Párty na Bali

Noční život na Bali

město

Na Bali se večer nudit nebudete.  Jih ostrova nabízí zábavu všeho druhu, od diskotékové zábavy party centra Kuta přes sofistikovanější kluby v luxusním Semyniak až po klidné restaurace na jihu poloostrova Bukit případně centrální části v Ubudu. Každý si najde to svoje.

Party na Bali
Párty Na Bali

Kuta

Bezesporu centrum zábavy pro mládež, baťůžkáře a milovníky party z Austrálie. Přehršel diskoték, nočních barů, hospod a všelijakého druhu zábavy.
Jestliže se chcete hodně poveselit až do rána, Kuta je místo pro Vás.

Doporučené kluby

 • Sky garden roof to lounge - balijská klasika, největší klub, který byste neměli vynechat.
 • Bounty Discotheque - populární party místo pro mladé australany
 • Hard Rock Cafe - populární klub mezi asijskými klienty, živá hudba
 • Paddy’s Pub - party party party
 • Pyramid club - taneční klub

NÁŠ TIP

Začněte navečer v Sky garden. Klub láká turisty na spoustu akcí. Během happy hours zde můžete dostat skvělé jídlo a pití za zlomek ceny.

Párty Na Bali

Legian

Hned vedle party čtvti Kuta se nachází další populární místo, Legian. Scházejí se tu především mladší ročníky. V Legianu však najdete i slušné restaurace a bary na přípravu před party nebo naopak afterparty.
Můžete třeba vyrazit do Azur Beach club nebo Blue Sapphire club. Hlavní akce se však odehrává v Kute, připadně v luxusních klubech v Semyniak.

Párty Na Bali

Seminyak a Oberoi

Klubová scéna, bary a restaurace to je Seminyak a jeho přilehlé čtvrti.
Jezdí sem především smetánka z Jakarty a bohatší turisté. Kluby jsou na evropské úrovni, nejenom služby ale i ceny. Hled

 • La Favela skvělá atmosféra, originální design.
 • Red Carpet bar se nejširším výběrem sektu na Bali.
 • Hu’u bar oblíbený bar s mezinárodní klientelou.
 • Kudeta party klub u pláže.
 • Potato head party klub u pláže s místní smetánkou.
 • klub La Plancha se nachází přímo u pláže 66, můžete si zde dát drink při západu slunce přímo na pláži. Pohodová atmosféra, chillax.

NÁŠ TIP

Vydejte se před západem slunce do oblasti k pláži 66. Dejte si drink v Cocoon, La Plancha. Na pláži jsou slavné full moon party.

Garant destinace

Ada Tzoneva specialistka na Bali a Indonésii vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

Párty Na Bali

Uluwatu a Bukit

O poznání klidnější poloostrov na jihuVás přivítá svou klidnou atmosférou. Na Bukitu je několik pláží s menšími kluby a restauracemi. Pro klidnější atmosféru doporučujeme západ slunce na Balangan, případně Uluwatu.

 • Fins club přímo nad Uluwatu, party každou něděli, oblíbené mezi mladými australany.
 • Rock Bar v hotelu Ayana se nachází v oblasti Jimbaran. Oblíbený klub mezi bohatými asiaty.
Párty Na Bali

Ubud a okolí

Ubud a jeho okolí je místo vhodné k odpočinku a výletům do okolí. Nehledejte zde divoké party. V Ubudu se přesto nacházejí skvělé restaurace, některé z nich mají dokonce michelinské hvězdy. Jako například restaurace Mozaic.
Večer v Ubudu najdete několik zajímavých barů a hospůdek v ulici Jl Hanuman, kde se hraje živá hudba - Jazz, Blues, Rock. Dalším oblíbeným místem je lounge club Jungle fish nedaleko Ubudu nad dramatickým údolím.

 

často kladené otázky

 

Není Kuta večer nebezpečná?

Centrum nočního života na Bali je bezpečné do té míry, jak se večer budete chovat:). Jestliže plánujete vyrazit na večeři a pár skleniček, určitě nemusíte mít z ničeho obavy. Obecně Bali a Kuta je bezpečná, ke krádežím zde dochází zřídka. Záleží, jak moc a čím se posilníte. V žádném případě nekupujte zakázané substance od náhodných osob. Může se jednat o nastrčené policejní informátory. Tresty za držení a konzumaci drog jsou v Indonésii velmi vysoké.

 

Míchané nápoje, pivo nebo víno?

Doporučujeme držet se klasiky piva Bintang nebo Heineken. Místní víno, resp. jeho kvalita je nevalná, míchané nápoje nejsou špatné. V levných podnicích se stává, že dostanete domácí lihovinu, po které Vás může ráno hodně bolet hlava - velmi časté v Sky garden. Může to být ale způsobeno i množstvím zkonzumovaného alkoholu.

 

Na co si dát pozor?

V žádném případě nevyrážejte na party na motorce. Budete muset jet zpět! Cesta zpátky je velmi nebezpečná a bohužel může skončit tragicky, mějte toto na paměti. Taxi na Bali nejsou drahé. Během noci vybírejte z bankomatů, které jsou přímo v bankách s ochrankou. Drogy a neznámé návykové látky nedoporučujeme konzumovat. Tresty jsou na Bali vysoké.

 

Další tipy?

Začněte v době happy hours, dostanete často nejen levnější nápoj ale i večeři. Většina podniků je na ulici Jl Legian, můžete se proto pohybovat pěšky.

Více otázek