Golf na Bali

Golf na Bali, nová destinace na vzestupu

scenérie

Bali nenabízí jenom relax na plážích. V poslední době zde vyrostlo několik pozoruhodných golfových hřišť, které se svými parametry hravě vyrovnají ostatním golfovým resortům světové úrovně.

Handara Golf Resort byl Magazínem Golf byl zařazeno mez 50 nejhezčích hřišť na světě. Přímo u pláží najdete dvě krásná hříště na poloostrově Bukit a u chrámu Tanah Lot

Golf na Bali
Golf na Bali

Golf u moře u chrámu Tanah Lot

Pravděpodobně nejznámějším hřištěm na Bali je Nirwana Bali Golf Club nacházející se nedaleko chrámu Tanah Lot. Hřiště splňuje všechny mezinárodní parametry a nabízí krásné prostředí na pobřeží na jihu ostrova nedaleko chrámu Tanah Lot.

NÁŠ TIP

Při golfovou dovolenou na Bali můžete vyzkoušet 3 hřiště světové úrovně. Nejnovější je hřiště na poloostrově Bukit, dalším je hřiště u chrámu Tanah Loh a posledním golfové hřiště v centru ostrova u jezera Beratan.

Golf v centru ostrova

Nedaleko jezera Beratan přibližně hodinu od jihu ostrova se nachází Handara Golf & Resort Bali, 18ti jamkové hřiště světové úrovně.

  • Magazínem Golf bylo hřiště zařazeno mezi 50 nejhezčích hřišť na světě. Golfový resort nabízí také ubytování.
  • Nejvýhodnější je v areálu zůstat alspoň jednu noc a hřiště využít po dva dny.

NÁŠ TIP

Nedoporučujeme hrát na hřišti New Kuta Bali. Oblast s původně krásnou pláží byla kompletně zdevastována. V současné době jsou zde postavené nevzhledné hotely se zanesenou pláží, nedeleko které se vybudovalo slušné 18ti jamkové hřiště.

potřebujete poradit?

Ada Tzoneva specialistka vám ráda poradí

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

 

Nové hřiště na poloostrově Bukit

Nejnovější hřiště dostavěné v roce 2017 se nachází na poloostrově Bukit nedaleko Uluwatu a pláží Nusa Dua. Bukit Pandawa Golf & Country Club, je jedním ze třech 18ti jamkové hřiště světové úrovně.

  • Pro golfisty se naskytne úchvatný výhled na oceán z útesů poloostrova Bukit.
  • V blízkosti hřiště je skvělé ubytování na plážích Nusa Dua.
Golf na Bali

Jak golf na Bali zorganizovat

Zahrát si golf na Bali může každý golfista, který má zelenou kartu. Doporučujeme hřiště rezervovat předem. Za celou dovolenou můžete v klidu vyzkoušet všechna 3 hřiště světové úrovně.
Na jihu ostrova doporučujeme vyrazit na golf ráno, z důvodu vyšších teplot odpoledne. Na golfovém hřisti uprostřed ostrova u jezera Bratan můžete v klidu hrát po celý den, klima je zde lehce chladnější.

 

často kladené otázky

Více otázek