Ostrov Bali

 

Dovolená na Bali originálně

Láká vás Bali nebo Indonésie? Spojte poznávání exotické přírody a kultury s relaxem na plážích. Na Bali a ostrovech Indonésie dlouhodobě žijeme. Naší doménou je příprava zájezdů pro malé skupiny turistů, kteří chtějí opravdu poznat vybranou destinaci a zájezdy pro jednotlivce na míru.

víme jak na to, rádi Vám poradíme

Nabízíme cenově dostupné a prověřené ubytování na Bali a v Indonésii na unikátních místech. Prověřené hotely a penziony na základě našeho průzkumu a originální aktivity, při kterých se nebudete nudit. Letenky se zvýhodněným operátorským tarifem.

často kladené otázky

 

Jsou pláže na Bali tak krásné jako třeba na Maledivách?

 

Kdy na Bali nejvíc prší?

Období dešťů je hlavně koncem prosince, v lednu a během února. Neznamená to však, že prší pořád. Počasí je naopak povětšinou příjemné. Večer jsou krátké,tropické lijáky. Může se však stát, že někdy prší celý den.

 

Patří Bali pořád mezi levné destinace?

Kvalitní jídlo a služby stojí na Bali stejně nebo lehce více než v Čechách. Jestliže vám stačí místní jídlo Nasi goreng, nehledáte party každý večer, cestujete na motorce a bydlíte u mistních v homestay pak je Bali levné. Chcete-li si při svojí dovolené dopřát, ceny jsou podobné jako v Čechách.

 

Je výhodnější se stravovat v restauraci nebo si vařit sám? Co all inclusive hotely?

Ceny potravin na Bali v supermarketech jsou velmi vysoké. Vařit se určitě nevyplatí. Většina indonéských restauracích je velmi cenově dostupná. Na Bali je velmi málo hotelů, které nabízejí all inclusive programy. Jestliže ano, neočekávejte, že dostanete  kvalitní alkoholické nápoje. Jídla je hodně, ale je standartizované.

 

Které pláže mají bílý písek?

Pláže na Nusa Dua, Jimbaran, pláže na poloostrově Bukit. Ale pozor, koupání zde může být nebezpečné z důvodu větších vln. Kuta, Legian a Semyniak mají bílé písečné pláže, je zde ale obecně hodně turistů, hlavně na Kutě. Pláže na Gili mají krásný písek spíše na jihu ostrovů.

více často kladených otázek