se nám líbilo, hodně jsme viděli a máme plno nových zážitků. Kromě nějakého bolení břicha, jsme překonali zdravotní stránku. Musím říct, že jsme si sedli i s ostatními „účastníky zájezdu“. Ubytování bylo super. Nejvíce hodnotíme hotel v Sanuru a Ubudu (doufám, že to píšu dobře, kdyžtak mě omluvte). Velký plus byl sjezd na raftech. Super. Celá skupina byla nadšená. Také musím ohodnotit našeho průvodce Honzu, který nám byl k dispozici. Statečně nám odpovídal na všechny záludné otázky. Opravdu byl fajn.
I milý řidič Ketut byl perfektní. Minus dávám místu v Amedu, kde jsme strávili víkend a v místě nebylo kam zajít. Tak tam je to takové dlouhé, ale jinak hezké.
Jinak všechno bylo v pohodě, cesta bez problémů, všechny lety na čas. Není co vytknout.
Mnohokrát děkuji, moc jsme si to užili.
S pozdravem a někdy na dalších cestách.
Vokounová

Zájezd s českým průvodcem na Bali, březen 2016

Dobrý večer,
Dnes jsem Vám chtěla zavolat a trochu poreferovat. Mohu říci, ze zájezd se mi líbil. Byla jsem zklamaná z jihu Bali, tam me nijak neoslovil výlet po jihu a "romantická večeře při západu slunce" v italském Bibione. To bych ze zájezdu vyškrtla. Ale hned další den, když jsme opustili jih a vydali se na okruh, ocitla jsem se v ráji. Opravdu paráda. Skvělý ubytováni, skladba zájezdu různorodá, což se mi moc líbilo. Vše fungovalo. Méně turistu. Opravdu mohu vyjádřit velkou spokojenost a myslím, ze nemluvím jen za sebe. I ostatní účastníci zájezdu byli spokojeni. A ještě jsme se sešla fajn parta. Na Jave nám moc nevyšlo počasí, ale to nevadí, ja ty chrámy musela vidět. Honza průvodce a Ketut byli v pohodě. Honza nám poskytl spoustu informaci. Proste a jednoduše: bylo to fajn. Mejte se hezky.
E. L.

Zájezd s českým průvodcem na Bali, březen 2016

Dobrý den, zdravím už bohužel zase z Česka...Dovolená na Bali byla úžasná...vše proběhlo podle plánu. Viděli jsme toho opravdu hodně, asi maximum , co v tom čase šlo..... Hodně se nám líbilo v Kembali beach...bylo to tam trošku natural (žádný luxus, ale o tom to je). Nikomu se nechtělo odjíždět z Adi Assri, mohli jsme tam o jeden den pobýt dýl, jen tak bez programu (místo Sanuru a tam už jen poslední noc před odletem). Super šnorchlování, dost super i rafty nebo opice v Mokey forest... Jo, a všichni jsme tak nějak vyhodnotili, že “romantická večeře” v Jimbaranu nebylo to pravé ořechové...byl to asi jediný průšvih....Líp jsme se najedli u cesty ve warungu.....
Původně jsme chtěli jet ve vlastní režii, ale jsem ráda, že jsem Vás objevila. Super dovča, plno zážitků, čistá hlava, o nic jsme se nemuseli starat....
Tak zas někdy příště.....Hezký den
I.K., Kojetín

Sumatra, Bali a Komodo, březen 2016

Dobrý den,
dovča vyšla perfektně. Počasí bez chyby. Na Sumatře jsme viděli 8 orangutanů v Bukit Lawang. V Tankahanu jsme měli koupání a jízdu na slonech. Celkově hotely parádní. Na Bali vyšší kvalita než na Sumatře a Floresu. Vše proběhlo dle plánu. Plavba lodí úžasný zážitek spojený s koupáním na pink beach a šnorchlování s mantama. Jediná kaňka byla v noci na lodi. Návštěva parků Komodo a Rinča nádherný zážitek. vidět varany. Přesuny vždy byly dle plánu. Bali nádherný ostrov plný památek a přírody a super jídla. Celkem tedy budu tento zážitek spojený s Vaší cestovní kanceláří doporučovat. Při výletu na Komodo a Rinču průvodce Silvestr byl jedním z nejlepších, kteří se nám po celou dobu věnovali. Všichni průvodci na vysoké úrovni. Řidiči méně výřeční, ale to už jste říka předem. Všichni ochotní.
Díky za vše
Marek Ehm

Kouzlo Bali a Jelení ostrov + chrámy a památky Jávy

Dobrý den paní Smejkalová,
Děkujeme moc, dovolená se nám moc a moc líbila a všechno, co jste zařizovala, dopadlo přesně dle itineráře. Skutečně nevím o organizačním zádrhelu. Nejčastěji jsme měli řidiče Julyho a byl moc výborný, nejlépe řídil, byl příjemný, už cos řekl i česky a byl vždy ochotný.
Nusa Lembongan byl skvělý, zoufale suchý, poklidný oproti Sanuru a Bali. Dream Beach s rozbouřeným oceánem nádherná, zahrada úžasná, venkovní koupelna super, zvlášť ten evropský, západní záchodový sanitární skvost vedle bambusové sprchy a vulkanického umyvadla. Ubud je nádherný a strašně zvláštní. Okolí Ubudu bylo pro mě snad nejkrásnější, rýžová pole, Tirta empul - prameny, a Gulung Kawi ve skále a zlatý hřeb dne byla cibetková káva. A aby toho nebylo málo přes Julyho jsme si objednali rafting na druhý den, bylo to náročné, ale stálo to za to. A stihli jsem i Monkey Forest před zavíračkou a pěšky k paláci na večeři a nazpět se shuttlem. Ještě že jsme měli ten mobil od vás:-) Do Amedu jsem měli jiného řidiče, nicméně profesionál, v Bat Cave jsem nakoupili za draho zbytečnosti, v Tirta Gangga jsme se "zchladili", najedli a dali se odvézt do Ganesh - na první pohled zcela jiné, ale pak se nám tam moc líbilo - krásné balijské rovné moře, malý příliv, nikde nikdo, skoro rodinná atmosféra, šnorchování, jeden den jsem si poleželi. Pemuteran - to byla oáza klidu, i když mešita je hned vedle... a nikdo nikde, resort krásný odpočinkový. Vyjeli jsem si na ostrov jelenů na šnorchlování. Paráda. A taky jsme si tam poleželi. A dopřáli si masáž. A šnorchlování k umělému korálu.
Přelítávali jsme na Jávu v pátek 13. a největší asi zážitek jsem měli z poutě na Borobudur, jak jsem všem připadali zvláštní a jak se všichni s námi chtěli fotit.

Děkuji za spolupráci. Ovšem garantuji, že s kým mluvím, tomu vás doporučuji, i tento způsob cestování.
Děkuji. Mějte se. Mirka Chaloupková i za manžela Aleše

Průvodcovaný zájezd na Bali + prodloužení na Tanjung Benoa, listopad 2015

Dobrý den,
děkuji za Váš zájem.
Velmi oceňujeme komunikaci v Vámi při organizaci dovolené, ochotu a možnost variability pobytu. Ubytování ve všech resortech úžasné, průvodkyně i řidič velmi příjemní. Počasí v listopadu na Bali bylo krásné, ostrov opravdu stojí za to poznat. Obzvláště nás nadchnul rafting.
Já bych měla jen 2 připomínky:
-v posledním resortu / a totéž říkali i ubytované v Sanuru/ bylo velmi mělké moře, téměř se nadalo plavat a při odlivu již vůbec ne
-všem doporučuji s sebou boty do vody. Ploutve se dají sice půjčit, ale pokud je někdo nechce, nebo má velkou nohu, je problém.
Ale rádi vzpomínáme a děkujeme
Chrástkovi

Průvodcovaný zájezd na Bali, listopad 2015

Dobrý den,
odpovídám opožděně, ale byla jsem velmi zaneprázdněná.
S programem jsem byla spokojená, ubytování bez připomínek. Program byl sestaven dobře, užili si všichni. Jen mi vadily "prostoje" při obědech. Na Bali se nikde nespěchá a tak 2 hod. na oběd pro ně není žádný čas. Ne však všichni chtěli jít na oběd. Myslím si, že jako dospělí by jsme bez obědu vydrželi, raději by jsme byli spíše na ubytování a zašli si na pozdější oběd. Stačilo vždy večer při ukončení výletu říct, ať si vezmeme svačinku a myslím si, že by nebyl problém. Jsem takto zvyklá u všech poznávacích zájezdů, co jsem absolvovala. Tak jsme hodně ztratili čekáním a mohli jsme tento čas využít k pobytu u moře, nebo procházkám po městě, kde jsme byli ubytovaní. Ostatním to možná tak vyhovovalo, ale několik se nás určitě našlo, kterým nikoliv. I když jsem nepatřila k postiženým, kteří přiletěli o 2 dny později, ale velmi oceňuji přístup cestovky, že jim program zameškaných dní nahradila, běžně se to nestává. Jinak vše klapalo jak má, průvodkyně příjemná, snaživá, poradila, když bylo potřeba. Ráda bych s vaší cestovkou cestovala někdy příště, ale u mě to není o čase, ale o financích. Jsem již důchodce a na dovolenou si musím vydělat brigádou, což v našem regionu není snadné sehnat.
Přeji příjemné prožití Vánoc a v novém roce hodně zdraví a spokojených zákazníků.
Chovancová

Průvodcovaný zájezd na Bali, říjen 2015

Dobrý večer přejeme, děkujeme za email a Váš zájem.
Ano jsme už bohužel doma a v plném pracovním nasazení,s čímž souvisí i má omluva,že se dostávám k odepsání trochu později. Dovolená byla moc fajn,Bali se nám líbí a klidně bychom se opět vrátili. Z Vaší strany bylo vše v naprostém pořádku, Roman byl fajn průvodce a nikde jakékoliv problémy nebyly. V letadle jsme překvapeni byli moc. Opravdu nečekané a moc milé překvapení.Mockrát děkujeme. Ve všech hotelích jsme měli krásné pokoje a spokojenost byla veliká. Jsme rádi,že jsme se vydali na cestu s Vaší cestovkou a hlavně díky Vám se zájezd povedl. Ještě jednou děkujeme za všechno a pokud na to přijde,rádi opět Vašich služeb využijeme. Přejeme spousty dalších spokojených zákazníku a bude nám potěšením někdy na viděnou.
Jaroslav a Anna Albrechtovi

Průvodcovaný zájezd na Bali, říjen 2015

Dobrý den paní Ado,
zájezd na Bali jsem si užila náramně. Myslím, že všechno klapalo, jak má. Sice jsem se těšila, že budete průvodcovat Vy, ale Roman to zvládl skvěle a vůbec to nevadilo. Skupina 15-ti lidí byla tak akorát a zdá se, že potížisté zůstali doma a jeli pohodoví lidé. Počasí bylo krásné (byla jsem na Bali před 6-ti lety a dost nám pršelo – je to rozdíl), ubytování nádherné. Program mi vyhovoval tím, že jste měli i své nápady přímo v programu – výlet lodí se šnorchlováním a zvláště chválím rafting 1*. To byl skvělý nápad a myslím, že všichni ho zvládli a ocenili. I výběr toho, co máme vidět byl fajn a bylo i dostatek volna na další aktivity a odpočinek. Já moc ráda chodím pěšky a udělala jsem si pěší výlet z Amedu do Culiku. I když bylo pěkné vedro, moc se mi líbilo jít přes vesničky, kde není turismus a jen se projíždí.
Pokud můžu srovnávat, Bali se dost za těch 6 let změnilo, je daleko víc turistické a některá místa jsem moc nepoznávala, třeba v Ubudu. Je to škoda, ale to asi nezáleží na mém názoru. Chci moc poděkovat za bezproblémové vyřízení zájezdu a za dobrou organizaci. Pokud budu mít možnost, určitě s vaší kanceláří zase někam pojedu.
Já jsem byla zkrátka nadšená J J J.
Moc zdravím
Irena Hořáková

Bali a soukromá vila v Canggu, listopad 2015

Dobrý den, chtěla jsem Vám psát, ale ten návrat byl docela facka, trochu nám trvalo, než jsme se vzpamatovali. Se zájezdem jsme byli spokojeni, ráda bych Vám touto cestou poděkovala, na Bali se nám líbilo a myslím, že program byl udělaný opravdu dobře, vše, co jste nám dali do programu, stálo za vidění, nebylo toho příliš moc, ale ani málo, na ten čas, který jsme měli, tak akorát. Vila v Canggu, musím říct bomba, nebýt to na Bali, kde chce člověk co nejvíce vidět, protože se tam zase hned tak nepodívá, říkalo by si to o pár dní relaxu jen ve vile s knížkou u bazénu :-) Nicméně jsme byli rádi, že jsme si sami rozhodli o zkrácení pobytu na jihu a přidali jsme den v Pemuteranu, rozhodně to stálo za to, alespoň z našeho pohledu. Fakultativní aktivity jsme si tam nakonec zařídili sami, něco se dalo pořídit i za menší peníz, než jste informativně uváděli v propozicích. Pro mě osobně byl největší zážitek výlet se šnorchlováním na Jelení ostrov, raft na Telaga Waja a Gunung Kawi. Naopak, sloni nic moc, za ty prachy těžká komerce, ale s tím jsme tak trochu počítali a děti z toho byly naopak nadšené.
Přiznám se, že když jsem začala uvažovat o cestě na Bali, Vaši cestovku jsem na webu objevila náhodou a jen tak ze zvědavosti jsem Vás oslovila, sama pro sebe jsem si říkala, že zájezd na Bali bude pálka a ani o tom nebudeme uvažovat. Musím říci, že Vaše nabídka mi přišla docela příjemná v poměru k tomu, co obsahovala a skutečně až na pár drobností jsme byli moc spokojeni. Takže není vyloučeno, že s Vámi zase někdy někam vyrazíme.
Mějte se fajn
Martina

Na Bali stylově a luxusně, říjen 2015

Dobrý den,tak jsme se vrátili ze snové dovolené na Bali a sice jsme tělem v Čechách, ale duší na Bali. Velmi mě ovlivnila ta úžasná atmosféra, nádherná příroda, úžasní lidé, a tx jejich temply. Organizace celého zájezdu byla perfektní a chtěla bych Vám tímto poděkovat, že jste nám umožnila perfektním naplánováním programu poznat opravdu ty nejkrásnější místa na Bali. A to nádherné ubytování. Mě osobně úplně vzalo za srdce ubytování v Ubudu Kamandalu resortu, tam to bylo opravdu jako v pohádce.Ale úžasné bylo i bydlení v jednoduchých bungalovech v Amedu. Tam byla zase taková ta domácí pohoda bez lidí, na kterou jsme my češi zvyklí - z moře do bazénu a hned do chatičky. No a v Pemuteranu to bylo také úžasné,zase taková divočina s opicemi,srnkami na pláži a nádherným podmořským životem.Novotel byl dobrý start na začátku a Grand Nikko Bali na konci byl sice na mě dost velký komplex plný lidí,ale nádherný a byla zde příjemná možnost dokoupit dárky v Bali collection.
Takže, Ado, děkuji z celého srdce a doufám,že s Vámi ještě někam pojedeme.
Iveta MouchováB-)B-)B-)

PTo nejkrásnější z Bali a Jelení ostrov, září 2015

Dobrý den,
tak jsme doma. Všechno jsme abolvovali v poklidu a podle itineráře. Hodně jsme chodili a dělali poznávačku. Řidiči výborní - jezdil s námi hlavně July a ten Vás pozdravuje. Ketut s námi jel jednou.
Ubytování na jedničku. Počasí rovněž, na horách jednou pršelo. Všechny chrámy jsme slezli a zase vylezli (ty reliéfy vytesané do tufu za těch 350 schodů v poledne stály). Stihly jsme i botanickou zahradu u Jogjakarty. Nafotil jsem i geoogii, a to na různých lokalitách. Den před odjezdem jsme absolvovali Batur, moc fajn. Netušil jsem, že to je Geopark, ty jsou i u nás a je to dost móda. Škoda toho Ijenu, ale asi by mi ty sirné výpary nedělaly dobře.
Většina prohlídek chrámů vyžaduje alespoň pevné sandály, chodí se často po dlouhých a vysokých schodech. Na Batur je potřeba obout pevné boty, druhá polovina výstupu je dosti náročná a nahoře se jde vlastně přes skály. Je potřeba počítat i s dlouhým a únavným sestupem, po východu slunce se teplota velmi rychle zvyšuje.....
Takže všechno O.K. , povedlo se to a díky za bezchybnou přípravu z vaší strany.
S pozdravem Hradečtí.

Bali a Sumatra, září 2015

Dobrý den paní Šmejkalová,
chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto skvělou a nádhernou dovolenou. Pakliže se ptáte na naše výtky či připomínky, musím Vás zklamat - žádné nejsou a nebudou :-)
Již na začátku plánování naší cesty jsme byli spokojeni a nadšeni Vaším přístupem k věci, jak šijete dovolené přesně na míru a dle potřeb klientů, a nenarazili jsme na nic, co by pro Vás byl problém. Vše (ale opravdu vše) probíhalo v naprostém pořádku. Základ byl v dobře a zajímavě sestaveném harmonogramu, kterého jsme se drželi po celou dobu naší cesty. Na Bali bychom krom úžasných památek, přírody, šnorchlování a mnoho dalšího chtěli vyzdvihnout spolehlivost a ochotu osobních řidičů. Většinu dovolené se o nás staral Juli, a pokud bychom se na Bali vydali ještě jednou, vyžádali bychom si zase jeho. Byl na smluvených místech vždy včas, ochotný pomoci, dle našeho zájmu po cestě kdekoli zastavit, ujistit se, zda-li jsme byli v pořádku ubytováni či prostě jen vyprávět o místních památkách, lidech, zvyklostech…
Když jsme opouštěli Bali, byli jsme nadmíru spokojeni. To jsme však netušili, co na nás čeká na Sumatře. Ačkoli jsme tam strávili pouhé 4 dny, zážitky z tohoto ostrova předčili nejen všechna naše očekávání, ale i 10 naprosto skvělých dní strávených na Bali. Velký podíl na tom má náš průvodce Ali. Tak charizmatického člověka jsme v životě nepotkali. Jeho schopnost poutavě vyprávět se snad ani nedá popsat. Samozřejmě že jsme byli nadšeni z návštěvy pralesa, pozorování volně žijících orangutanů, netopýří jeskyně nebo ježdění na slonech, ale jsme si na 100% jisti, že díky Alimu tyto zážitky nabírají mnohem větších rozměrů. Sumatra pro nás byla fascinujícím místem! A jestli se nám někdy podaří se tam vrátit, tak rozhodně zase s Go2Indonesia a rozhodně zase s Alim. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za skvělý přístup a ochotu, s jakou jste pro nás zájezd vytvářela. A jestli bych měla závěrem vyzdvihnout něco, co má Go2Indonesia opravdu dobře zvládnuté, tak je to skvělý výběr místních lidí (osobních řidičů a průvodců), kteří krásně dotváří již tak pěkně naplánovanou dovolenou.
Opravdu děkujeme!
Martina a Jirka

Bali a Nusa Lembongan

Dobrý den pí. Cerhová,
z Bali jsme se vrátili ve středu minulý týden. Vše bylo v pohodě, hotely i výlety. Udělali jsme si pár výletů navíc,
šnorchlování, výstup na chrám Lempuyang, raft atd.Vše bylo dobře zorganizované, žádné problémy.
A pak snad jedině bych vytkla to, že v programu bylo zbytečné uvádět rýžová políčka, které jsme mimochodem viděli na jiných
místech po Bali vícekrát. Pětiminutová zastávka u políček dle mého soudu by neměla být uváděna jako program.
Celkový dojem ale super, takže děkuji za organizaci naší dovolené. Moc jsme si to užili.
Jana Drekslerová

Svatební cesta na Bali, září 2015

Dobrý den paní Ádo!
Moc bych jsme Vám s manželem chtěli poděkovat za nezapomenutelně krásnou svatební cestu.Bali je nejen krásné svojí přírodou, ale hlavně svojí atmosférou a velice usměvavými, vstřícnými a pozitivně naladěnými lidmi, kteří stejně tak ,,nakazí" i turisty. To, abych byla upřímná pro mě na Bali bylo to nejhezčí, protože v Evropě jsem to ještě nikde nezažila!!Jsme plný spousty zážitků a setkání, které ještě dnes vstřebáváme:))) Výběr hotelů byl skvělý, zda se dá říci, který byl na zážitek nejkrásnější, tak to byl hotel v Ubudu -Green Field, úžasný výhled na rýžový políčka s krásnou terasou nikdy nezapomenem!! Všude milý, vstřícný a usměvavý personál, jednoduše řečeno neni co vytknout.
Ostrov Nusa Lembongan je kouzelný a zároveň si myslím, že ukazuje pravou tvář Bali méně ,,nakaženou" turismem. Vše proběhlo, tak jak bylo domluvené.Ketut náš řidič se snažil s námi mluvit česky a co šlo nám ukázat.Jsme rádi,že jsme si vybrali vaší cestovní kancelář a že Vy jste nám to naplánovala na míru:)))
Moc děkujem, Pittelová