Lovina

Vydejte se za delfíny

turistika

scenérie

Malé městečko na severním pobřeží Bali je proslavené výskytem delfínů.  Jak to celé ale ve skutečnosti je? Jestli opravdu chcete vidět delfíny, vydejte se sem. Od pláží a samotné lokality ale moc nečekejte.

Lovina

Výlet za delfíny

Hlavní důvod, proč turisté navštěvují Lovinu je především výlet za stádem delfínů, který se oblasti dlouhodobě vyskytuje.
Za delfíny se vyráží za rozbřesku na menších loďkách. Když budete mít štěstí, potkáte po chvilce několik desítek delfínů. Atrakce není nijak regulována a za delfíny se občas vydává větší množství lodí.

NÁŠ TIP

Jestliže opravdu delfíny chcete vidět, nemusíte v Lovině zůstat přes noc. Na delfíny do Loviny můžete vyrazit z jiných části Bali, doporučujeme ze severu Bali, Pemuteran nebo Amed. Cesta trvá necelou hodinu, po aktivitě se však můžete vrátit zpět do svého hotelu.

Lovina

Kam z zábavou, pláže

V Lovině je relativně velký výběr míst, kam zajít na dobrou večeři s mořských plodů, která je cenově velmi přijatelná. Večer můžete navštívit místní trh s jídlem. Pláž v oblasti je z černého písku. Počítejte také s výskytem rybářských lodí a s tím spojených náležitostí.
Na druhou stranu můžete vidět opravdovou rybářskou vesnici a její život.

potřebujete poradit?

Ada Tzoneva - specialistka na Indonésii

+420 737 958 960
+420 226 633 912
indonesie@ckgo2.cz

 

Okolí Loviny

Cestou na severní pobřeží můžete zajímavá místa, která určitě stojí za návštěvu. Jedná se o místa

  • vodopády Git Git
  • horké prameny Air Panas
  • chrám Bedugul na jezeru Bratan
  • rybaření v okolních vodách
 

často kladené otázky

 

Opravdu nemáme do Loviny jezdit?

Vyrazit do Loviny je lepší na jednodenní výlet než zde přespat. Budete muset sice vstávat velmi brzy, ale odpoledne se vrátíte zpět do svého ubytování na pláž nebo do Ubudu.

 

Ale mi chceme vidět delfíny?

Delfíny můžete vidět při vyjížďce loďkou, počítejte ale, že tam budou i ostatní lodě a delfíni můžou, ale i nemusí připlout.

Více otázek